همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
شما اکانتی که ساختی با ریجن کنسولت یکی نیست! چون کد داخل پک کنسول واسه همون منطقه فقط قابل استفاده ـست پس نگاه کن ببین اگه ریجن کنسولت 2 ـه باید اکانت امارات یا انگلیس بسازی ، اگه کنسولت ریجن 1 ـه باید اکانت امریکا بسازی تا بتونی اون کد رو استفاده کنی.اگه 3 بود هم احتمالاً با اکانت امریکا قابل استفاده باشه اما اگه نشد باید اکانت هنگ کنگ بسازی.
از این به بعد هم دقت کن اگه PSN Card یا Plus membership Card خواستی بگیری متناسب با اکانت خودت بگیری.اگه اکانت امریکا داری باید USD باشه مثلاً 50$ USD .

خوب ماله من همون امریکا هست اکانتمم امریکاست

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
885
نام
محمد حسین
سوال اولو دقیق نمیدونم ولی فک کنم بشه
سوال دوم صد در صد نمیشه
سلام

بله دارن حجمهاشونم با وان برابرن

پس یعنی حتما باید تواکانتی که پلاس داخلشه ساین این کنی اونم تو ساعاتی که دوستت داخل نباشه؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
برو تو سایت پی اس ان پروفایلز ببین تروفیات هست
ببین مصطفی من داخل سایت که میرم اصلا تروفی هامو نشون نمیده.قبلا که روی PS3 اکانت رجین 2 ساخته بودم همچین مشکلی نداشتم.بعد از اینکه اکانت رجین 1 روی ویتا ساختم و همون هم برای PS4 استفاده کردم اینطوری شده.هم از طریق PS4 و هم از طریق ویتا تروفی ها رو سینک کردم ولی بازم نشد که نشد.دیگه نمیدونم باید چیکار کنم!!:|

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
من از مخابرات سرویس می گیرم، با پی اس ان مشکل داره؟
من 4 ندارم ولی برا مخابرات هم port 443 که فکر کنم برا همین psn بود تست کردم *****ه و تقریبا اطمینان دارم همین پورت هست(همون طور که یه دوستمون 40 50 صفحه پیش گفته بود) من با v p n وصل شدم (usa) این پورت باز بود
البته مشکلی نیستا با شیر کردن میشه حلش کرد همون طور که دوستمون روشش ر گذاشته بودن که مشکل 2 تا از رفیقام این طوری حل شد( عالی بود خیلی خیلی ممنون بودن رفقا ) با شیر کردن کریو که خیلی راحت هم هست البته این نکته ر بگم که تکرار مکرراته فقط بار اول باید وصل شی به Psn با این روش بقیه بار ها برا ساین شدن دیگه این کار رو نمیخواد بکنی ولی برا شیر کردن و store رفتن باید این کار ر بکنی (کلا با این وضع نمیشه بدون شیر کردن کریو store بری و اسکرین شات و ... شیر کنی رو ف ی س ب و ک ولی یه بار ساین بشی با این روش دیگه بقیه بار ها عین هلو:d ساین میشه ) انگار اون port443 فقط بار اول نیاز است
طی تحقیقات یکی از بچه ها گفته این پورت(ssl تا اونجا که یادم ssl بود) برا کار هایی از جمله ایمیل فرستادن و کار های شخصی البته ایمیل فرستادن الان بازه چون port های دیگه هم استفاده میکنه

آخرین ویرایش:

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
با سلام... دوستان این سوال شاید جاش اینجا نباشه ببخشید ولی میگم ... راستش من میخوام ps4 بخرم ولی یه مشکلی که دارم اینه که خیلیا میگن ممکنه این کنسول اصلا هک نشه...! خوب من پول خرید کنسولو دارم ولی بازیهاش چی!؟ نهایش یکی دو بازی هم بگیرم ولی اخه هر بازی 250 تومنه و واقعا هزینش زیاده... نمیشه هم که یک کنسول بخری فقط برای این که با دو تا بازی سرگرم شی یا هر سال یک بازی بخری! من اصلا کنسول نداشتم و میخوام بپرسم اگه قید نسل بعدو بزنم و ps3 بگیرم چطوره؟ از یک طرف میگم اخه چه کاریه وقتی سال 2014 هستش و کنسول نسل بعد اومده من برم کنسول قدیمی بگیرم از یه طرف میگم اخه این همه پول بدم ps4 بخرم بعدش نتونم بازی کنم خوب به چه درد میخوره وقتی تهیه پول بازیاش برام سخته!؟ در حالی که کلی بازی عالی مثل tlou برا ps3 هستش و کنسول هک شده و راحت میشه استفاده کرد! نمیدونم والا... ممنون میشم راهنماییم کنید.... مرسی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با سلام... دوستان این سوال شاید جاش اینجا نباشه ببخشید ولی میگم ... راستش من میخوام ps4 بخرم ولی یه مشکلی که دارم اینه که خیلیا میگن ممکنه این کنسول اصلا هک نشه...! خوب من پول خرید کنسولو دارم ولی بازیهاش چی!؟ نهایش یکی دو بازی هم بگیرم ولی اخه هر بازی 250 تومنه و واقعا هزینش زیاده... نمیشه هم که یک کنسول بخری فقط برای این که با دو تا بازی سرگرم شی یا هر سال یک بازی بخری! من اصلا کنسول نداشتم و میخوام بپرسم اگه قید نسل بعدو بزنم و ps3 بگیرم چطوره؟ از یک طرف میگم اخه چه کاریه وقتی سال 2014 هستش و کنسول نسل بعد اومده من برم کنسول قدیمی بگیرم از یه طرف میگم اخه این همه پول بدم ps4 بخرم بعدش نتونم بازی کنم خوب به چه درد میخوره وقتی تهیه پول بازیاش برام سخته!؟ در حالی که کلی بازی عالی مثل tlou برا ps3 هستش و کنسول هک شده و راحت میشه استفاده کرد! نمیدونم والا... ممنون میشم راهنماییم کنید.... مرسی
اگه فقط میخوای به خیال هک بخری نخری بهتره چون معلوم نیست کی هک میشه
خیلیا ویتا خریدن به خیال هک ولی دیدن هک نشد بیخیالش شدن فروختنش

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
از طریق Browser من رفتم تو سایت سونی و یک اکانت ساختم، حتی تو استور هم رفتم، مثل لینک زیر، با این وضع از طریق خود دستگاه مشکلی ندارم؟ تشکر

https://store.sonyentertainmentnetw...8_00-resogun000000002:ps-playstation_plus_new

نه عزیز از سایت واسه اکثرآ باز می شه استور اما از طریق ps3 یا ps4 نه مشکل داره باز نمی شه!!!

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
خوب ماله من همون امریکا هست اکانتمم امریکاست

دوست عزیز opxpp شما کد برگه استور وارد کن 10 دلار تو استور میره به حسابت بعد با اون 10 دلار یه پلاس 1 ماهه بخر من و یسری از بچه ها هم همین کارو کردیم کد برگه پلاس اطلاعات کریتیو کارت میخواد ونمیشه ازش استفاده کرد.موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر