همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

سلام دوستان تو تست سرعت ps5 میگه ip packet fragmentation یه سرچ ساده زدم میگفتن mtu رو بیار پایین من هر کاری میکنم این مشکل رفع نمیشه،
بازی gt7رو گرفتم اما هی دیسکانکت میشه فکر کنم همین باشه مشکل من لطفا راهنمایی کنین

دوستانی که اینترنتشون مبین نت هستش، از دیروز سرعت دانلود خیلی پایین نیومده؟
انواع dns هم تست کردم ولی فایده نداشت! خیلی سرعت دانلود اومده پایین
من با الکترو اوکی ام
البته من نت تایپ امو ۲ کردم ، زنگ بزنین پشتیبانی براتون انجامش میدن

• Like
Reactions: boss-abbas
سلام دوستان
من یه مدتی هست به مشکل عجیبی بر خوردم، هر روشی که بلد بودم رو تست کردم ولی مشکلم حل نشد .گفتم اینجا مطرح کنم ببینم کسی راه حلی داره یا اصن کسی میدونه مشکل از چیه!
چند روزی هست که سرعت دانلودم رو کنسول خیلی اومده پایین.نکته جالب اینجاست که دیتایی که میخوام دانلود کنم اگه برای PS4 باشه با سرعت بالا دانلود میشه مثل همیشه ولی دیتای بازی یا کلا آپدیت یه بازی که برای PS5 هستش سرعت دانلودش خیلی اومده پایین!
قبلا اینطوری نبود. سرعت دانلودم تقریبا ۵ مگ در ثانیه هستش ولی هر بازی که برای PS5 هستش رو میخوام دانلود کنم سرعت درحد ۲۰۰ کیلو بایت اینا میشه.جالب اینجاست از خود کنسول که تست میگیرم همه چی اوکیه. نت تایپ رو ۲ هستش و حتی سرعت دانلود رو هم تقریبا ۵۰ مگابیت نشون میده ولی وقتی میزنم دانلود خیلی سرعت پایینه. باز میگم تست کردم اگه بازی دیتاش برای PS4 باشه با سرعت بالا دانلود میکنه ولی برای PS5 نه!
انواع و اقسام dns هارم تست کردم ولی مشکل حل نشد
دقیقا مشکل از وقتی شروع شد که دموی رزیدنت اویل ۴ رو دانلود کردم، دمو رو همون با سرعت بالا و مثل همیشه دانلود کرد ولی بعدش نمیدونم چه اتفاقی افتاد که اینطوری شد
مطمینم که مشکل از نت نیست چون با دیوایس دیگه راحت دانلود میکنم.حالا اگه کسی میدونه مشکل از چیه ممنون میشم راهنماییم کنه

• Like
Reactions: Arash-S212
سلام دوستان
من یه مدتی هست به مشکل عجیبی بر خوردم، هر روشی که بلد بودم رو تست کردم ولی مشکلم حل نشد .گفتم اینجا مطرح کنم ببینم کسی راه حلی داره یا اصن کسی میدونه مشکل از چیه!
چند روزی هست که سرعت دانلودم رو کنسول خیلی اومده پایین.نکته جالب اینجاست که دیتایی که میخوام دانلود کنم اگه برای PS4 باشه با سرعت بالا دانلود میشه مثل همیشه ولی دیتای بازی یا کلا آپدیت یه بازی که برای PS5 هستش سرعت دانلودش خیلی اومده پایین!
قبلا اینطوری نبود. سرعت دانلودم تقریبا ۵ مگ در ثانیه هستش ولی هر بازی که برای PS5 هستش رو میخوام دانلود کنم سرعت درحد ۲۰۰ کیلو بایت اینا میشه.جالب اینجاست از خود کنسول که تست میگیرم همه چی اوکیه. نت تایپ رو ۲ هستش و حتی سرعت دانلود رو هم تقریبا ۵۰ مگابیت نشون میده ولی وقتی میزنم دانلود خیلی سرعت پایینه. باز میگم تست کردم اگه بازی دیتاش برای PS4 باشه با سرعت بالا دانلود میکنه ولی برای PS5 نه!
انواع و اقسام dns هارم تست کردم ولی مشکل حل نشد
دقیقا مشکل از وقتی شروع شد که دموی رزیدنت اویل ۴ رو دانلود کردم، دمو رو همون با سرعت بالا و مثل همیشه دانلود کرد ولی بعدش نمیدونم چه اتفاقی افتاد که اینطوری شد
مطمینم که مشکل از نت نیست چون با دیوایس دیگه راحت دانلود میکنم.حالا اگه کسی میدونه مشکل از چیه ممنون میشم راهنماییم کنه
از دیروز برای من هم اینجوری شد کلا بهم ریخت الکترو هم دیگه جواب نداد ولی خیلی عجیب این DNS جواب داد تست کنید احتمال زیاد درست شه
129.250.35.250
129.250.35.251

View attachment 287877
از دیشب این برای دانلود گذاشتم ولی هیچی دانلود نکردdnsهم عوض کردم ولی بازم هیچی دانلود نشد دوستان راهی دارید؟ که بشه دانلود شه

برای منم بعضی مواقع این مشکل هست.
با تغییر dns یا حذفش درست میشه یا اینکه مودم رو ده دقیقه خاموش کنی بعد روشن کنی .
یکبار هم خیلی dns عوض کردم فک کنم تنظیمات اینترنت کنسول قاطی کرد کنسول ریست کردم درست شد.
و در آخر بهترین روش برای ما ایرانیا استفاده از psx هست چون یهو دیدی نصفه شب تایم اوت خورد یا قطع شد

View attachment 287877
از دیشب این برای دانلود گذاشتم ولی هیچی دانلود نکردdnsهم عوض کردم ولی بازم هیچی دانلود نشد دوستان راهی دارید؟ که بشه دانلود شه
دیشب منم خیلی مشکل داشتم...باید dns های زیادی رو امتحان کنی...

• Like
Reactions: KingFisher

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or