همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
من چند روزه از مبين نت استفاده ميكنم بعضي ها رو باز ميكنه بعضي ها رو نه كه مشكل از اينترنته ديگه به نظر مشكل شما هم از اينترنتتونه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من چند روزه از مبين نت استفاده ميكنم بعضي ها رو باز ميكنه بعضي ها رو نه كه مشكل از اينترنته ديگه به نظر مشكل شما هم از اينترنتتونه

از من میشنوی مبین نت رو عوض کن، واقعا مزخرف ترین سرویس کل ایران رو دارن(از مخابرات هم بدترن) از همه جا هم گرونتر هستش سرویسشون با اینکه Shitty تره...من یکسال از روی اجبار از سرویسشون استفاده میکردم ولی الان که عوض کردم صد برابر بهتر هستش.

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
من adsl صبا نت دارم تهران كه واقعا راضيم و چون زياد مسافرت ميرم مبين نت هم دارم كه واقعا كار رو راه ميندازه ضمن اينكه مبين نت تو شهرستان ها خيلي بهتر از تهران هست هم كار رو خوب راه ميندازه هم ميشه باهاش آنلاين بازي كرد

H

!H!

سلام دوستان اگه بخوام انلاین بازی کنم(بعد از هک شدن) باید دیسک اصل باشه راه دیگه ای وجود نداره مثلا مثله برنرمکس برای ایکس باکس؟؟؟

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
سلام دوستان اگه بخوام انلاین بازی کنم(بعد از هک شدن) باید دیسک اصل باشه راه دیگه ای وجود نداره مثلا مثله برنرمکس برای ایکس باکس؟؟؟
:((
واااااای بابا بزارید هک بشه بعد این چیزا معلوم بشه الان کسی نمیدونه که اصلا هک میشه یا نه چه برسه به ایناش
اصلا اومدیمو کلا هک نشد

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
كسى ميدونه به كجا بايد ايميل بزنيم واسه عوض كردن كشور اكانت؟
تو ایمیل جواب دادن که شاهکارن اصلا :| ولی یبار که زنگ زدم برای کسی برای همین کار طرف گفت رجینت برای هر کشوری که هست به پشتیبانی خود همون کشور باید زنگ بزنی ( مثلا اگر اماراته اکانتت باید به امارات زنگ بزنی) :d

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
دم این آپدیت 1.6 گرم که بالاخره اومد و دستگاه هدست منو شناخت. آیا تغییر مهم دیگه ای کرده که من متوجه نشده باشم؟ کسی از کل آپدیت خبرداره؟

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین

توى PS3 كه بايد اورجينال مي بود اما تو اين يكي چون هنوز هك نشده معلوم نيست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر