همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

دوست عزیز اونوقت میتونی توضیح بدی پس چرا با v.p.n هم نمیتونیم از طریق سایت یا app تو psn وارد بشیم ؟؟؟ چون وقتی v.p.n میزنی دیگه ترافیکت داره از کشوری که بهش وصل شدی رد میشه به سمت سرور سونی !! من با فرانسه و آلمان و کانادا تست کردم باز هم نشد!!
داداش V.P.N به کنار من حتی با VPS کشورهایی مثل آلمان و فرانسه هم نمیتونم لاگین کنم😁
بعد دوستان هی اصرار دارن مشکل از داخله. خب اگه از داخله میشه دلیلشو بگن دیگه چرا با VPS هم مشکل داره؟
دلیل اکانت و رمز اشتباه هم کنسله چون یه اکانت تازه ساختم. لاگ اوت کردم دوباره خواستم لاگین کنم ارور can't connect to the server داد.

حالا این که چرا برای بعضی ها وارد میشه یا نه تنها دلیلی که به ذهنم میرسه اینه که یه سری از آیپی هایی که پابلیک نیستن رو باهاش مشکلی نداره. حتی V.P.N های پولی هم بالاخره آیپی هاشون پابلیک هست و دیتاسنترهاشون مشخصه. بعضی از VPS ها هم همینه مثل دیتاسنتر های هرتزنر یا OVH
دلیل این کار سونی هم مثل برنامه های قبلیش (اضافه کردن دو مرحله ای و ارسال کد به ایمیل موقع لاگین و ...) جلوگیری از کرک اکانتها (یا همون اکانتهای هکی) هست که نتونن با پراکسی ها و آیپی های پابلیک این کار رو بکنن. پیدا کردن آیپی پابلیک نشده هم که کار راحتی نیست. برای همین هم هست که تو دنیا صدای خیلیا در نیومده چون آیپی های اونا اصطلاح تمیزه.
این فقط یه حدس بود درست و غلط بودنش رو دیگه زمان مشخص میکنه

داداش V.P.N به کنار من حتی با VPS کشورهایی مثل آلمان و فرانسه هم نمیتونم لاگین کنم😁
بعد دوستان هی اصرار دارن مشکل از داخله. خب اگه از داخله میشه دلیلشو بگن دیگه چرا با VPS هم مشکل داره؟
دلیل اکانت و رمز اشتباه هم کنسله چون یه اکانت تازه ساختم. لاگ اوت کردم دوباره خواستم لاگین کنم ارور can't connect to the server داد.

حالا این که چرا برای بعضی ها وارد میشه یا نه تنها دلیلی که به ذهنم میرسه اینه که یه سری از آیپی هایی که پابلیک نیستن رو باهاش مشکلی نداره. حتی V.P.N های پولی هم بالاخره آیپی هاشون پابلیک هست و دیتاسنترهاشون مشخصه. بعضی از VPS ها هم همینه مثل دیتاسنتر های هرتزنر یا OVH
دلیل این کار سونی هم مثل برنامه های قبلیش (اضافه کردن دو مرحله ای و ارسال کد به ایمیل موقع لاگین و ...) جلوگیری از کرک اکانتها (یا همون اکانتهای هکی) هست که نتونن با پراکسی ها و آیپی های پابلیک این کار رو بکنن. پیدا کردن آیپی پابلیک نشده هم که کار راحتی نیست. برای همین هم هست که تو دنیا صدای خیلیا در نیومده چون آیپی های اونا اصطلاح تمیزه.
این فقط یه حدس بود درست و غلط بودنش رو دیگه زمان مشخص میکنه
این نظر شما خیلی منطقی تر هستش!! منم با VPS تست کردم ، البته منم دیتاسنتر Hetzner آلمان بود و باز هم نشد!! به نظر منم پروتکل امنیتی چیزی هستش!!

• Like
Reactions: MO021
یچیزی هم بگم،
حالا شاید هم شانسی شده ها،
اونروز گفتم سه تا اکانت دارم برا سه کشور مختلف، با همشون لاگین میشه با گوشی، همشون هم تایید دو مرحله ای دارن.
حالا اکانت دیگه که داشتم (چهارمین اکانت) تایید دو مرحله ای نداشت و هرکاری کردم لاگین نشد، یعنی ممکنه از نبود دو مرحله ای هم باشه. یعنی اکانت هایی که تایید دو مرحله ای ندارن و گیر داده باشه
با عقل جور در نمیاد ولی محال هم نیست

یچیزی هم بگم،
حالا شاید هم شانسی شده ها،
اونروز گفتم سه تا اکانت دارم برا سه کشور مختلف، با همشون لاگین میشه با گوشی، همشون هم تایید دو مرحله ای دارن.
حالا اکانت دیگه که داشتم (چهارمین اکانت) تایید دو مرحله ای نداشت و هرکاری کردم لاگین نشد، یعنی ممکنه از نبود دو مرحله ای هم باشه. یعنی اکانت هایی که تایید دو مرحله ای ندارن و گیر داده باشه
با عقل جور در نمیاد ولی محال هم نیست
من اکانتم تایید دومرحله ای داره و لاگین نمیشه

یه سوال، پس این اکانت اشتراکی فروش ها یا اکانت هکی فروشها چیکار میکنن، اینا که کلی اکانت میفروشن در طول روز چطوری لاگین میکنن، قطعا یه تعدادی لاگین میکنن برا دی اکتیو کردن واینجور کارها
هیچکدوم درمورد این مشکل چیزی نگفتن

یه سوال، پس این اکانت اشتراکی فروش ها یا اکانت هکی فروشها چیکار میکنن، اینا که کلی اکانت میفروشن در طول روز چطوری لاگین میکنن، قطعا یه تعدادی لاگین میکنن برا دی اکتیو کردن واینجور کارها
هیچکدوم درمورد این مشکل چیزی نگفتن
چون من با خیلیاشون در ارتباطم میدونم که تقریبا 90 درصدشون که اکانت های ظرفیتی کار میکنن به مشکل خوردن. نگرانی منم بیشتر از بابت همین موضوع هست.

عارضم خدمت شما که یه رفیقی داریم تو کانادا.برا اون مشکلی نداره ولی این وسط 1-2 باری هم این ارور براش اومد.
یه مورد دیگه هم اینه که یه رفیقی داریم فیبرنوری شاتل داره و مشکلی نداره.2تا مشتری داشتم یکیش فیبرنوری ایرانسل داشت و مشکل نداشت و اون یکی هم مبین نت داشت و مشکلی نداشت.یکی از دوستان همینجا هم با فیبرنوری های وب مشکلی نداره.
دوستان سلام
من امروز از طریق وبسایت وارد فروشگاه پلی استیشن شدم
دوبار تست کردم هر دوبار برام کد رو از طریق ایمیل فرستاد و بدون هیچ مشکلی وارد شدم از ****شکن هم استفاده نکردم
ولی تا چند روز پیش اصلا نمیتونستم وارد بشم
از اینترنت فیبر نوری های وب استفاده میکنم
بنظر میاد دوستانی که فیبرنوری دارن وضعیت براشون بهتره.همسرمنم فیبرنوری مخابرات داره.باید برم دفتر کارش و یه تستی بزنم.
بهتره قبل تست زدن کش و کوکی مرورگر رو پاک کنین.
با ساپورت سونی هم صحبت میکنی یه سری کلیات میگه که مرورگرتو عوض کن یا فیلترشکنو قطع بکن و ازین چیزا.
اینکه چرا رو کنسول اوکی هست ولی رو مرورگر گوشی یا پی سی نه رو باید دوستانی که شبکه میدونن یا از طراحی صفحه لاگین سونی اطلاعاتی دارن بیان توضیح بدن.
کسی میتونه داخل مرورگر خود کنسول یه تستی بزنه ببینه لاگین میشه یا نه؟ من کنسول دستم نیست.
هرکی هر روشی به سرش میزنه رو یا تست کنه یا بگه بقیه که امکانش رو دارن تست کنن.
شاید اینطوری با جمع آوری دیتا از همدیگه و مشورت با هم بتونیم یه راه حلی پیدا کنیم.

دوستان عزیز
برای لاگین این سرویس فراخونی میشه
https://ca.account.sony.com/api/v1/ssocookie
که متاسفانه خروجی این سرویس 403 یا همون Forbidden هست
مشابه این ممنوعیت رو در سرویس های گوگل یا آمازون هم داریم که به ما سرویس نمیدن
حالا دلیل این ممنوعیت چی هست خدا داند و همچنان بسیار نگران کننده هست

دوستان عزیز
برای لاگین این سرویس فراخونی میشه
https://ca.account.sony.com/api/v1/ssocookie
که متاسفانه خروجی این سرویس 403 یا همون Forbidden هست
مشابه این ممنوعیت رو در سرویس های گوگل یا آمازون هم داریم که به ما سرویس نمیدن
حالا دلیل این ممنوعیت چی هست خدا داند و همچنان بسیار نگران کننده هست
احتمال داره برای جلوگیری از فروش بازی ظرفیتی باشه؟

برای من با نت مخابرات بدون دی ان اس sign in میشه از کنسول ولی چند نفر رو کنسول هم به مشکل برخوردن.این ضد و نقیض ها یجوریه نمیشه الگوی درستی پیدا کرد که قضیه چیه.اعصابمو این قضیه چندروزه ریخته بهم.

• Like
Reactions: darkworld
برای من با نت مخابرات بدون دی ان اس sign in میشه از کنسول ولی چند نفر رو کنسول هم به مشکل برخوردن.این ضد و نقیض ها یجوریه نمیشه الگوی درستی پیدا کرد که قضیه چیه.اعصابمو این قضیه چندروزه ریخته بهم.
اگر تا یه مدت دیگه اوکی شد که مشخصه اینترنت رو برای انتخابات دستکاری کردن اگرم نشه که باید دنبال راه چاره بود البته اگر راه چاره ای وجود داشته باشه!
همیشه به دوستام میگفتم همینکه ما با این اینترنت و اینهمه تحریم میتونیم به سرورهای سونی وصل شیم باید کلاهمونو بندازیم بالا چه برسه به اینکه راحت بازی کنیم...

• Sad
Reactions: Rohshen
دوستان یه سوال.
من 3 تا بازی ظرفیت 1 دارم و میخوام هر سه تا رو پلات کنم .
اما میخوام 100مین بازی که پلات میشه بازی دومیم باشه .
حالا اگه من به همین ترتیب پلات کنم موقع آنلاین شدن به ترتیب پلات ثبت میشه یا قاطی ؟

من رو یه اکانت که امریکاست این مشکل رو از سال پیش داشتم
ولی رو اکانت امارات و تایلند و انگلیس اوکی بود.

ریست پسورد هم جواب نمیداد و یبار شانسی وارد app شد رو گوشی، همون روز رو کنسول ارور داد و فقط از طریق همون app رو گوشی تونستم رو کنسول اکانت رو وارد کنم.

• Like
Reactions: Rohshen

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or