همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
خب به سلامتی دیگه با اون روشه نمیشه دانلود رو pause کرد و هر کاریش هم میکنی از اول شروع میکنه:|
کسی راهه دیگه ای بلد نیست ? 21 ساعت که نمیشه کنسولو روشن نگه داشت:|

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
این standby mode چه چیز مضخرفیه

اولا اگه سرعتت پایین بالا بشه ، مثل ویتا دانلود pause می شه

دوما کماکان دستگاه مثل چی گرما می ده ، wii u وقتی خاموشش می کنی خودش اوتوماتیک شروع می کنه فایل دانلود کردن منتها دستگاه کلا خاموشه یه پروسسور arm فوق العاده کم مصرف به کار میفته شروع می کنه فایل دانلود زدن

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
این standby mode چه چیز مضخرفیه

اولا اگه سرعتت پایین بالا بشه ، مثل ویتا دانلود pause می شه

دوما کماکان دستگاه مثل چی گرما می ده ، wii u وقتی خاموشش می کنی خودش اوتوماتیک شروع می کنه فایل دانلود کردن منتها دستگاه کلا خاموشه یه پروسسور arm فوق العاده کم مصرف به کار میفته شروع می کنه فایل دانلود زدن
آقا آرش ما چيكار كنيم پس؟؟ راهي نيست؟؟؟

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
از دیروز proxy ها توسط سونی بلاک شده و راهی نیست فعلا
آقا آرش شما از این چیزا سر درمیارید بفرمایید که برای افزایش سرعت دانلود از psn چیکار کنیم ؟؟؟ با تشکر

- - -ویرایش - - -

اصلا Psn قاطی کرده بابا من میزارم دانلود سرعش شاید یک دوم سرعتی باشه که با idm برمیدارم تازه وسطا هم قاتی میکنه و کم میشه اینترنتم که قط میکنی دوباره وصل میشی ادامه نمید دانلودو !! واقعا موندیم چیکار کنیم

hosseinyz

کاربر سایت
Sep 26, 2011
41
1 شما یکباز SSID مودمتو عوض کن بنا به دلیلی که گفتی روی یقه دیوایس ها هم خرابه (همون اسم وایرلست) .اگه نشد نویز و سیگنالتو بزار تا بگم چی کار کنی
2 کلا تو ایران سرعت آپلود پایین
تشکر بابت پاسخ،
نویز و سیگنال رو چجوری به شما نشون بدم، نرم افزار خاصی هست ؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من دیشب (ساعت 1 صبح ) با کلی دردسر و مکافات و روشهای مختلف تونستم وارد store بشم (البته به هیچ وجه با پر.و.کسی وارد نشد) و دو تا بازی رایگان پلاس ها را گذاشتم برای دانلود
اما خوب بعد دانلودش با IDM هیچ مشکلی ندارو و Resume هم داره و بعد قطع شدنش دوباره از همون جایی که قطع شده ادامه پیدا میکنه
اما هنوز نصبش نکردم تا مطئن بشم نصب هم میکنه یانه
اما تا 2-3 ساعت دیگه که از سرکار برگردم خونه، تست میکنم و خبر میدم و میگم روشی که انجام دادم و PSN را پیچوندم چی بوده

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من که مطمئنم همه این ایرادات رو نسخه های بعدی فریمور درست میشه ، غیر از Pause ایرادات دیگه هم داره
مگه رو ps3 حالت Pause نبود ! در هر صورت به هر دلیلی ممکته گیمر مجبور بشه دانلود رو وسط کار متوقف کنه این مختص به ما نیست طرف وسط NY هم دوست نداره ترافیکش به فتا بره یا دانلودش وقتی متوقفش کرد بپره پس نگران نباشید ;)

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
من دیشب (ساعت 1 صبح ) با کلی دردسر و مکافات و روشهای مختلف تونستم وارد store بشم (البته به هیچ وجه با پر.و.کسی وارد نشد) و دو تا بازی رایگان پلاس ها را گذاشتم برای دانلود
اما خوب بعد دانلودش با IDM هیچ مشکلی ندارو و Resume هم داره و بعد قطع شدنش دوباره از همون جایی که قطع شده ادامه پیدا میکنه
اما هنوز نصبش نکردم تا مطئن بشم نصب هم میکنه یانه
اما تا 2-3 ساعت دیگه که از سرکار برگردم خونه، تست میکنم و خبر میدم و میگم روشی که انجام دادم و PSN را پیچوندم چی بوده
منظورتون از idm چيه ؟؟
از طريق كنسول دانلود كرديد ديگه؟؟ سرعت دانلودتون از psn با جاهاي ديگه يكي هست ؟؟؟؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
منظورتون از idm چيه ؟؟
از طريق كنسول دانلود كرديد ديگه؟؟ سرعت دانلودتون از psn با جاهاي ديگه يكي هست ؟؟؟؟

اگه درست حدس زده باشم ایشون از طریق پروفایل خودشون بر روی pc به psn وصل شدن و آپدیتها رو با دانلود منیجر idm دانلود میکنند و از طریق فلش مموری به صورت آفلاین فایلها را کپی میکنند...

بازیهای plus هم باید به همین صورت باشه..مسیر کپی کردن فایلها رو هم میتونید از همان مسیری که از روی کنسول فایلها دانلود میشه بفهمید.

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
دوستان تنها كاري كه ميشه كرد اينه كه از سايت بخريم اتوماتيك ميره رو كسول تو حالت standby دانلود ميكنه

آخرین ویرایش:

slipknot404

کاربر سایت
Sep 23, 2013
7
آقا منم يه مشكل دارم .نميدونم از دوستان كسي هست چنين مشكلي داشته باشه و بايد چيكار كرد..
دو روز پيش از استور اروپا need for speed rivals رو خريديم رفت كه بره واسه دانلود دو فايل يكي آپديت كه حدود ١٥٠ مگ و يكي خود بازي حدود ١٧ گيگ
فايل اول دانلودش تموم شد،فايل دوم ٦ مگ كه دانلود كرد ،فايلش به ٣ گيگ كاهش پيدا كرد.. حالا ما اون ٣ گيگو گرفتيمو بازي اجرا شد ولي كنترولر داخل بازي كار نميكنه ،
باز از اول گذاشتيم واسه دانلود باز همين بساط ... مونديم با اين شاهكار psn

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
آقا منم يه مشكل دارم .نميدونم از دوستان كسي هست چنين مشكلي داشته باشه و بايد چيكار كرد..
دو روز پيش از استور اروپا need for speed rivals رو خريديم رفت كه بره واسه دانلود دو فايل يكي آپديت كه حدود ١٥٠ مگ و يكي خود بازي حدود ١٧ گيگ
فايل اول دانلودش تموم شد،فايل دوم ٦ مگ كه دانلود كرد ،فايلش به ٣ گيگ كاهش پيدا كرد.. حالا ما اون ٣ گيگو گرفتيمو بازي اجرا شد ولي كنترولر داخل بازي كار نميكنه ،
باز از اول گذاشتيم واسه دانلود باز همين بساط ... مونديم با اين شاهكار psn
من NFS رو از استور نگرفتم ولی احتمالاً 3 گیگ حجمی از بازی بوده که بعد از دانلود اجازه میده شما بازی رو اجرا کنید. احتمالاً تو بازی هم دانلود میکنه ، شما چک کن ببین وقتی میری تو بازی اینترنتت داره دان میکنه یا نه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر