همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour
با سلام خدمت دوستان
بنده پینگم خیلی بده(داغونه اصلا:d)می خواهم بدونم راهیی است که بشه پینگ رو بهتر کرد(از طریق برنامه یا چیز دیگه)دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
با تشکر

mamadps

کاربر سایت
Feb 2, 2014
20
من کنسولم ریجن ۲ هست id که ساختم برای امریکا ساختم می خواستم ببینم وقتی بخوام اکانت پلاس رو بخرم برای کدوم رو بخرم تا فعال بشه

hosseinyz

کاربر سایت
Sep 26, 2011
41
من کنسولم ریجن ۲ هست id که ساختم برای امریکا ساختم می خواستم ببینم وقتی بخوام اکانت پلاس رو بخرم برای کدوم رو بخرم تا فعال بشه

اکانت psn ات برای هرجایی هست ، psn همون کشور رو هم باید استفاده کنی و ربطی به ریجن کنسولت نداره.

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
با سلام خدمت دوستان
بنده پینگم خیلی بده(داغونه اصلا:d)می خواهم بدونم راهیی است که بشه پینگ رو بهتر کرد(از طریق برنامه یا چیز دیگه)دوستان لطفا منو راهنمایی کنید
با تشکر

اصلا به فکر کاهش پینگ نباش و راحت ISP رو عوض کن و خیال خودتم راحت کن چون اون روش های کاهش پینگ من همشو امتحان کردم هیچ کدوم جواب نداد یه عده میگن رو pc جواب گرفتن که اونم کاهشش خیلی کمه و رو پلی استیشن جواب نمیده

raul007

کاربر سایت
Jan 10, 2014
15
با سلام
بچه ها لطفا جواب بدید
store من تو صفحه لودینگ گیر کرده و باز نمیشه
هیچ اروری هم نمیده
اینترنت دستگاه هم وصله چندتا آپدیت هم دانلود کردم مشکلی نداشت
چرا استور باز نمیشه آخه؟؟؟؟؟

amirfrang

کاربر سایت
Aug 22, 2011
22
سلام.بچه هامیخواستم ps4بخرم .فقط ترسم ازاینه که لایوش ازایکس باکس ضعیفتر باشه.اگه کسی تجربه داره یابا2تاشون لایوزده ممنون میشم راهنماییم کنه.50 درصدخریدم هم انلاین بتل 4 وبقیشم انحصاریاش.ممنون

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
با سلام خدمت دوستان
با تشکر

با سيم LAN وصل كن بهتر ميشه

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,243
نام
Mansour
اصلا به فکر کاهش پینگ نباش و راحت ISP رو عوض کن و خیال خودتم راحت کن چون اون روش های کاهش پینگ من همشو امتحان کردم هیچ کدوم جواب نداد یه عده میگن رو pc جواب گرفتن که اونم کاهشش خیلی کمه و رو پلی استیشن جواب نمیده
ببخشید میشه یه کم توضیح بدید
یعنی من باید برم از اونجا که نت میگیرم بگم کهISPمنو عوض کنن؟یا خودم باید کاری انجام بدم؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh

خیلی ها دارن استفاده میکنن راضی هستن.
الان پینگ من با سرور های بتل 130-120 هست. راه انداختنش هم خیلی اسونه.

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
من یه اکانت یه ماهه پلاس داشتم که تموم شده ولی هنوز می تونم فیفا رو آنلاین بازی کنم. آیا سیستم قاطی کرده یا برای آنلاین بازی کردن فیفا نیاز به پلاس نیست؟

aiden_0101

کاربر سایت
Jan 31, 2014
45
نام
محمد
سلام به همه
کارتهای psnکه میخری چجوری باید بفهمی که مدت اعتبارش چقدر هست؟خواهش میکنم دوستان زود بهم جواب بدید ممنون خیلی لطف دارید

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سلام به همه
کارتهای psnکه میخری چجوری باید بفهمی که مدت اعتبارش چقدر هست؟خواهش میکنم دوستان زود بهم جواب بدید ممنون خیلی لطف دارید

اینترنتی ها که معلوم نیست. ولی اونایی که فیزیکی هستن تاریخ انقضا زده روشون.

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
سلام به همه

معمولا اونهايي كه تو اينترنت ميفروشن و خودشون از آمازون يا جاهاي ديگه تهيه ميكنن تاريخ انقضا ندارن

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر