همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

HRZ

کاربر سایت
May 19, 2014
2,404
نام
شهاب
دوستان به دادم برسید :(
هیچی نمی تونم بازی کنم !!! فیفا و بتل که اصلا وصل نمیشه فیفا همش میگه باید اوریجین بسازی بتل هم که هیچی !!
باید صبر کنم درست شه یا تنظیمات خاصی می خواد ؟

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
اي بابا برا منم از صبح psn fiald ميزنه قضيه چيه؟ ديشب تا دو صبح داشتم بتلو بازي ميكردم هيچ ميشكلي نداشت. نكنه هيل ترمون كردن:)

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
احتمالا در دست تعمیره،برایه منم همینجوره
ممنون،معمولا يكي دو ساعته حله ديگه؟:) راستي چرا اين سينگل پلير بتل من سيو نميشه ده بار تا حالا باكو رو رفتم باز ميخام ادامه برم بر ميگرده از اول شروع ميكنه:\ شديدا به p90 نياز مندم:))

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
psn فعلا maintenance هست
YQDmj.jpg

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بچه ها یه سوال

من الان plus گرفتم اما شنیدم که محتوا هایی جز بازی مثل avatar و ... هم free داره اما من هر چی میگردم نمیتونم پیداش کنم میشه راهنمایی کنید

دوما این که الان رنگ خود کنسول یه آبی خیلی کمرنگه چه زمان هایی آبی تیره تر میشه؟؟ تو حالت قرمز فقط خطر هست دیگه؟؟

و در آخر تو ps3 اگه یه چیزی میذاشتی واسه دانلود میرفتی تو بازی قطع میشد ، ps4 که امکانش هست؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها یه سوال

من الان plus گرفتم اما شنیدم که محتوا هایی جز بازی مثل avatar و ... هم free داره اما من هر چی میگردم نمیتونم پیداش کنم میشه راهنمایی کنید

دوما این که الان رنگ خود کنسول یه آبی خیلی کمرنگه چه زمان هایی آبی تیره تر میشه؟؟ تو حالت قرمز فقط خطر هست دیگه؟؟

و در آخر تو ps3 اگه یه چیزی میذاشتی واسه دانلود میرفتی تو بازی قطع میشد ، ps4 که امکانش هست؟
theme فک کنم داره . اواتار برای 4 نداره . چون 4 قابلیت خرید و دانلود اواتار رو نداره. برای 3 هست.
led رو میگی ؟؟؟؟ در حال معمول سفید هست. وقتی روشن میشه پالس ابی میده . در حالت standby هم نارنجی هست. در حال overheat هم قرمز .
قطع نمیشه. خودت میتونی pause کنی.

graywarden

کاربر سایت
Oct 27, 2011
15
نام
ramin
سلام می خواستم بدونم من اگه بخوام تو بازی های مثل cod و destiny با بقیه آنلاین صحبت کنم . میتونم از هندزفری تو جعبه دستگاه استفاده کنم یا باید هدست گلد سونی بگیرم ؟ با توجه به قیمتش ارزش خرید داره واسه آنلاین صحبت کردن یا مورد های دیگه هم هست. ممنون

آخرین ویرایش:

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام می خواستم بدونم من اگه بخوام تو بازی های مثل cod و destiny با بقیه آنلاین صحبت کنم . میتونم از هندزفری تو جعبه دستگاه استفاده کنم یا باید هدست گلد سونی بگیرم ؟ با توجه به قیمتش ارزش خرید داره واسه آنلاین صحبت کردن یا مورد های دیگه هم هست. ممنون
شما از هر هندزفری میتونی استفاده کنی راحت ساپورت میکنه.
به نظرم پول حروم کردنه.

lockmehdi

کاربر سایت
Jun 11, 2015
12
سلام
من اینترنت 512 نامحدود اسیاتک دارم سرعت دانلودم 60 پینگم 300 میخواستم با یک مگ محدود عوض کنم زنگ زدم پشتیبانی اسیاتک گفت با سرویس یک مگ سرعت دانلودت میره رو 250 ولی پینگ معلوم نیست چند بشه!
حالا به نظرتون با یک مگ عوض کنم یا برم کلا از یه جا دیگه نت بگیرم؟ اخه شنیدم اگه بخوام راحت با ps4 انلاین بازی کنم باید پینگم زیره 150 باشه

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام
من اینترنت 512 نامحدود اسیاتک دارم سرعت دانلودم 60 پینگم 300 میخواستم با یک مگ محدود عوض کنم زنگ زدم پشتیبانی اسیاتک گفت با سرویس یک مگ سرعت دانلودت میره رو 250 ولی پینگ معلوم نیست چند بشه!
حالا به نظرتون با یک مگ عوض کنم یا برم کلا از یه جا دیگه نت بگیرم؟ اخه شنیدم اگه بخوام راحت با ps4 انلاین بازی کنم باید پینگم زیره 150 باشه
بله پینگ مهمه در انلاین بازی کردن
کلا تو ایران نمیشه زیاد رو پینگ اعتماد کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر