همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
تا اونجا که من میدونم نمیشه. حالا نمیدونم چجوری کیوان عوض کرده.

آقا من آدرس اکانت رو عوض نکردم به خدا :D تا الان چند نفر پیغام فرستادن برای من که چجوری عوض کردی. این پرچم فنلاند که تو portable id میبینید، مربوط میشه به اینکه از کدوم سایت playstation لوگین کنید.

ولی اگه اشتباه نکنم قبلا تو gaf یه نفر اینکارو انجام داده بود. مهاجرت کرده بود به یه کشور دیگه بعد زنگ زده بود به ساپورت سونی با کلی صحبت و اینا، براش آدرس رو عوض کرده بودن. من خودم امتحان نکردم.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
با سلام بچه ها یک سوال داشتم :

میخواستم بدونم آیا مثلا اکانت من مال امارات هست و بازی outlast توش فری نشده میتونم روی 4ام اکانت دوستم که انگلیس هست و بازی outlast هست رو دان کنم و بعدش اکانت خودم رو بزارم و بازی outlast رو دان کنم ؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
آقا من آدرس اکانت رو عوض نکردم به خدا :D تا الان چند نفر پیغام فرستادن برای من که چجوری عوض کردی. این پرچم فنلاند که تو portable id میبینید، مربوط میشه به اینکه از کدوم سایت playstation لوگین کنید.

ولی اگه اشتباه نکنم قبلا تو gaf یه نفر اینکارو انجام داده بود. مهاجرت کرده بود به یه کشور دیگه بعد زنگ زده بود به ساپورت سونی با کلی صحبت و اینا، براش آدرس رو عوض کرده بودن. من خودم امتحان نکردم.
حدس زدم:d بچه ها شایعه میکنن دیگه:)):d
ولی اگرم بشه به نظرم خیلی وقت گیره.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حدس زدم:d بچه ها شایعه میکنن دیگه:)):d
ولی اگرم بشه به نظرم خیلی وقت گیره.

:arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd:
ولی اگه اشتباه نکنم قبلا تو gaf یه نفر اینکارو انجام داده بود. مهاجرت کرده بود به یه کشور دیگه بعد زنگ زده بود به ساپورت سونی با کلی صحبت و اینا، براش آدرس رو عوض کرده بودن

- - -ویرایش - - -

با سلام بچه ها یک سوال داشتم :

میخواستم بدونم آیا مثلا اکانت من مال امارات هست و بازی outlast توش فری نشده میتونم روی 4ام اکانت دوستم که انگلیس هست و بازی outlast هست رو دان کنم و بعدش اکانت خودم رو بزارم و بازی outlast رو دان کنم ؟

همچین کاری نمیتونی بکنی مگه اونکه دوستت دی اکتیو کنه

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
ممنون از جوابت
ولی مطمئنی؟ اخه تو هر 20 دقیقه 5 mb خیلی کم نیست ؟:-/

من خودم اول نمیدونستم بهم گفتن همین حد 5-6 مگ هست تا اینکه خودم امتحان کردم به چند روش همین 5-6 مگ میشه واسه هر یه دست بازی البته دانلود new squad که اونم هفتگی میاد دانلود بالاتره که اونم چیزی نیست.

- - -ویرایش - - -

اقا من نمیتونم تروفیامو sync کنم ! چکار کنم؟

وقتی که آنلاینی برو تو قسمت تروفیز میبینی که واسه هر بازی تو قسمت خودش سیو هست

این چه ظلم بزرگی هست که fifa world cup 2014 واسه ps4 عرضه نمیشه؟ زده از 16 آوریل فقط واسه ps3 , xbox360 ریلیز میشه. به نظر شما کیفیت کارشون در حد ps4 نیست که واسه نسل جدید عرضه نمیکنن؟ دلمون خوش بود که fifa world cup میزنیم با ps4 حالشو میبریم اما حسابی ضد حال زد ea sport. کاش این دوستانی که رفتن تو پیج مسی و خانم لیما یه حالی هم به پیج eas میدادن که حساب کار دستشون بیاد

Last edited by a moderator:

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
وقتی که آنلاینی برو تو قسمت تروفیز میبینی که واسه هر بازی تو قسمت خودش سیو هست
در اصل اونی که شما میبینی sync شده هست !
من الان fifa 14 رو پلات کردم نمیتونم sync کنم :|

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
:arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd::arrowd:

- - -ویرایش - - -

همچین کاری نمیتونی بکنی مگه اونکه دوستت دی اکتیو کنه
الان اينكه قرمز كردي يعني چي؟:d اون يك نفر عوض كرده اصلا معلوم نيست دروغه يا راسته .
چند تا تاپيك بزارم اينجا كه تا حالا كسي نتونسته عوض كنه؟
Change country of residence | Official PlayStation website: Help & Support

aiden_0101

کاربر سایت
Jan 31, 2014
45
نام
محمد
خواهش میکنم یکی جواب منم بده. این کدهایی که داخل بازی ps4 هست برا چیه؟ و اگر بازی دست دوم بخری و کدش استفاده شده باشه دیگه نمیشه انلاین بازی کرد؟

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
خواهش میکنم یکی جواب منم بده. این کدهایی که داخل بازی ps4 هست برا چیه؟ و اگر بازی دست دوم بخری و کدش استفاده شده باشه دیگه نمیشه انلاین بازی کرد؟
کد هایی که داخل بازی ها هست دوحالت داره:
یا چند روز مثلا 7 روز اشتراک ps plus هست
یا اگه نسخه بازیت ویژه باشه کد امکانات اضافی داخل بازی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر