همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

داداش موقع ساختن با این ارور مواجه میشم . باید چه کنیم ؟
View attachment 343961
منم این مشکلو داشتم و حل کردم دوتا راه داره.یکی سرچ کردم گوگل و تو ستینگ گوشی میری یه چیزی رو پاک میکنی که پنج دقیقه بگردی پیدا میشه و روش بی مورد ریست فکتوریه گوشیه که نیاز نیست.
Setting/pasword and security/privacy /encrypted and credential رو clear کن

چه وضعی شده ها، خسته شدم دیگه، هربار کنسول رو روشن میکنم اول باید ۴مدل نت با ۶مدل dns تست کنم ببینم کدومشون درست کار میکنه.
روی سیمکارت های ایرانسل، همراه اول، شاتل و TDlte همزمان بسته دارم، یکسره درحال سوییچ کردن بینشون هستم.
تتریس رو رفتم توش میگه روی offline mode هستین 😑

دوستان سلام
یه سوال داشتم
بعد 10 سال برگشتم PS
برای ذخیره شدن سیو بازی ها باید پلاس داشته باشم ؟
من آنلاین بازی نمیکنم مگر ریسینگ باشه
کدوم پلاس به درد من میخوره ؟
از پلاس هم بازی مفت نمیگیرم چون معتقدم بازی رو باید خرید
ممنونم

دوستان سلام
یه سوال داشتم
بعد 10 سال برگشتم PS
ممنونم
اولا این آواتارت خیلی باحاله.لوسیفر تنها گربه دنیاس که ازش متنفرم. :D
سه تا سطح داره پلاس با این قیمت های دلاری سالیانه:
اسنشال: 80
اکسترا: 135
پرمیوم: 160

البته سالی 2 بار تخفیف خوب میخوره که بهتره اون موقع تمدید بشه.
برای بک آپ سیو، اسنشال لازم هست.اکسترا هم میشه اسنشال+کاتالوگ بازی ها که هر ماه اضافه میشه .پرمیوم میشه اکسترا+ سیستم کلاود برای عناوین کلاسیک و برخی بازی ها که تو اون رده دسته بندی میشن.مثلا ریمیک لست 1.
قاعدتا شما فقط اسنشال به دردت میخوره.ولی شخصا اکسترا میگیرم. البته با دلی ناآرام و قلبی نامطمئن.چون خیلی خسیس بازی در میاره سونی و بازی های خوبی نمیذاره. ولی امیدم رو از دست نمیدم. :D

دوستان سلام
یه سوال داشتم
بعد 10 سال برگشتم PS
ممنونم
سلام و درود
خوشحالم بعد سالها برگشتی به راه راست
اگه منظورت سیو کردن بازی هاست که کلا سیو میکنه و هیچی نیاز نیست
اگه منظورت بکاپ گرفتن از سیو هست، سیو های بازی های ps4 رو میتونی رو فلش کپی کنی
ولی برا بکاپ گرفتن سیو بازی های ps5 باید پلاس داشته باشی، اونم تو اکانت خودت و ظرفیتی نمیشه، ( بد ترین نامردی سونی تو این کار بود، منی که مثلا پلاس نمیخوام، چرا باید از یه حداقل امکانات محروم باشم)

سلام و درود
ولی برا بکاپ گرفتن سیو بازی های ps5 باید پلاس داشته باشی، اونم تو اکانت خودت و ظرفیتی نمیشه، ( بد ترین نامردی سونی تو این کار بود، منی که مثلا پلاس نمیخوام، چرا باید از یه حداقل امکانات محروم باشم)
سلام. یعنی اکانت ظرفیتی بگیریم(مثلا ظرفیت2) و تو اکانت خودمون بازی کنیم و اشتراک پلاس اسنشال داشته باشیم، سیوها رو اکانت PSN ذخیره میشه و بعد رو کنسول دیگه لاگین کنیم سیوها هست؟ یا کار خاصی باید انجام داد؟

سلام. یعنی اکانت ظرفیتی بگیریم(مثلا ظرفیت2) و تو اکانت خودمون بازی کنیم و اشتراک پلاس اسنشال داشته باشیم، سیوها رو اکانت PSN ذخیره میشه و بعد رو کنسول دیگه لاگین کنیم سیوها هست؟ یا کار خاصی باید انجام داد؟
شما روی هر اکانتی که بازی کنی سیو روی همون اکانت ذخیره میشه، حالا اگر اون اکانت پلاس داشته باشه می تونی آپلود کنی و بعدا دوباره روی کنسول دیگه دانلودش کنی

شما روی هر اکانتی که بازی کنی سیو روی همون اکانت ذخیره میشه، حالا اگر اون اکانت پلاس داشته باشه می تونی آپلود کنی و بعدا دوباره روی کنسول دیگه دانلودش کنی
برای اپلودش از همون قسمت تنظیمات باید برم یا خودش خودکار سینک میکنه؟

اولا این آواتارت خیلی باحاله.لوسیفر تنها گربه دنیاس که ازش متنفرم. :D
سه تا سطح داره پلاس با این قیمت های دلاری سالیانه:
اسنشال: 80
اکسترا: 135
پرمیوم: 160

البته سالی 2 بار تخفیف خوب میخوره که بهتره اون موقع تمدید بشه.
برای بک آپ سیو، اسنشال لازم هست.اکسترا هم میشه اسنشال+کاتالوگ بازی ها که هر ماه اضافه میشه .پرمیوم میشه اکسترا+ سیستم کلاود برای عناوین کلاسیک و برخی بازی ها که تو اون رده دسته بندی میشن.مثلا ریمیک لست 1.
قاعدتا شما فقط اسنشال به دردت میخوره.ولی شخصا اکسترا میگیرم. البته با دلی ناآرام و قلبی نامطمئن.چون خیلی خسیس بازی در میاره سونی و بازی های خوبی نمیذاره. ولی امیدم رو از دست نمیدم. :D
قربونت دادا
عزیزی
والا من برعکس شما عاشق لوسیفرم
معتقدم در حقش ظلم شدهx_x
چشم پس همون اسنشال برا من کافیه
ممنونم از لطفت
سلام و درود
فدای شما
بله منظورم همون بک آپ بود
سونی از اولش گدا بوده و هست
ولی خوب سونیه دیگه

• Like
Reactions: Tatsumaru
دوستان من ۳-۴ روزیه میخوام به اکانت خودم توی اپلیکیشن ps موبایل وصل بشم این ارور رو بهم میده با VPN بدون VPN میزنه که اصلا نمیتونه به سرور متصل بشه
کسی میدونه ایراد کجاست و چجور میشه رفعش کرد؟

Attachments

• IMG_1410.jpeg
    IMG_1410.jpeg
    198.3 KB · مشاهده: 5
دوستان من ۳-۴ روزیه میخوام به اکانت خودم توی اپلیکیشن ps موبایل وصل بشم این ارور رو بهم میده با VPN بدون VPN میزنه که اصلا نمیتونه به سرور متصل بشه
فعلا هیچ راهی نداره مثل اینکه

• Wow
Reactions: .SoRoUsH.
Trouble login رو با گوشی بزن passkey ست کن.برای خیلیامون اینطوری درست شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .SoRoUsH.
نکته عجیب در مورد این مشکل اینه که وقتی سرچ میکنید، از دو سال پیش واستون پست میاره تا همین امروز! هیچ راه حل منطقی و قطعی هم نداره. یعنی همین پَس‌کی که دوستان میگن هم واسه همه جوابگو نیست چون حتی از طریق وب هم نمیتونن وارد اکانتشون بشن و همین ارور رو میگیرن پس امکان فعال کردن پَس‌کی واسشون وجود نداره. یه چیز کاملا رندوم و مسخره‌ای هستش که اگر اسیرش بشید، فقط باید شانس بیارید که درست بشه.

• Like
Reactions: Persona.Q

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or