همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

سلام. یه سوال برام پیش اومده.
قیمت بازی های جدید ریجن ترکیه ۱۹۹۹ لیر هست، این سایت هایی که اکانت psn شارژ میکنن ۲۰۰۰ لیر رو بین ۴ و ۸۰۰ الی ۵ و ۳۰۰ قیمت میدن. یعنی هر بازی full price پنج تومن در میاد؟؟؟
اگه به دلار شارژ کنم ۷۰ دلار زیر ۴ تومن در میاد. پس چه دلیل داره که از ریجن ترکیه خرید کنم؟ چ مزیتی داره؟ یا شاید من دارم یه چیزی رو این وسط اشتباه متوجه میشم.

سلام. یه سوال برام پیش اومده.
قیمت بازی های جدید ریجن ترکیه ۱۹۹۹ لیر هست، این سایت هایی که اکانت psn شارژ میکنن ۲۰۰۰ لیر رو بین ۴ و ۸۰۰ الی ۵ و ۳۰۰ قیمت میدن. یعنی هر بازی full price پنج تومن در میاد؟؟؟
اگه به دلار شارژ کنم ۷۰ دلار زیر ۴ تومن در میاد. پس چه دلیل داره که از ریجن ترکیه خرید کنم؟ چ مزیتی داره؟ یا شاید من دارم یه چیزی رو این وسط اشتباه متوجه میشم.
اشتباه متوجه نشدی، استور ترکیه بازی های جدید گرونتر از دلار در میاد، اون ققبلا بود که ارزونتر در میومد
ترکیه برا تخفیفها خوبه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

الان تخفیفات جدید شروع شده من بخام چند تا بازی بخرم و ریجن اکانت جدید بسازم
ترکیه یا روسیه میشه ساخت و کد بازی رو اونجا فعال کرد؟

روش خاصی داره؟
بعدش راحت میشه وصل شد و بازی کرد؟ برای انلاین هم باید پلاس همون ریجن رو بگیرم؟
روسیه نمیدونم،
ولی ترکیه با هیچروشی نمیتونی بسازی
پلاس هم هر رجینی باشه مشکلی نیست

روسیه نمیدونم،
ولی ترکیه با هیچروشی نمیتونی بسازی
پلاس هم هر رجینی باشه مشکلی نیست

خب الان پس بی استفاده هست برای ما تخفیف روی ترکیه؟

الان اکانت ندارم هیچ ریجنی
ارزونترین ریجن که بشه از این تخفیفات استفاده کرد کدومه ؟

دوستان سلام، من ۹ ماه پیش که ps5 گرفتم، اکانت ترکیه ساختم و الان روش کلی بازی همراه با ۷ سال پلاس خریدم.
ولی الان دیگه شورش در اومده، بازی های جدید روی ترکیه از آمریکا گرونتر در میاد.
تغییر ریجن که ممکن نیست، میدونم، ولی آیا راهی هست که من بتونم بازی ها رو به دلار بخرم؟؟؟

دوستان من میخواستم ps5 بگیرم
فقط قبلش میخواستم ببینم برای آنلاین بازی کردن با نت همراه اول و ایرانسل میشه درست بازی کرد یا اذیت میکنه؟ فیلترینگ تو بازی‌هایی مثل fifa , cod , fortnite و.... چطوریه؟
چونکه برعکس نسل قبل نمیتونم دیگه زیاد وقت بزارم برای آفلاین و بازی‌های داستانی
برای روزی ۲ ساعت بازی آنلاین با نت ایران جوابگو هست ؟

سلام
دوستان من در مورد ساخت اکانت psn سوال داشتم .میخوام یه اکانت بسازم برا جمع کردن تروفی میخوام بدونم مثلا من اکانت انگلیس یا امریکا بسازم بعدش با ip ایران وارد بشیم مشکلی پیش نمیاد ؟ مثلا اکانت رو بن نمیکنن ؟؟ مثلا من دی ان اس 8.8.8.8 رو زدم برام اورد از المان لاگین شدم طبعتا دی ان اس های دیگه ادرس های مختل میدن
این ای پی های کشور دیگه که با اکانت متفاوت باشه مشکلی به وجود نمیاره ؟

سلام. کسی تا حالا از reward های این طرح Playstation Stars استفاده کرده؟ هنگام استفاده از پوینت هاش به IP و اینا که گیر نمیده؟
یه دو ماه پیش من ازش گیفت کارت گرفتم مشکلی نبود.
پوینت هر خریدی که انجام بدی فورا به پروفایلت اضافه میشه، البته فکر کنم برای گرفتن پوینت باید رو اکانتت پلاس باشه.

• Like
Reactions: DedSec88
سلام
دوستان من در مورد ساخت اکانت psn سوال داشتم .میخوام یه اکانت بسازم برا جمع کردن تروفی میخوام بدونم مثلا من اکانت انگلیس یا امریکا بسازم بعدش با ip ایران وارد بشیم مشکلی پیش نمیاد ؟ مثلا اکانت رو بن نمیکنن ؟؟ مثلا من دی ان اس 8.8.8.8 رو زدم برام اورد از المان لاگین شدم طبعتا دی ان اس های دیگه ادرس های مختل میدن
این ای پی های کشور دیگه که با اکانت متفاوت باشه مشکلی به وجود نمیاره ؟
هیچ مشکی نداره ، هر کدومشو دوست داشتی میتونی بسازی . اگه امریکا میسازی یه ایالت بدون مالیات مثل فلوریدا انتخاب کن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: DedSec88

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or