همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

یه نکته ای که باید دقت کنید اینکه توی region اگه برید اصلا اسم iran توی کشورها نیست یعنی سونی اصلا تعهدی به دادن خدمات به ما نداره و اگه فردا روز همه اکانت های ما رو ببنده کاری از دست ما برنمیاد. من فقط میدونم مشکل بین المللی نیست اگه بود تا حالا کلی اینسایدر و لیکر سونی رو به باد فحش و انتقاد گرفته بودن مسئولان سونی هم تا کمر خم میشدند. ولی اینجور که پیداست خبری در حال وقوع هست که اصلا خوش آیند نیست و خودم هم نمیدونم کنسول رو نگه دار یا بفروشم

دوستان تو سایت هم نمیتونید لاگین این کنید یا فقط app
من سه تا اکانت دارم شخصی، آمریکا، انگلیس، ترکیه
امروز با مرورگر چروم گوشی با هر سه تاشون لاگین کردم و هیچ مشکلی نداشت. حالا app رو پاک کردم و نمیدونم تو اون چطوری هست،
اینم بگم ها مال من هم تا چند روز پیش اصلا نمیتونستم لاگین کنم با مرورگر، انواع خطا ها رو میداد، ولی دو سه روزه مشکل حل شده،
هم با نت مخابرات ارومیه تست کردم هم ایرانسل، هر دو ok هست
بدون v.p.n هم وارد میشی؟ با نت مخابرات؟

آخرین ویرایش:
دوستان مژده بدین

من از سیم‌کارت شاتل استفاده میکنم، به این دلیل که تا چند روز پیش همه بخش ها به راحتی باز میشد مثل استور و یا مولتی پلیر بازی ها، حتی، حتی دیسکورد هم باز میکرد و راحت قابل استفاده بود.
حالا از چند روز پیش تا حالا هیچ کدوم که باهاش کار نمیکنن هیچ، به playstation network هم دیگه کانکت نمیشه و وقتی test internet connection میزنم، توی مرحله playstation network sign-in میمونه.
الان حدود ۸ الی ۹تا دی ان اس تست کردم ولی با هیچ کدوم کانکت نشد.
View attachment 343171
واقعا تو کنسول هم نمیتونی ساین این کنی،
والا من تو کنسول که هیچ مشکلی نداشتم، برا دخترم بازی Disney Speedstorm رو که کامپلت انلاین هست زدم و با همه ی نت ها و دی ان اس الکترو راحت بازی میکنه انلاین و مالتی پلیر

بدون v.p.n هم وارد میشی؟ با نت مخابرات؟
با وی پی ان ولی از اون کانفیکت های رایگان وی 2 ری که کانال های تلگرامی میزارن، ( یه وی پی ان کاملا الکی)
تا دو سه روز پیش اصلا لاگین نمیشد، ولی دو سه روزه ok شده

• Like
Reactions: Rohshen
والا من تو کنسول که هیچ مشکلی نداشتم، برا دخترم بازی Disney Speedstorm رو که کامپلت انلاین هست زدم و با همه ی نت ها و دی ان اس الکترو راحت بازی میکنه انلاین و مالتی پلیر
والا اکانت رو که جرئت نمیکنم ازش خارج بشم، ولی وقتی کنسول رو روشن میکنم و وارد اکانتم میشم نمیتونه به شبکه پلستیشن وصل بشه، که خب عملاً همون ناتوانی در ساین این شدنه.

من توی یک شرکت IT کار میکنم که نتنها به تمام استان های ایران بلکه به کشورهای منطقه هم سرویس میدیم.یکی از سرویس هامون آنتی ویروس هست.از ابتدای تیرماه مرتب از ترکیه تماس میگیرن که نمیتونن به سرورهامون وصل شن و آپدیت دریافت کنن.ما چون مجوز دولتی داریم از وزارت ارتباطات پیگیری کردیم فهمیدیم تعداد بسیار بیشماری از ip ها را بلاک کردن از داخل عمدا.هیچگونه پاسخ گویی هم به ما ندارن چون بابت مجوزهامون رقم های بسیار کلانی پرداخت کردیم اما الان فقط شدیم ضرر مطلق !
این را بهتون گفتم که بدونید اختلالات اخیر psn همش داخلی هست و نت کشور را عمدی مختل کردن و همه جا داره ضرر میده.بعید میدونم اصلا ربطی به سونی داشته باشه.
فعلا تا اواخر شهریور یا اوایل پاییز که دولت جدید سرکار میاد باید صبر کرد ببینیم وزیر جدید چه میکنه.شایدم قبل اون موقع دولت فعلی سر عقل بیاد.
جدای این مورد این یک خبر از خبرگذاری رسمی براتون عکسش را میزارم

IMG_5130.jpeg

دوستان سلام
من امروز از طریق وبسایت وارد فروشگاه پلی استیشن شدم
دوبار تست کردم هر دوبار برام کد رو از طریق ایمیل فرستاد و بدون هیچ مشکلی وارد شدم از ****شکن هم استفاده نکردم
ولی تا چند روز پیش اصلا نمیتونستم وارد بشم
از اینترنت فیبر نوری های وب استفاده میکنم

آخرین ویرایش:
من که هنوزم نمیتونم وصل بشم نه از سایت نه با اپ
هم همراه اول تست کردم هم سر کارم اینترنت داتک و صفر و یک هم داریم با اون ها هم وصل نشد اون دوستمون که گفت با v2ray وصل شده اونم تست کردم نشد .انگار حالت جغرافیایی داره یکسری جاها میشه بعضی جاها نه :(

• Like
Reactions: king of north

با وی پی ان ولی از اون کانفیکت های رایگان وی 2 ری که کانال های تلگرامی میزارن، ( یه وی پی ان کاملا الکی)
تا دو سه روز پیش اصلا لاگین نمیشد، ولی دو سه روزه ok شده
امین جان برای ما هنوز درست نشده و مشکل به قوت خودش باقیه . قطعا برای همه به مرور درست میشه ولی خب بحث زمان هم مهمه .

• Like
Reactions: AMIN-PASHA
من توی یک شرکت IT کار میکنم که نتنها به تمام استان های ایران بلکه به کشورهای منطقه هم سرویس میدیم.یکی از سرویس هامون آنتی ویروس هست.از ابتدای تیرماه مرتب از ترکیه تماس میگیرن که نمیتونن به سرورهامون وصل شن و آپدیت دریافت کنن.ما چون مجوز دولتی داریم از وزارت ارتباطات پیگیری کردیم فهمیدیم تعداد بسیار بیشماری از ip ها را بلاک کردن از داخل عمدا.هیچگونه پاسخ گویی هم به ما ندارن چون بابت مجوزهامون رقم های بسیار کلانی پرداخت کردیم اما الان فقط شدیم ضرر مطلق !
این را بهتون گفتم که بدونید اختلالات اخیر psn همش داخلی هست و نت کشور را عمدی مختل کردن و همه جا داره ضرر میده.بعید میدونم اصلا ربطی به سونی داشته باشه.
فعلا تا اواخر شهریور یا اوایل پاییز که دولت جدید سرکار میاد باید صبر کرد ببینیم وزیر جدید چه میکنه.شایدم قبل اون موقع دولت فعلی سر عقل بیاد.

View attachment 343191
دوست عزیز اونوقت میتونی توضیح بدی پس چرا با v.p.n هم نمیتونیم از طریق سایت یا app تو psn وارد بشیم ؟؟؟ چون وقتی v.p.n میزنی دیگه ترافیکت داره از کشوری که بهش وصل شدی رد میشه به سمت سرور سونی !! من با فرانسه و آلمان و کانادا تست کردم باز هم نشد!!

• Poker Face
Reactions: GameMasterr
منم با این روندی که میبینم مشکل بنظر از داخله.تنها راه اینه که صبر کنیم این روزای خاص بگذره ببینیم چی پیش میاد.جالبه من با نت مشترک از pc میتونم تو psn وارد بشم ولی با همون نت با گوشی ارور میده...😐

• Like
Reactions: ps34

View attachment 343191
دقیقا وضع نت انقدر خرابه حتی دو نفر از داخل ایران هم نمیتونن بهم وصل بشن. دیروز خواستم یه بازی coop برم جفتمون 10 ثانیه بعد از اینکه بهم وصل میشدیم قطع میکرد با اینکه نت جفتمون هم شاتل بود. قشنگ معلومه دستکاری کردن

View attachment 343191
به نظرم حرف ایشون کاملا منطقی هست و با شرایط الان سازگار. باید فقط صبر کرد این احمق های جدید چی کار میخوان بکنن

به نظرم حرف ایشون کاملا منطقی هست و با شرایط الان سازگار. باید فقط صبر کرد این احمق های جدید چی کار میخوان بکنن
وجدانن هنوز به اینا امید داری:)):))..اصلا فیلترینگ دست رییس جمهور نیست که بخواد چیزیو تغییر بده....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or