همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

مثلfallout به هوسم انداختی :x بنظرت نسخه toy story ۳ یا ۴ نمیدونم چیا بعدش اومد بازی کنم؟:D
اوه اونی که تو سگا بود و وودی قلاب مینداخت هم خیلی خوب بود یادش بخیر.من harry potter های ps1 هم دیوونم میکرد.
اقا دیوونه ام کردی با خاطرات :D هری پاترم پاره کردم از بازیش تا فیلمش تا کتابش :D من قبل اومدن بازیش کتابش رو میخوندم برای همین دیگه با بازیش رسما دیوونه میشدم، فیلمشم همون موقع ها اومده بود، اخ اخ اقا عجب خاطره بازی راه انداختی، واقعا هری پاترم اون موقع ها خفن بود...

اسپم هم زیاد دادیم دیگه بسه تا دعوامون نکردن : )))))))))))))))))

توی استوری 3 مال نسل هفت بود، ببین بد نیست، ولی به نظرم همون 2 رو بزنی بیشتر حال میده.. بازی باحال تریه با اینکه قدیمی تره.. پلت هم که میشه الان...

نسخه 3 گرافیک بهتری داره فقط طبیعتا... 4 هم متاسفانه نساختن...

*یه نگاه به disney infinity هم بندازی بد نیست هرچند قدیمی شده...

دوستان الان مشکل چیه دقیقا😁
تو اتصال به اکانت تو کنسول هم مشکل دارید؟؟
اختلال در sign in روی مرورگر و اپلیکشن موبایل هست عزیز .
روی کنسولها چه PS4 چه PS5 هیچ مشکلی نیست .
حالا PS3 رو دقیق نمی‌دونم ولی اون مثل یه کم اذیت کرده بعضی دوستان رو که خب راه حلش هم پیدا شده .
داشتم به این فکر میکردم از اونجایی که سیستم عامل پلی استیشن لینوکسه ، به اگر رو PC سیستم عامل لینوکس بریزیم و از طریق اون از مرورگر تحت لینوکس استفاده کنیم چقدر احتمال موفقیت داریم ؟ :دی
اگر کسی دسترسی به لینوکس داره یه تست بزنه ، ببینیم نتیجه چیه!؟

اختلال در sign in روی مرورگر و اپلیکشن موبایل هست عزیز .
روی کنسولها چه PS4 چه PS5 هیچ مشکلی نیست .
حالا PS3 رو دقیق نمی‌دونم ولی اون مثل یه کم اذیت کرده بعضی دوستان رو که خب راه حلش هم پیدا شده .
داشتم به این فکر میکردم از اونجایی که سیستم عامل پلی استیشن لینوکسه ، به اگر رو PC سیستم عامل لینوکس بریزیم و از طریق اون از مرورگر تحت لینوکس استفاده کنیم چقدر احتمال موفقیت داریم ؟ :دی
اگر کسی دسترسی به لینوکس داره یه تست بزنه ، ببینیم نتیجه چیه!؟
من دارم فایده نداشت

• Sad
Reactions: king of north
خب عزیزان متاسفانه هم بروی ps4 و هم روی ps5 وضعیت من رو بصورت offline نشون میده این درحالی که لیست فرندها و تروفی ها به راحتی لود میشه و پیام ها هم ارسال و دریافت میشه
امیدوارم یه چیز موقتی باشه تنها سرگرمی من همین گیم هست قطع شدنش هم مساوی نابودی

• Like
Reactions: delta05
خب عزیزان متاسفانه هم بروی ps4 و هم روی ps5 وضعیت من رو بصورت offline نشون میده این درحالی که لیست فرندها و تروفی ها به راحتی لود میشه و پیام ها هم ارسال و دریافت میشه
امیدوارم یه چیز موقتی باشه تنها سرگرمی من همین گیم هست قطع شدنش هم مساوی نابودی
برادر نت های مختلف رو تست کردین؟
ماله من تا چند روز پیش با همراه اول هیچی باز نمیشد، الان با همراه اول مثل آینه باز میشه.

خب رو ps5 با نت مخابرات و ایرانسل حتی اجازه اتصال به اینترنت نمیده
ای بابا ...
چقدر عجیبه .من با نت مخابرات حتی elden ring هم بدون دی ان اس آنلاین میشم.حتی سایت هم لاگ این میشه با پی سی، ولی با گوشی هیچکاری نمیشه کرد. یجورایی کلا با کنسول خیلی از بازی ها برام بدون دی ان اس دارم آنلاین میزنم یعنی با کنسول انگار برام رفع تحریم شده.

• Like
Reactions: delta05
چقدر عجیبه .من با نت مخابرات حتی elden ring هم بدون دی ان اس آنلاین میشم.حتی سایت هم لاگ این میشه با پی سی، ولی با گوشی هیچکاری نمیشه کرد. یجورایی کلا با کنسول خیلی از بازی ها برام بدون دی ان اس دارم آنلاین میزنم یعنی با کنسول انگار برام رفع تحریم شده.
از امروز اینطوری شده ...

• Sad
Reactions: Rohshen
سلام

من چند روز پیش رفتم دنبال این مشکل لاگین شدن روی ویندوز، اول فکر کردم که باید مشکل به خاطر وضعیت اینترنت باشه، چنتا قند شکن با سرورهای مختلف تست کردم ولی هیچکدوم جواب نداد! 8->

آخر با یه VPS سرور هلند تست کردم و در کمال ناباوری اونم همین مشکل رو داشت! طبیعتا با VPS سرور هلند باید میتونستم راحت لاگین شم ولی خب نشد :-?

یکم بیشتر سرچ کردم، متوجه شدم مثل اینکه سایت سونی (احتمالا قسمت کپچا بعد از لاگین) میخاد یه cookie بسازه از نوع "ssoCookie" که دقیقا توی مرورگرهایی با هسته "کرومیوم" با ارور 403 Forbidden مواجه میشن، یعنی هسته مرورگر به یه سایت third-party اجازه ساخت این ssoCookie رو نمیده! یکم سرچ کردم توی گیتهاب یه نفر گفته بود که باید /#fingerprinting-canvas-measuretext-noise این فلگ رو توی مرورگر Disable کنید ولی مشکل اینجاست که توی آپدیت های جدید این flag دیگه وجود نداره

متن ارور :
Third-party cookie will be blocked in future Chrome versions as part of Privacy Sandbox.
مشخصه که سایت سونی باید آپدیت شه که این مشکل حل شه

قسمت عجیه ماجرا اینجاست که به نظر نمیاد برای همه جهان این مشکل وجود داشته باشه! /:)

با پشتبیانی سونی هم صحبت کردم ولی مثل همیشه اهمیتی ندادن :)

خلاصه که اگه راهی براش پیدا کنم حتما اینجا میگم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or