همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
به نظر شما این اکانتهای ظرفیتی برای ps5 هم درنظر گرفته میشه؟
بنظرم اره
کلا دلیل اینکه همچنین چیزی رو گذاشتن اینه که مثلا اگه یه خانواده دو کنسول داشتن خواستن بازی بخرن دیگه دو بار هزینه نکنن یا اگه کنسولت خراب شد خواستی کنسول جدید بگیری دیگه اکانتی که روش بازی هاتو خریدی بی استفاده نشه و بتونی تو کنسول جدید ازش استفاده کنی پس گذاشتن این قابلیت منطقیه و فک نکنم برداشته بشه
بعدشم الان ایکس باکس و نینتندو هم ظرفیتی دارن دیگه حداقل برای رقابت با اونا هم همچین چیزی رو برنمیداره
فک کنم هم فقط تو ایران باشه که واسه اینکار فروشگاه هایی هست و بصورت گسترده ازش استفاده میشه یعنی میخوام بگم مثل اکانت هکی یا گیم پس یک ماهه یک دلار نیست که بگیم سو استفاده از قوانینه
البته به نوعی سو استفاده از قوانین هست ولی به بدی و شدت و گستردگی اون دوتا نیست
بعدشم چون تو ایران این نسل بخاطر گرونی جا افتاده همه با دید منفی بهش نگاه میکنن و فک میکنن چیز جدیدیه وگرنه حتی تو نسل قبل هم بوده منتها اون موقع گرونی نبوده و اینترنت هم خوب نبوده جا نیافتاده
خود @ULTIMATE TEAM من یادمه گفت بازی ps3 با دوستش اشتراکی میگرفت

یه مقاله این پایین میفرستم که بدونی فقط تو صنعت بازی هم این اتفاق نمیوفته
zoomit.ir/2019/11/20/342588/why-streaming-services-let-you-share-your-password-now/

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
میشه اکانت رو با gift card های psn شارژ کرد و بعد باهاش مثلا سرویس یه ساله ps now خرید؟ چون تو توضیحاتش به نظر برا خریدش به کارت اعتباری نیاز باشه.
البته دیدم بعضی فروشگاه ها مستقیم gift card ps now می فروشن اما قیمتش به نظر بالاتر می اومد. اگه فروشگاه معتبری که قیمت خوبی داره می شناسید تو پیام خصوصی برام بفرستید. ممنون.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
میشه اکانت رو با gift card های psn شارژ کرد و بعد باهاش مثلا سرویس یه ساله ps now خرید؟ چون تو توضیحاتش به نظر برا خریدش به کارت اعتباری نیاز باشه.
البته دیدم بعضی فروشگاه ها مستقیم gift card ps now می فروشن اما قیمتش به نظر بالاتر می اومد. اگه فروشگاه معتبری که قیمت خوبی داره می شناسید تو پیام خصوصی برام بفرستید. ممنون.
آره میشه

Aminasadifar

کاربر سایت
Apr 26, 2017
6
سلام دوستان. من نزدیک یک سال بود بازی نکرده بودم با کنسول الان که اومدم بازی کنم سرعت نت خیلی پایینه جوری که پارتی صدا درست نمیاد و برای مثال تو جی تی ای انلاین لفت میخورم ولی تو گوشی سرعت اوکیه میخواستم ببینم مشکل از همون نت هستش یا باید کاری با کنسول بکنم

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام دوستان. من نزدیک یک سال بود بازی نکرده بودم با کنسول الان که اومدم بازی کنم سرعت نت خیلی پایینه جوری که پارتی صدا درست نمیاد و برای مثال تو جی تی ای انلاین لفت میخورم ولی تو گوشی سرعت اوکیه میخواستم ببینم مشکل از همون نت هستش یا باید کاری با کنسول بکنم
مشکل نت هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر