همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

MultiMan

کاربر سایت
Sep 2, 2013
18
نام
محمد رضا
سلام.خوش حال می شم یکی لطفا جواب بده!(مرسی)
اقا یکی از رفقا هست میخواد هفته دیگه کنسولو بگیره بعدطرف بهش گفته اگه ریجن 2 میخواد بگیره فقط بازی هی ریجن 1 تو بازار هست که برای بازی کردن و مولتی پلیر اشکال نداره ولی نمی ت.نه DLC دانلود کنه و بازی کنه!!!
درسته این حرف؟

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
سلام.خوش حال می شم یکی لطفا جواب بده!(مرسی)
اقا یکی از رفقا هست میخواد هفته دیگه کنسولو بگیره بعدطرف بهش گفته اگه ریجن 2 میخواد بگیره فقط بازی هی ریجن 1 تو بازار هست که برای بازی کردن و مولتی پلیر اشکال نداره ولی نمی ت.نه DLC دانلود کنه و بازی کنه!!!
درسته این حرف؟
این طور که من از حرفت فهمیدم
نه هیچ مشکلی نداره اگه کنسول ریجن 2 باشه و بازی ریجن 1 تنها چیزی که برای انلاین بازی کردن و dlc مهم اینه که باید حتمی ریجن اکانتی که میسازی با بازیت یکی باشه .ریجن کنسول چون free region هست هیچ اهمییتی نداره البته این برا نسل قبل اینطور بود چون توی بازی ها online pass داشت اما تو این نسل که بازی ها online pass نداره فکر نکنم حتی ریجن بازی هم مهم باشه;;)

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
885
نام
محمد حسین
دوستان 4 تا سوال دارم

1. مزایای کلی پلاس واسه PS4 چی هستش ؟
2. هزینه اون واسه یه سال چقدر در میاد ؟
3. میشه یه اکانت جدا شریکی درست کرد و با دوستت شریکی تو اون اکتیو کرد و پلاس رو رو اون انداخت و هر دو در یک زمان از اون پلاس اسفاده کنن ؟
4. ریجن اکانتی که پلاس رو روش مینداریم با ریجن بازی ها یا اسفاده از دی ال سی های بازی ها ربط داره ؟ مثلا پلاسی که رو اکانت ریجن 1 گرفتیم، فقط دی ال سی های بازی های ریجن 1 رو بهمون بده ؟ ( به عنوان هدیه فرض کنیم )

از همه عزیزان تشکر میکنم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان 4 تا سوال دارم

1. مزایای کلی پلاس واسه PS4 چی هستش ؟
2. هزینه اون واسه یه سال چقدر در میاد ؟
3. میشه یه اکانت جدا شریکی درست کرد و با دوستت شریکی تو اون اکتیو کرد و پلاس رو رو اون انداخت و هر دو در یک زمان از اون پلاس اسفاده کنن ؟
4. ریجن اکانتی که پلاس رو روش مینداریم با ریجن بازی ها یا اسفاده از دی ال سی های بازی ها ربط داره ؟ مثلا پلاسی که رو اکانت ریجن 1 گرفتیم، فقط دی ال سی های بازی های ریجن 1 رو بهمون بده ؟ ( به عنوان هدیه فرض کنیم )

از همه عزیزان تشکر میکنم
1-پارتی چت مولتی پلیر و کلی بازی و.....
2-شصت یا پنجاه دلار
3-نمیدونم
4-بله ربط داره اونم فقط دی ال سیا

آخرین ویرایش:

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
885
نام
محمد حسین
1-پارتی چت مولتی پلیر و کلی بازی و.....
2-شصت دلار
3-نمیدونم
4-بله ربط داره اونم فقط دی ال سیا

واسه جواب ها:

1. یعنی بازی هایی رایگان واسه دانلود بهمون میده ؟ (فقط بعضی از بازی ها ؟)
2. امروز تو امازون رفتم 49 دلار زده بود انگار اما تعجب کردم، یعنی گرون شده ؟ یا واسه PS4 فرق میکنه قیمتا ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر