همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
واسه جواب ها:

1. یعنی بازی هایی رایگان واسه دانلود بهمون میده ؟ (فقط بعضی از بازی ها ؟)
2. امروز تو امازون رفتم 49 دلار زده بود انگار اما تعجب کردم، یعنی گرون شده ؟ یا واسه PS4 فرق میکنه قیمتا ؟
اره بازی رایکان میده خودش انتخاب میکنه
فک کنم شما درست میگی 50 دلار باشه واسه ps4 هم فرقی نمیکنه

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
من یه اکانت گرفتم psn حالا مشکل اینجاست من پلاس که کد میخواد میزنم قبول میکنه بعد یه گزینه داره میگه بزن میزنم میگه باید اطلاعاته کردی کارت بزنی حالا تو اینجاش موندم میشه کسی راهنمایی کنه ؟

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
من یه اکانت گرفتم psn حالا مشکل اینجاست من پلاس که کد میخواد میزنم قبول میکنه بعد یه گزینه داره میگه بزن میزنم میگه باید اطلاعاته کردی کارت بزنی حالا تو اینجاش موندم میشه کسی راهنمایی کنه ؟
کد پلاسی که توی جعبه کنسول هست با کارت های اعتباری مثل مستر و ویزا کارت میشه ازش استفاده کرد در غیر اینصورت نمیشه

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
حالا کسی هست اینو واسه ما فعال کنه ؟
2.میشه پلاس یک ساله رو با یه نفر شریک گرفت؟

پلاس رو نمیشه شریکی گرفت ( مگر اینکه 2 نفر از یک اکانت استفاده کنند و همزمان هم آنلاین نباشند احتمالا بشه ) . در مورد اون هم راه نداره باید کردیت کارت الکی اطلاعات بدی که اونم دردسر داره و ممکنه بفهمن .

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
اطلاعات الکی بدیم ممکنه بن بشیم ؟

آقا من کیل زونو بازی میکنم میرم تو مولتیش وصل سرور نمیشه جریان چیه با اون روش کیرو اکانتمو فعال کردم اما وصل سرور نمیشه

- - -ویرایش - - -

فکر کنم ریجن یک کارت پی اس ان همون ریجن یک میخواد

آقا کسی کد استوره منو استفاده کرده چطوری میتونم به سونی اطلاع بدم ؟

Last edited by a moderator:

fcb13

کاربر سایت
Aug 31, 2010
89
نام
محمد
سلام. آقا یک سوال فوق آماتور دارم...

اگر رجین دستگاه من 2 ( مال اروپا ) باشه میتونم از کارت psn رجین 1 ( مال آمریکا ) استفاده کنم ؟!! Plus چی ؟!! اونم محدودیت داره. اگر تونستید یک توضیح مختصر بدید.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام. آقا یک سوال فوق آماتور دارم...

اگر رجین دستگاه من 2 ( مال اروپا ) باشه میتونم از کارت psn رجین 1 ( مال آمریکا ) استفاده کنم ؟!! Plus چی ؟!! اونم محدودیت داره. اگر تونستید یک توضیح مختصر بدید.

ریجن کنسول کاری به ریجن اکانت نداره .هر ریجن اکانتی که دوست داشتی میتونی بسازی

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
آقا کسی کد استوره منو استفاده کرده چطوری میتونم به سونی اطلاع بدم ؟

رفيق شما اصلا" مشكلت رو درست توضيح ندادي
مشخصه زياد وارد نيستي كه اين مدلي سوال مي پرسي

اول ريجن اكانتت ! ريجن بازي يا كدي كه خريد ! بعد اين كه از كجا خريدي رو بگو تا بعد بشه جواب درستي داد

اگر كد خريدي از ايران كه بايد بري يقه فروشنده رو بچسبي اما اگر كد داخل بازي با اكانتت ميخونه و كار نمي كنه بايد با ساپورت ناشر بازي صحبت كني

آخرین ویرایش:

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
شما مطمعنی؟ یعنی نمیشه یه اکانت گرفت بعد با دوستت دوتایی تو اون اکانت دستگاه ها رو اکتیو کنی+ این که پلاس هم گرفته باشی
بعد هر کس با اکانت خودش ساین این کنه و وارد پی اس ان شه؟

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
رفيق شما اصلا" مشكلت رو درست توضيح ندادي
مشخصه زياد وارد نيستي كه اين مدلي سوال مي پرسي

اول ريجن اكانتت ! ريجن بازي يا كدي كه خريد ! بعد اين كه از كجا خريدي رو بگو تا بعد بشه جواب درستي داد

اگر كد خريدي از ايران كه بايد بري يقه فروشنده رو بچسبي اما اگر كد داخل بازي با اكانتت ميخونه و كار نمي كنه بايد با ساپورت ناشر بازي صحبت كني

من کنسول اک بند گرفتم توش یه کاغذ هست سه تا کد داره کد سوم که ماله استور هست میگه استفاده شده
کد اول ماله
+ یک ماه رایگان واسه اون ویزا میخواد
سوال اولم اینه که راهیی هست این _+ فعال کنم
سوال دومم که اون استوره ک که استفاده شده چطوری به شرکت بگم

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
سلام
یک سوالی داشتم بازی های پلی استیشن 4 اپدیت های چند مگابایتی ماننده بعضی از بازی های ایکس باکس وان داره؟!
میخواستم بدونم ایا این نسل هشتم اپدیت هاش دارای چنین حجمیه یا فقط بازی های ایکس باکس وان همچین حجمی رو دارن!؟

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام
یک سوالی داشتم بازی های پلی استیشن 4 اپدیت های چند مگابایتی ماننده بعضی از بازی های ایکس باکس وان داره؟!
میخواستم بدونم ایا این نسل هشتم اپدیت هاش دارای چنین حجمیه یا فقط بازی های ایکس باکس وان همچین حجمی رو دارن!؟
واسه من دو تا آپدیت اومده بود واسه کیل زون هر کودومش 200 m

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
شما مطمعنی؟ یعنی نمیشه یه اکانت گرفت بعد با دوستت دوتایی تو اون اکانت دستگاه ها رو اکتیو کنی+ این که پلاس هم گرفته باشی
بعد هر کس با اکانت خودش ساین این کنه و وارد پی اس ان شه؟
سوال اولو دقیق نمیدونم ولی فک کنم بشه
سوال دوم صد در صد نمیشه
سلام
بله دارن حجمهاشونم با وان برابرن

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
من کنسول اک بند گرفتم توش یه کاغذ هست سه تا کد داره کد سوم که ماله استور هست میگه استفاده شده
کد اول ماله
+ یک ماه رایگان واسه اون ویزا میخواد
سوال اولم اینه که راهیی هست این _+ فعال کنم
سوال دومم که اون استوره ک که استفاده شده چطوری به شرکت بگم

شما اکانتی که ساختی با ریجن کنسولت یکی نیست! چون کد داخل پک کنسول واسه همون منطقه فقط قابل استفاده ـست پس نگاه کن ببین اگه ریجن کنسولت 2 ـه باید اکانت امارات یا انگلیس بسازی ، اگه کنسولت ریجن 1 ـه باید اکانت امریکا بسازی تا بتونی اون کد رو استفاده کنی.اگه 3 بود هم احتمالاً با اکانت امریکا قابل استفاده باشه اما اگه نشد باید اکانت هنگ کنگ بسازی.
از این به بعد هم دقت کن اگه PSN Card یا Plus membership Card خواستی بگیری متناسب با اکانت خودت بگیری.اگه اکانت امریکا داری باید USD باشه مثلاً 50$ USD .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر