همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

دوستان سلام! من يكي دو روزي ميشه كه gta v رو گرفتم ولي اصلا به يروراش وصل نميشه ! چند مدل DNS و mtu هم امتحان كردم فايده نداره :( شايد مشكل از نتم باشه كه مال مخابرات ولي از نطر سرعت و پينگ عاليه و هيچ مشكلي نداره با بقيه بازي ها
كسي ميتونه راهنماييم كنه؟
9f45719583a1707977931bfc29f43406.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوستان سلام! من يكي دو روزي ميشه كه gta v رو گرفتم ولي اصلا به يروراش وصل نميشه ! چند مدل DNS و mtu هم امتحان كردم فايده نداره :( شايد مشكل از نتم باشه كه مال مخابرات ولي از نطر سرعت و پينگ عاليه و هيچ مشكلي نداره با بقيه بازي ها
9f45719583a1707977931bfc29f43406.jpg

منم همین مشکلو دارم بد تر اینه که موقعی هم که وصل میشه بازی میکنی پیام میده به سرور وصل نمیشه سیو نشده بازی خاموش کنی همه چیز از اوله!!!!

منم همین مشکل را دارم از isp هست :|

منم همین مشکل را دارم از isp هست :|

اينترنت شما چيه و كدوم شهرين؟
قبلا وصل ميشده الان نميشه يا كلا همينجوريه؟

منم همین مشکلو دارم بد تر اینه که موقعی هم که وصل میشه بازی میکنی پیام میده به سرور وصل نمیشه سیو نشده بازی خاموش کنی همه چیز از اوله!!!!

دوست من اينترنت شما چيه و كدوم شهرين؟
توي قسمت افلاين سيو نميكنه؟

Last edited by a moderator:
اون موقه فک‌کنم بتونی بفروشی دیگه اکانتتو وقتی چند تا بازی توش داره..البته فک کنم
چند نفر تو‌این سایت از این روشی ک من گفتم بازی گرفتن؟؟
اگه کسی جایی یا سایتی سراغ داره پیام خصوصی بده بهم لطفا..

اينترنت شما چيه و كدوم شهرين؟
قبلا وصل ميشده الان نميشه يا كلا همينجوريه؟

نه از وقتی خریدیم این گيما همینطور بود :| صبانت دارم اصفهان

معمولا چند دقیقه بعد از وصل شدن قسمت آنلاین تپي قطع میشه بر میگرده تو تک نفره

دوستان من میخوام first light رو دانلود کنم وقتی میزارمش رست مود تا یکی دو ساعت دانلود میکنه ولی بعدش ارور میده و باید کنسول رو دوباره روشن کنم و دوباره بزارمش :| تا حالا چند بار اینجوری شده !
مشکل از چیه ؟!

دوستان من میخوام first light رو دانلود کنم وقتی میزارمش رست مود تا یکی دو ساعت دانلود میکنه ولی بعدش ارور میده و باید کنسول رو دوباره روشن کنم و دوباره بزارمش :| تا حالا چند بار اینجوری شده !
مشکل از چیه ؟!
از سرعت اینترنت و شلوغی سرور psn

سلام.دوستان یک سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
من با PS3 تعداد تروفی های زیاد (چند پلات و ...:d) جمع کردم و روی اون پروفایلی که باهاش جمع کردم حتی یک بار هم اکانت PSN وارد نکردم! حالا با توجه به اینکه PS3 کپی خور، میخواستم بدونم می تونم اکانت PS4 رو وارد کنم روی PS3 و تروفی ها وارد اکانت شوند؟
مشکلی برای PS4 و اکانت به وجود نمیاد؟ تشکر.

من با PS3 تعداد تروفی های زیاد (چند پلات و ...:d) جمع کردم و روی اون پروفایلی که باهاش جمع کردم حتی یک بار هم اکانت PSN وارد نکردم! حالا با توجه به اینکه PS3 کپی خور، میخواستم بدونم می تونم اکانت PS4 رو وارد کنم روی PS3 و تروفی ها وارد اکانت شوند؟
خیر . هیچ امکانه انتقال تروفی وجود نداره از اکانت به اکانته دیگه .
فقط این هست که شما synch کنی با سرور و اون اکانت رو واردده 4 کنی . به هر حال ریسک بن و ... هم پای خودت هست.

تو تاپیک مربوط به جیلبریک ps3 دوستان یه سری روش برای‌جلو گیری‌ از بن شدن گذاشتن که واقعا هم کار میکنه شما همه اون کارا رو بکن نباید مشکلی پیش بیاد بعدش‌ هم با PC اونو رو ps3 دی اکتیو کن منم این کارو کردم مشکلی نداشتم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or