همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

من مدت ها قبل از طریق passkey وصل شدم ولی بعدش که خارج شدم امتحان کنم ببینم به درستی کار میکنه دفعه ی دوم نوشت passkey من غیر فعال شده
برا شما به خوبی کار میکنه ؟
منم تا قبل از امروز پس کی فعال نکرده بودم ولی از دیشب که پرت شدم بیرون هر راهی میشد و ردیت نوشته بود تست کردم نشد که نشد تا تا آخرش پس کی فعال کردم راحت لاگین شدم
اگه غیر فعاله که باید بتونی فعالش کنی

منم تا قبل از امروز پس کی فعال نکرده بودم ولی از دیشب که پرت شدم بیرون هر راهی میشد و ردیت نوشته بود تست کردم نشد که نشد تا تا آخرش پس کی فعال کردم راحت لاگین شدم
اگه غیر فعاله که باید بتونی فعالش کنی
منم برا بار اول با passkey به ps app لاگین میشم ولی sign out که میکنم( صرفا برا تست این دفعه دیگه نباید این کار بکنم) دفعه ی دوم passkey من غیر فعال میشه در کل وضعیت الان جوری شده که هر کی از ps app یا خود کنسول لاگین شده دیگه باید تا عمر داره به چسبه بهش و دیگه sign out نکنه

دوستان منم تونستم passkey ست کنم و حل شد
با تشکر فراوان از دوستمون @Need-More-Speed و @ashe
خیالم راحت شد واقعا بعد چندروز.
داداش این passkey چی هست از کجا فعال میشه؟ کاش یکی آموزشش رو میذاشت.

داداش این passkey چی هست از کجا فعال میشه؟ کاش یکی آموزشش رو میذاشت.
توی استور سونی وقتی می خوای لاگین بشی گزینه Trouble Signing In رو بزن بعد از صفحه ایی که باز میشه گزینه Recover Your Account بزن باقیشم که سادش واست ی ایمیل میفرسته و ادامه ماجرا

توی استور سونی وقتی می خوای لاگین بشی گزینه Trouble Signing In رو بزن بعد از صفحه ایی که باز میشه گزینه Recover Your Account بزن باقیشم که سادش واست ی ایمیل میفرسته و ادامه ماجرا
سلام
من الان دو هفتس دارم این کارو میکنم اول این که همون ایمیلی که سونی می‌فرسته همون ارور قدیمی رو میده یه جاش میرسه تاریخ تولد میخواد که دقیقا همونجا ارور سرور میده دوما چیزی از passkey من تو این ایمیل نمیبینم لطفا بیشتر توضیح بده

• Like
Reactions: GameMasterr
سلام
من الان دو هفتس دارم این کارو میکنم اول این که همون ایمیلی که سونی می‌فرسته همون ارور قدیمی رو میده یه جاش میرسه تاریخ تولد میخواد که دقیقا همونجا ارور سرور میده دوما چیزی از passkey من تو این ایمیل نمیبینم لطفا بیشتر توضیح بده
ببین توی ایمیل اول چیزی در مورد پس کی نمیگه درسته، شما روش کلیک کنی میره برای عوض کردن پسورد و مراحل که جلو میری ازت می پرسه می خوای پس کی رو برای ورود سریعتر فعال کنی یا نه؟ که می تونی فعالش کنی یا اسکیپ بزنی
2/3 از بچه ها همین راه رفتن نتیجه گرفتن ترجیحا با ای پی ایران انجام نده

• Like
Reactions: RaminZero21
View attachment 343589

دوستان این مرحله برای PassKey منظورش چی هست؟؟
گزینه ی انتخاب موبایل اندروید نیاورد ؟ با موبایل برید بسازید راحت تر هست خودش اکانت جی میل شما که به موبایل خودتون اضافه کردین رو به عنوان کلید امنیتی انتخاب میکنه

گزینه ی انتخاب موبایل اندروید نیاورد ؟ با موبایل برید بسازید راحت تر هست خودش اکانت جی میل شما که به موبایل خودتون اضافه کردین رو به عنوان کلید امنیتی انتخاب میکنه
با گوشی زدم ، Pass key هم ساخت ولی موقع استفاده باز هم پیغام خطا میده که نمیتونه استفاده کنه
پیغام خطا
Can’t sign in with passkey. Try again, or select [Can’t Sign In with Passkey].

حالا جالبی قضیه کجاست
با پسورد روی گوشی آیفون راحت لاگین میشه ولی روگوشی اندروید خیر
فقط سونی که میتونه ورود به نرم افزار رو به یه کابوس بدل کنه

• Like
Reactions: ehsas1
میگن دلیلش این هست که داره جلوگیری میکنه از ورود افراد با ip های دیگه به ریجن های غیر از ip خودشون، مشخصا زدن v.pn هم تاثیر نخواهد داشت در مقابل قولی همچون سونی.

میگن دلیلش این هست که داره جلوگیری میکنه از ورود افراد با ip های دیگه به ریجن های غیر از ip خودشون، مشخصا زدن v.pn هم تاثیر نخواهد داشت در مقابل قولی همچون سونی.
میتونید بگید کی گفته؟امیدوارم کلا قضیه این نباشه.

آخرین ویرایش:
با گوشی زدم ، Pass key هم ساخت ولی موقع استفاده باز هم پیغام خطا میده که نمیتونه استفاده کنه
پیغام خطا

حالا جالبی قضیه کجاست
passkey هم برا همه کار نمیکنه خود من اولین بار کار میکنه دفعه ی دوم همین ارور ماله شما رو میده

• Sad
  • Like
Reactions: beh1382 and Rohshen
دوست عزیز من خودم با آیفون خیلی راحت لاگین کردم ولی روی آندروید و دسکتاپ لاگین نمیشه

اگه منظورت از قول ، غول هست سونی ثابت کرده با این وضعیتش که در حد پشه هم نیست

آخرین ویرایش:
میتونید بگید کی گفته؟امیدوارم کلا قضیه این نباشه.
دوست عزیز من خودم با آیفون خیلی راحت لاگین کردم ولی روی آندروید و دسکتاپ لاگین نمیشه

اگه منظورت از قول ، غول هست سونی ثابت کرده با این وضعیتش که در حد پشه هم نیست
والا من خودمم امیدوارم اینطور نباشه و هرچه زودتر این داستان جمع بشه.
یه یوتیوبر ایرانی که چند صفحه قبل ویدیوش رو فرستادم.

• Like
Reactions: Rohshen
پیغام خطا

حالا جالبی قضیه کجاست
گوشی من اندرویده و راحت لاگین کردم
ای پی که باهاش پس کی فعال کردم با ای پی که باهاش لاگین شدم فرق داشت
این مورد دیگه خیلی اکستریمه بعیده سونی چنین محدودیتی قرار بده چون خیلی ها مرتبا سفر میکنن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or