همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

soroush_rad

کاربر سایت
Dec 22, 2013
43
ببین مصطفی من داخل سایت که میرم اصلا تروفی هامو نشون نمیده.قبلا که روی PS3 اکانت رجین 2 ساخته بودم همچین مشکلی نداشتم.بعد از اینکه اکانت رجین 1 روی ویتا ساختم و همون هم برای PS4 استفاده کردم اینطوری شده.هم از طریق PS4 و هم از طریق ویتا تروفی ها رو سینک کردم ولی بازم نشد که نشد.دیگه نمیدونم باید چیکار کنم!!:|

دوست عزیز یه سر با ps4 که مشکل داری برو تو تنظیمات ببین تو بخش psn اکانتت وارد شده و اگه شده یه بار رو restore licence کلیک کن یه لودینگ میده بعد از لودینگ قاعدتا باید تاریخچه بازی هات یا تروفی هات باید برات بیاد تو منو اصلی ps4
امیدوارم کارت درست بشه از بازی لذت ببری.....

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
ببین مصطفی من داخل سایت که میرم اصلا تروفی هامو نشون نمیده.قبلا که روی PS3 اکانت رجین 2 ساخته بودم همچین مشکلی نداشتم.بعد از اینکه اکانت رجین 1 روی ویتا ساختم و همون هم برای PS4 استفاده کردم اینطوری شده.هم از طریق PS4 و هم از طریق ویتا تروفی ها رو سینک کردم ولی بازم نشد که نشد.دیگه نمیدونم باید چیکار کنم!!:|

خب دوست عزیز ، من البته دقیقاً اطلاع ندارم شما از کدوم سایت میخواید برای نمایش Portable ID ـتون استفاده کنید اما اینکارایی رو که میگم انجام بدید ، اگه بازهم مشکلتون حل نشد بگید تا بیشتر راهنمایی کنم.
شما وارد لینک زیر میشی:
https://secure.eu.playstation.com/psn/mypsn/myportableid
اطلاعات اکانت رو وارد میکنی و Sign-in میشی. تو قسمت My Portable ID یه بخش داره که نوشته " Edit your portable ID " ، همون اولین گزینه نوشته Display Trophy Information که جلوش باید تیک داشته باشه. بعدش میای پایین صفحه یکی از Theme ها رو انتخاب میکنی و Update رو میزنی. در این حالت باید تروفی های شما نمایش داده بشه اما اگه نشد و جلوی هرکدوم از تروفی هاتون 0 زده بود بخاطر اینه که شما بوسیله ی PS3 یا PSV از قسمت Account Management -> Privacy برای تروفی هاتون محدودیت ایجاد کرده اید.برای نمایش اون ها باید Everyone رو انتخاب کنید.
در آخر هم اگه میخواید مثل من Portable ID ـتون تو امضاتون نمایش داده بشه باید اکانت PSN ـتون رو بین [پی اس ان][/psnpid] قرار بدید.(اون پی اس ان رو خودت پاک کن بجاش psnpid بنویس چون من هرکاری کردم این کد نمایش داده نمیشه)
[psnpid]BigKiller_1986[/psnpid]

آخرین ویرایش:

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
playstaion app

سلام کسی با playstaion app کار کرده منرو اندروییدم نصب کردم بعد به سونی چهار وصل کردم اما تصویر دوم از گوشی نمیده کسی بلده راهنمایی کنه

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
خب دوست عزیز ، من البته دقیقاً اطلاع ندارم شما از کدوم سایت میخواید برای نمایش Portable ID ـتون استفاده کنید اما اینکارایی رو که میگم انجام بدید ، اگه بازهم مشکلتون حل نشد بگید تا بیشتر راهنمایی کنم.
شما وارد لینک زیر میشی:
اطلاعات اکانت رو وارد میکنی و Sign-in میشی. تو قسمت My Portable ID یه بخش داره که نوشته " Edit your portable ID " ، همون اولین گزینه نوشته Display Trophy Information که جلوش باید تیک داشته باشه. بعدش میای پایین صفحه یکی از Theme ها رو انتخاب میکنی و Update رو میزنی. در این حالت باید تروفی های شما نمایش داده بشه اما اگه نشد و جلوی هرکدوم از تروفی هاتون 0 زده بود بخاطر اینه که شما بوسیله ی PS3 یا PSV از قسمت Account Management -> Privacy برای تروفی هاتون محدودیت ایجاد کرده اید.برای نمایش اون ها باید Everyone رو انتخاب کنید.
در آخر هم اگه میخواید مثل من Portable ID ـتون تو امضاتون نمایش داده بشه باید اکانت PSN ـتون رو بین [پی اس ان][/psnpid] قرار بدید.(اون پی اس ان رو خودت پاک کن بجاش psnpid بنویس چون من هرکاری کردم این کد نمایش داده نمیشه)
سلام.ممنون بابت توضیحات دقیقت.من از این سایت میخوام انجام بدم چون همونطور که گفتم رجین اکانت من 1 هستش و اون لینکی که شما دادی واسه اکانت های رجین 2 هستش.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
سلام کسی با playstaion app کار کرده منرو اندروییدم نصب کردم بعد به سونی چهار وصل کردم اما تصویر دوم از گوشی نمیده کسی بلده راهنمایی کنه
عزيز من تا حالا نشنيدم تصوير PS4 رو از TV روى گوشى بده.
من رو آيفون دارم كار ميكنم ميشه كنترل PS4 رو تو دست گرفت و تو يه بازى دوربين هم ميشه نقاشى كشيد( داخل گوشى ) و فرستاد داخل PLAYROOM. خيلى جالبه

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
عزيز من تا حالا نشنيدم تصوير PS4 رو از TV روى گوشى بده.
من رو آيفون دارم كار ميكنم ميشه كنترل PS4 رو تو دست گرفت و تو يه بازى دوربين هم ميشه نقاشى كشيد( داخل گوشى ) و فرستاد داخل PLAYROOM. خيلى جالبه

میدونی این پیفامو تو گوشی میده
screen 2 do not currenly work
و میگفت که نمیشه استفاده کرد از این امکانات

ahmadgh11

کاربر سایت
Dec 28, 2013
51
نام
احمد
با سلام... دوستان این سوال شاید جاش اینجا نباشه ببخشید ولی میگم ... راستش من میخوام ps4 بخرم ولی یه مشکلی که دارم اینه که خیلیا میگن ممکنه این کنسول اصلا هک نشه...! خوب من پول خرید کنسولو دارم ولی بازیهاش چی!؟ نهایش یکی دو بازی هم بگیرم ولی اخه هر بازی 250 تومنه و واقعا هزینش زیاده... نمیشه هم که یک کنسول بخری فقط برای این که با دو تا بازی سرگرم شی یا هر سال یک بازی بخری! من اصلا کنسول نداشتم و میخوام بپرسم اگه قید نسل بعدو بزنم و ps3 بگیرم چطوره؟ از یک طرف میگم اخه چه کاریه وقتی سال 2014 هستش و کنسول نسل بعد اومده من برم کنسول قدیمی بگیرم از یه طرف میگم اخه این همه پول بدم ps4 بخرم بعدش نتونم بازی کنم خوب به چه درد میخوره وقتی تهیه پول بازیاش برام سخته!؟ در حالی که کلی بازی عالی مثل tlou برا ps3 هستش و کنسول هک شده و راحت میشه استفاده کرد! نمیدونم والا... ممنون میشم راهنماییم کنید.... مرسی
دوست عزیز . تو که نمی خوای که همه ی بازیای کنسول رو بخری. بالاخره یکی دو بازی که از همه بیشتر بازی میکنی میتونی اورجینالشو بخری. در ثانی اصلا کل کیف بازی به انلاین زدنشه. فرق بازی انلاین با بازی کرک مثل کامپیوتر با اینترنت و بدون اینترنته. اگه واقعا گیمر هستی حتما 4 بخر و حتما بازی اورجینال بخر. البته باید پول واسه plus هم بدی(سالی 150 هزار تومن).

- - -ویرایش - - -

من یه اکانت گرفتم psn حالا مشکل اینجاست من پلاس که کد میخواد میزنم قبول میکنه بعد یه گزینه داره میگه بزن میزنم میگه باید اطلاعاته کردی کارت بزنی حالا تو اینجاش موندم میشه کسی راهنمایی کنه ؟
دوست عزیز من اکانت پلاس رو که یه کد چند رقمیه از یه سایت ایرانی (http://matrixgame.ir/) یک ساله 150 تومن خریدم. بعدش رفتم تو استور با وی پی ان فعال کردم. اکانتش ماله us و uk هست . یعنی باید اکانت PSN رو امریکا یا انگلیس درست کرده باشی. در ضمن وقتی اکانت پی اس ان درست میکنی اونجایی که میرسی به اطلاعات حساب اسکیپ میزنی، همین. من اکانت پی اس ان رو تو کامپیوتر درست کردم. ولی اکانت پلاس رو تو کنسول قسمت استور فعال کردم.

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
دوست عزیز . تو که نمی خوای که همه ی بازیای کنسول رو بخری. بالاخره یکی دو بازی که از همه بیشتر بازی میکنی میتونی اورجینالشو بخری. در ثانی اصلا کل کیف بازی به انلاین زدنشه. فرق بازی انلاین با بازی کرک مثل کامپیوتر با اینترنت و بدون اینترنته. اگه واقعا گیمر هستی حتما 4 بخر و حتما بازی اورجینال بخر. البته باید پول واسه plus هم بدی(سالی 150 هزار تومن).

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز من اکانت پلاس رو که یه کد چند رقمیه از یه سایت ایرانی (فروشگاه ماتریکس گیم) یک ساله 150 تومن خریدم. بعدش رفتم تو استور با وی پی ان فعال کردم. اکانتش ماله us و uk هست . یعنی باید اکانت PSN رو امریکا یا انگلیس درست کرده باشی. در ضمن وقتی اکانت پی اس ان درست میکنی اونجایی که میرسی به اطلاعات حساب اسکیپ میزنی، همین. من اکانت پی اس ان رو تو کامپیوتر درست کردم. ولی اکانت پلاس رو تو کنسول قسمت استور فعال کردم.

داداش من یه اکانت پلاس دارم رایگان یک ماهه ماله دستگاه با ***** شکن که میزنم میگه بای اطلاعات کردی کارتتو بدی بچه ها که میگن نمیشه اینطوری
حالا من دستگاهم ریجن 1 هست حالا تو بازار من psn ککارت امریکا بگیرم بزنم باز کردی کارت میخواد ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
داداش من یه اکانت پلاس دارم رایگان یک ماهه ماله دستگاه با ***** شکن که میزنم میگه بای اطلاعات کردی کارتتو بدی بچه ها که میگن نمیشه اینطوری
حالا من دستگاهم ریجن 1 هست حالا تو بازار من psn ککارت امریکا بگیرم بزنم باز کردی کارت میخواد ؟

نه نمیخواد

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
میدونی این پیفامو تو گوشی میده
screen 2 do not currenly work
و میگفت که نمیشه استفاده کرد از این امکانات
اول اينكه اصلاً گوشى رو نصب كردى به ps4 يعنى اكانتت رو بدى به برنامه و با PS4 ست كنى؟
قسمت كانكت PS4 چهار تا گزينه ميده كه يكى Second Screen هست.
بعدش مثلاً من دوربين بهش وصل ميكنم و تو بازى PlayRoom نقاشى ميكشم ميفرستم تو TV .
البته بناست در آينده با گوشى هاى خود SONY كه فكر كنم سرى Z باشه بعضى بازيهارو ادامه اش رو بازى كنى.

آخرین ویرایش:

soroush_rad

کاربر سایت
Dec 22, 2013
43
دوستان میشه با psvita store رو باز کرد بدن مشکل یا اون هم مثل ps4 مشکل پیدا کرده?برای این میپرسم چون میشه با اون پلاس رو اضافه کرد و یا مثلا برای ps4 add on خرید????
ممنون

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
دوست عزیز یه سر با ps4 که مشکل داری برو تو تنظیمات ببین تو بخش psn اکانتت وارد شده و اگه شده یه بار رو restore licence کلیک کن یه لودینگ میده بعد از لودینگ قاعدتا باید تاریخچه بازی هات یا تروفی هات باید برات بیاد تو منو اصلی ps4
امیدوارم کارت درست بشه از بازی لذت ببری.....

شما وارد لینک زیر میشی:

فرقی نداره ، اکانت منم US ـه.
خیلی خیلی ممنون بابت راهنمایی و توضیحات کامل و مفید.درست شدش.:d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
عزیزان من نمی تونم به PSN وصل بشم، همش بهم یه ارور WV-33910-6 میده: با ویتا و PS3 و کامپیوتر راحت از اکانتم استفاده میکنم و آنلاین میشم ولی با PS4 نمی تونم....مشکل چیه؟

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر