همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام به همگی
یه سوالی داشتم در مورد بازی dead or alive 5 که رایگانه,ممنون میشم راهنماییم بکنید
به جز 4 تا از شخصیتای بازی بقیه قفله و باید از پولی خریدشون!!!!!!!!!راه دیگه ای هست که بشه همه شخصیتارو آزادشون کرد؟؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به همگی
یه سوالی داشتم در مورد بازی dead or alive 5 که رایگانه,ممنون میشم راهنماییم بکنید
به جز 4 تا از شخصیتای بازی بقیه قفله و باید از پولی خریدشون!!!!!!!!!راه دیگه ای هست که بشه همه شخصیتارو آزادشون کرد؟؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید
متاسفانه خیر
یه حالت demo داره این نسخه
برای ازاد کردن بقیه محتوا باید بخری بازی رو .

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
دوستان ممکنه وصل نشدنم به PSN مشکل خود کنسول باشه؟
تو تست اینترنت بعضیی وقتا nat رو ارور میده و بعضی وقتا 2 میده
مثلا مودم کنسول مشکل پیدا کرده باشه؟؟

چون مثل اینکه بقیه دوستان این مشکل رو ندارن
راهی پیشنهاد ندارید؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان ممکنه وصل نشدنم به PSN مشکل خود کنسول باشه؟
تو تست اینترنت بعضیی وقتا nat رو ارور میده و بعضی وقتا 2 میده
مثلا مودم کنسول مشکل پیدا کرده باشه؟؟

چون مثل اینکه بقیه دوستان این مشکل رو ندارن
راهی پیشنهاد ندارید؟

دوست عزیز NAT Type دقیقا بر میگرده به مودم و اینترنت و ربطی به دستگاه ps4 نداره . یک یا دو بار هم برای من Nat Type را Faild داد که مربوط میشه به اینترنت که یا سرعت بشدت پایین است یا Drop Pocket بالاست که نمی توانه نوع NAT را از روی مودم Detect کنه شما برای اینکه خیالت راحت بشه با یک مودم دیگر امتحان کن و سعی کن صبح این تست را انجام بدی که محدودیت روی پورت ها خیلی کمتره و سرعت اینترنت هم stable تر هست.

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
دوست عزیز NAT Type دقیقا بر میگرده به مودم و اینترنت و ربطی به دستگاه ps4 نداره . یک یا دو بار هم برای من Nat Type را Faild داد که مربوط میشه به اینترنت که یا سرعت بشدت پایین است یا Drop Pocket بالاست که نمی توانه نوع NAT را از روی مودم Detect کنه شما برای اینکه خیالت راحت بشه با یک مودم دیگر امتحان کن و سعی کن صبح این تست را انجام بدی که محدودیت روی پورت ها خیلی کمتره و سرعت اینترنت هم stable تر هست.

ممنون
من چندین کارو با هم کردم و مشکلم حل شد دقیقا نمی دونم کدومش راه حل من بود میگم که شاید دوستان هم بدردشون بخوره
dns خود شرکت رو گرفتم و تست هم کردم دیدم از همه سرعتش بیشتره و اونو گذاشتم
MUT رو گذاشتم رو 1300
مودم رو نزدیک پلی4 کردم

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
سلام دوستان آقا من 1 ماه پیش دستگاه رو خریدم با یه GTA v از همون اول که میخواستم بازی رو آپدیت کنم هی یا کلا failed میشد یا یکم دانلود میکرد بعد باز نمیشد دیگه از psn ام بازی Free میخواستم بگیرم اونم دانلود نمیشد ولی آپدیت خود دستگاه رو راحت دان کرد ولی هرکار میکنم بازی آپدیت نیمشه بازی ریجن All هستش دستگاه هم ریجن 1 بازی هم پلمپ خریدم
راهنمایی کنین بلکه درست بشه :|

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
درود
اگه اکانت دوم رو پلاس کنیم ، امکان آپلود Save بازیهایی که تو اکانت اصلی بازی شده وجود داره ؟ "یعنی امکان آپلود Save هم با پلاس منتقل بشه به اکانت دیگه ؟"

mld

کاربر سایت
Apr 10, 2008
120
نام
milad
سلام
حجم فایل هایی که از استور دان میشه کجا نشون میده منظورم مثل دانلود منیجر که چقدر دان شده و چقدر مونده
میشه مثل idm برنامه ریزی کرد واسه دانلودا که سر یه ساعت کنسول خاموش بشه

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام
حجم فایل هایی که از استور دان میشه کجا نشون میده منظورم مثل دانلود منیجر که چقدر دان شده و چقدر مونده
میشه مثل idm برنامه ریزی کرد واسه دانلودا که سر یه ساعت کنسول خاموش بشه
تو منوی PS4 ، برو توی Notifications ، تو Downloads . میتونی دانلود رو هم استاپ کنی و بعدا دوباره بذاری ادامش بره .

اگر میخوای مثلا بعد 4 ساعت یا 5 ساعت خاموش بشه ( تا دانلود تموم بشه و بعد خاموش بشه ) برو توی Settings ، بعد برو توی Power Save Settings ، بزن روی Set Time Until PS4 Turns Off و بعدش هم روی General ( Applications)l و زمان رو مشخص کن .

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان آقا من 1 ماه پیش دستگاه رو خریدم با یه GTA v از همون اول که میخواستم بازی رو آپدیت کنم هی یا کلا failed میشد یا یکم دانلود میکرد بعد باز نمیشد دیگه از psn ام بازی Free میخواستم بگیرم اونم دانلود نمیشد ولی آپدیت خود دستگاه رو راحت دان کرد ولی هرکار میکنم بازی آپدیت نیمشه بازی ریجن All هستش دستگاه هم ریجن 1 بازی هم پلمپ خریدم
راهنمایی کنین بلکه درست بشه :|

نتت رو از دستگاه دوباره تنظیم کردی ؟ اگر نه یه تست کن ببین درست میشه یا نه

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
تو منوی PS4 ، برو توی Notifications ، تو Downloads . میتونی دانلود رو هم استاپ کنی و بعدا دوباره بذاری ادامش بره .

اگر میخوای مثلا بعد 4 ساعت یا 5 ساعت خاموش بشه ( تا دانلود تموم بشه و بعد خاموش بشه ) برو توی Settings ، بعد برو توی Power Save Settings ، بزن روی Set Time Until PS4 Turns Off و بعدش هم روی General ( Applications)l و زمان رو مشخص کن .

- - -ویرایش - - -

نتت رو از دستگاه دوباره تنظیم کردی ؟ اگر نه یه تست کن ببین درست میشه یا نه

آره دوباره manual تنظیم کردم یکم دانلود کرد من گذاشتم رو rest mode خودش دانلود کنه بعد 1 2 ساعت اومدم دیدم باز قطع شده و دانلود نمیکرد دیگه

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
آره دوباره manual تنظیم کردم یکم دانلود کرد من گذاشتم رو rest mode خودش دانلود کنه بعد 1 2 ساعت اومدم دیدم باز قطع شده و دانلود نمیکرد دیگه

بدار روی Automatic ، نیازی نیست Manual تنظیم کنی . ببین درست میشه یا نه .

بقیه ی دوستان لطفا اگر درست نشد ، راهنمایی کنید ایشون رو .

ramaxx77

کاربر سایت
Mar 29, 2010
21
ps4 بنده به اینترنت متصل میشود و در زمان تست هم، همه چیز درست است و حتی به از طریق آن سایتهای اینترنتی هم باز میشوند اما هنگام ورود به پی اس استور، به مشکل بر میخورم و سایت را باز نمیکند. آخرین ورژن هم از طریق اینترنت دانلود شده ولی کلا استور و پلاس باز نمیشود. حتی صفحه مربوط به هر بازی که در زیر تصویر دیسک بازی نمایان میشود و شامل آپدیتها برای بازیهای مختلف است هم اجرا و باز نمیشود. لطفا راهنمایی کنید.

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
سلام
من میخوام سیزن پس درایو کلاب رو بگیرم.میخواستم ببینم واسه یه اکانت سیزن پس رو بخرم رو بقیه اکانت ها هم محتوی قابل استفاده هست یا نه؟
باید اون اکانت رو پرایمری کنم؟ قبلا اکانت دیگه ای رو پرایمری کردم! 2 تا اکانت میشه پرایمری کرد روی 1 دستگاه؟
و سوال آخر ریجن آل همون 1 میشه درسته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر