همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

RED-NATAN

کاربر سایت
Jul 1, 2013
32
نام
علیرضا
سلام دوستان یه سوال داشتم سرعت دانلود از پلی استور پایین اومده؟ من باکامپیوتر دانلود میکنم سرعتم خوبه ولی با پلی 4 میخوام رزیدنت دان کنم خیلی پایینه سرور سونی شلوغه؟ من سرعت 4مگ دارم دانلود با کامپیوتر 450k هستش ولی با پلی 4 خیلی پایینه 150 مگ رو در 2ساعت دان کرد مشکلش چیه؟

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
سلام دوستان یه سوال داشتم سرعت دانلود از پلی استور پایین اومده؟ من باکامپیوتر دانلود میکنم سرعتم خوبه ولی با پلی 4 میخوام رزیدنت دان کنم خیلی پایینه سرور سونی شلوغه؟ من سرعت 4مگ دارم دانلود با کامپیوتر 450k هستش ولی با پلی 4 خیلی پایینه 150 مگ رو در 2ساعت دان کرد مشکلش چیه؟

همین طوری هست سرعت دانلود از استور خیلی کمه و باید با pc دانلود کرد چاره ای نیست :|

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza

واسه منم بعضی اوقات اینطوری میشه ولی یه وقتایی میبینم با همون سرعت pc داره دانلود میکنم رو ps4
بعد اینکه اون وقتایی هم که سرعت کمتر از حالت عادیه دستگاه رو میزارم رو استندبای و با سرعت بیشتری دانلود میکنه !! دلیل این موضوع که دستگاه رو استندبای باشه با سرعت بهتری رو دانلود میکنه رو نمیدونم ولی یادمه یکی از دوستان توت فروم میگفت واسه اونم تاثیر داشته حالا شما یه مدتی بزار استندبای ببین تو سرعت دانلود تغییر میکنه یا نه

آقا یه سوالی داشتم الان این پینگ ping 4.2.2.2 -t واسه لندنه ؟؟ بعد ping 8.8.8.8 -t این پینگ گوگل هم واسه لندنه ؟؟ چون الان یه مدتیه میبینم این پینگ 4.2.2.2 ررو میگیرم رفته بالای 400 و کلا مشکل داره..از ای اس پیم نیس انگار ولی اون پینگ 8.8.8.8 که واسه گوگله زیر 100 هست ..بعد میرم تو اسپید تست پینگ میگیرم میزنه بالای 400 واسه اونه که میگم پینگ 4.2.2.2 واسه لندنه یا نه ..واسه کسی دیگه هم هس اینطوری شده باشه ؟؟ 4 روزه اینطوری شده قبلای اوکی بود..

Last edited by a moderator:

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
سونی به مناسبت ولنتاین Flash Sale گذاشته تا 16 فبریه برای استور آمریکا تخفیف ها هم بیشتری هاش خوبه LBP3 مخصوصا عالیه ! :>:d

(
PSN Flash Sale "Love/Hate" (Feb. 13th - 16th, Aksys games
PS4
Divekick - $4.00 - 60% Off
Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends Complete Edition - $18.00 - 70% Off
Geometry Wars 3: Dimensions - $9.89 - 34% Off
Guilty Gear Xrd Sign - $24.00 - 60% Off
How to Survive: Storm Warning Edition - $8.00 - 60% Off
The Jackbox Party Pack - $10.00 - 60% Off
Knack - $10.00 - 75% Off
Lara Croft and the Temple of Osiris - $8.00 - 60% Off
Lara Croft and the Temple of Osiris & Season Pass Pack - $11.60 - 60% Off
LittleBigPlanet 3 - $24.00 - 60% Off
Mercenary Kings - $6.00 - 70% Off
Rayman Legends - $10.00 - 75% Off
Sportsfriends - $7.50 - 50% Off - Cross Buy
TowerFall Ascension - $4.50 - 70% Off

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon

RED-NATAN

کاربر سایت
Jul 1, 2013
32
نام
علیرضا
سلام دوستان . isp اينترنت خودم زنگ زدم گفتن *****ينگ تو راهه سرعت پايين من تو استور سوني ممكنه بخاطر *****ينگ باشه: دوستان الان دانلودتون از استور روي چه سرعتي هستش ؟ اگه امكانش هست يه عكسي بذاريد

چندروزه ميخ.ام دان كنم با سرعت 2 مگ كلا6/1 شده سرعت دانلود از استور اعصابم بهم ريخته شورشو درآوردن با اين اينترنتشون اهههههههههههههههه

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
سلام دوستان . isp اينترنت خودم زنگ زدم گفتن *****ينگ تو راهه سرعت پايين من تو استور سوني ممكنه بخاطر *****ينگ باشه: دوستان الان دانلودتون از استور روي چه سرعتي هستش ؟ اگه امكانش هست يه عكسي بذاريد

چندروزه ميخ.ام دان كنم با سرعت 2 مگ كلا6/1 شده سرعت دانلود از استور اعصابم بهم ريخته شورشو درآوردن با اين اينترنتشون اهههههههههههههههه

تو ایران از استور دانلود کردن به طورمستقیم اشتباه یه سر به همین تایپ psx بزن باید جور دگه دانلود کنی وگرنه از استور دانلود کردن عمر نوح میخواد البته الان که دارم مینویسم کنسولم داره بازی کم حجم دانلود میکنه سرعتم 2 مگابایت مخابراته فایل 1.7 گیگ زده 3ساعت آخرشب خوبه دانلود ولی تو روز اصلا توصیه نمیشه طرف استور بری مستقیم با کنسولت...

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
دوستان کمککککککککککک

ما 2 مگ پارس انلاین داریم خیر سرمون ولی با هر کنسولی که میخام به استور وصل بشم نمیشه تا الان 3 تا کنسول تست کردم نمیشه با اکانت جدید به پی اس ان وصل بشم کسی راهی چیزی بلده حرکتی ما هم بزنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر