همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
افتضاح . من به زور می تونم وارد یه بازی بشم که بازی کنم . pary و store و ... هم به زور باز میشه . همه چیم امتحان کردم ...

انشاالله ...

افتصاحه همه سرورها بازی ها از کال باتل دستني بگیر تا بقیه میگه اصلا نمیتونه به سرور گیم وصل بشه که بره تو قسمت آنلاین یکی ندونه میگه حتما سرورها خود گیم مشکل داره/:) تو استور هم به سختی شانسی من وارد میشم الان دیگه خود ورود به psn هم ارور میده)x

معلوم نیست هر بار اومدن این چت متا را هيلتر کنن یاهر اقدام دیگه اول همه این psn نابود میشه به ناحق گند میزنن به پورتهاي مورد نیازش :|
Xbox تو این موارد کمتر دچار مشکل ميشه

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
با دانلود اون چهار گیگ میتونید برید تو بازی. بقیش دانلود میشه در ادامه.
خب من از دانلود رایگان شبانه استفاده میکنم.اگر اینجوری باشه که شما میگید عملا دیگه نمیشه دانلود رو پاز کرد... راهی هست که بتونم دانلود کردن رو پاز کنم و بقیه دانلود رو بعدا انجام بدم؟
و اینکه اگر وسط دانلود بازی به هر علتی کنسول خاموش بشه باید از اول کل بازی رو دانلود کنم؟؟؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
خب من از دانلود رایگان شبانه استفاده میکنم.اگر اینجوری باشه که شما میگید عملا دیگه نمیشه دانلود رو پاز کرد... راهی هست که بتونم دانلود کردن رو پاز کنم و بقیه دانلود رو بعدا انجام بدم؟
و اینکه اگر وسط دانلود بازی به هر علتی کنسول خاموش بشه باید از اول کل بازی رو دانلود کنم؟؟؟
اگه تو بکگراند دانلود بشه کاریش نمیشه کرد. موقع رسیدن ساعت شبانه تیک نت کنسول رو فعال کن تا تموم شه.

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
خیر دوست عزیز
چون دانلود میره تو بکگراند امکان پاس نداره هر وقت نت وصل باشه خودش دانلود رو شروع میکنه تنها راهش اینه تو تایم رایگان فقط انلاین بشید واسه یکی دو روز که دانلودش کامل بشه
بعد رو ایکون بازی تو منو اصلی هم اپشن رو بزنید بخش اینفورمیشن دقیقا زده چقدر دانلود شده چقدر مونده!
موفق باشید

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
دوستان من یه راه نمایی میخوام

میخوام ps4 بگیرهمه چیزش هم حله اما هول اینترنتش رو دارم

برای اینکه بتونم انلاین بازی کنم چه شرکت و سرعت و حجمی پیشنهاد میکنین؟

هر بازی که بخوام بگیرم اپدیت اولیه داره؟و فقط اون اپدیت رو باید دانلود کرد یا از جایی میشه گرفت؟
:-??x_x

MHPdesign

کاربر سایت
Aug 27, 2007
29
نظر من اینه که فعلاً دست نگه دار ببین مشکل آنلاین ps4 حل میشه یا نه . البته اگه آنلاین برات مهمه چون همونطور که من گفتم 2 ماه پیش خریدم به زور تونستم آنلاین بازی کنم . 2تا اینترنت مختلف هم دارم . ولی دوستان میگن گویا قبلاً خیلی خوب بوده و مشکلی نداشته و باید صبر کرد دید خوب میشه یا نه ...

HRZ

کاربر سایت
May 19, 2014
2,404
نام
شهاب
سلام
من یه ps4 خریدم پلاس هم خریدم الان میخوام هاردلاین بازی کنم همی میزنه lost connection to psn .
الان چه مرگشه ؟

Dark0047

کاربر سایت
May 12, 2013
46
اقا یعنی هیچکی نمیخواد هیچکاری بکنه ؟ بشینیم دست رو دست بزاریم ؟ تا الان که با هر بدبختی و بیچارگی بوده با پینگه بالا و لگ و کوفتو زهر مار بازی مونو کردیم الان که دیگه همینم نمیتونیم انجام بدیم نباید یه اعتراضی بکنیم ؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اقا یعنی هیچکی نمیخواد هیچکاری بکنه ؟ بشینیم دست رو دست بزاریم ؟ تا الان که با هر بدبختی و بیچارگی بوده با پینگه بالا و لگ و کوفتو زهر مار بازی مونو کردیم الان که دیگه همینم نمیتونیم انجام بدیم نباید یه اعتراضی بکنیم ؟
معلوم نیست مشکل دقیقا از کجاست. یه دو هفته بود که اوضاع خیلی داغون بود حتی به psnکانکت نمیشد چه برسه به بازی تا اوایله هفته پیش!که همچی درست شد براحتی کانکت میشدی بازی میکردی،اما از دو روز پیش دوباره اوضاع خراب شد.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
شما خودت میتونی بازی کنی ؟ من دیروز خریدم هیچی نمی تونم بازی کنم !!

از چندتا از دوستام پرسیدم مشکل نداشتن، من هر وقت این سایت مشکلی رو نشون نده میفهمم ایراده خودمه تو ۹۹ درصد موقع ها که اینجوری بودم بازم میل خودتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر