همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

من به یه مشکل برخوردم:
فیفا 15 نسخه التمیت ادیشن رو پری اوذدر کردم. قبلا هم تو کنسول و هم تو سایت با احتساب بازی و دو تا add on سه گزیته برای دانلود برام میاورد که عبارت Purchased هم زیرشون بود ولی الان که نگاه میکنم فقط بازی رو برام نشون میده و برای add on ها نوشته که پری اوردر شما ناموفق بوده! جالبه برای بازی هم دیگه عبارت Purchased نمیاره و عبارت pre order رو زیرش نوشته. لایسنس ریستور کردم، فرقی نکرد.
کسی همچین مشکلی داشته؟!

من هم همین مشکل رو دارم .
ولی وقتی میرم تو Library هستشون.

من هم همین مشکل رو دارم .
ولی وقتی میرم تو Library هستشون.
تو Library فقط بازی رو برام میاره و add ons زو نشون نمیده ولی تو سایت تو قسمت Download list اینجوری:
47476988025320052020.jpg
اگه ممکنه چک کنید ببینید برا شما هم اینطوریه.

تو Library فقط بازی رو برام میاره و add ons زو نشون نمیده ولی تو سایت تو قسمت Download list اینجوری:
47476988025320052020.jpg
اگه ممکنه چک کنید ببینید برا شما هم اینطوریه.
شما تو library خود کنسول بزنید set auto-download نشون میده.
من نسخه عادی گرفتم یدونه add-on داره.

سلام
من بالاخره sing in کردم توpsn حالا یه چند تا سوال مبتدیانه اینکه با توجه به نداشتن اکانت پلاس بازی رایگانی برای دانلود هست. و اصلا کدوم قسمت باید رفت برای بازی ها و دانلود های دیگه.؟؟؟

سلام
من بالاخره sing in کردم توpsn حالا یه چند تا سوال مبتدیانه اینکه با توجه به نداشتن اکانت پلاس بازی رایگانی برای دانلود هست. و اصلا کدوم قسمت باید رفت برای بازی ها و دانلود های دیگه.؟؟؟
سلام عزیز
یه قمست Free To PLay هست ... میشه بازیا رو دانلود کنی البته همه انلاین هست و نیاز به دانلود کله بازی و نصب patch رو دارن ... ولی نیازی به پلاس ندارن برای انلاین بازی کردن.

سلام من چند وقته که ps4 خریدم میخوام برای اولین بار بشینم مولتی Fifa 15 رو آنلاین بازی کنم و تا حالا اصلا به اینترنت وصل نشدم خواهش میکنم هر چیزی که لازمه برای آنلاین بازی کردن و وصل شدن یه توضیح بدید که هم کار ما راه بیفته و هم شما یه صوابی کرده باشین؟؟؟؟؟

سلام من چند وقته که ps4 خریدم میخوام برای اولین بار بشینم مولتی Fifa 15 رو آنلاین بازی کنم و تا حالا اصلا به اینترنت وصل نشدم خواهش میکنم هر چیزی که لازمه برای آنلاین بازی کردن و وصل شدن یه توضیح بدید که هم کار ما راه بیفته و هم شما یه صوابی کرده باشین؟؟؟؟؟
تنها مورده لازمه این هست که شما باید اکانت پلاس داشته باشید .
پلاس به صورت جدا از استور خریداری میشه و هزینه یکسالش هم 50 دلار هست. 3 ماه و 1 ماه هم داره
اکانت origins هم درست کنید برای fifa که لینک میشه به Psn.
همین

تنها مورده لازمه این هست که شما باید اکانت پلاس داشته باشید .
پلاس به صورت جدا از استور خریداری میشه و هزینه یکسالش هم 50 دلار هست. 3 ماه و 1 ماه هم داره
اکانت origins هم درست کنید برای fifa که لینک میشه به Psn.
همین

یعنی برای وصل شدن به psn باید اکانت بسازی؟؟؟؟ و این که بازی مثل دستنی که کلا آنلاین هست هم باید plus داشته باشی؟؟؟ ؟

یعنی برای وصل شدن به psn باید اکانت بسازی؟؟؟؟ و این که بازی مثل دستنی که کلا آنلاین هست هم باید plus داشته باشی؟؟؟ ؟
کلا برای استفاده از ps4 شما بایستی یک اکانت بسازید مگرنه بازیا هم save نمیشن.
برای حالت معمولی انلاین نیاز نیست اما برای بخشه pvp نیاز هست ...

بچه ها مژده !! بخش مولتی بازی هایی که پلاس میخواد 1 هفته مجانی هستش/ البته برای اکانت های آمریکا در یک شنبه ۲۸ سپتامبر در ۱۱:۵۹pm این طرح آغاز خواهد شد. همچنین یک روز بعد یعنی در دوشنبه ۲۹ سپتامبر در ساعت ۹٫۰۰am اکانت های اروپا می توانند از این طرح استفاده کنند. منبع خبر: گیمفا

سلام دوستان چرا من میخوام برم آنلاین Plants vs Zombies نمیشه؟ و unable to connect میزنه توی بتل هم همین مشکلو داشتم اینترنت وصله و پی اس ان هم کانکت هست

سلام . 2 تا سوال داشتم و اول اینکه آیا همه بازی ها رو می شه از PSNخرید و دانلود کرد یا فقط بازی های انحصاری؟دوم اینکه آیا درسنه که برای آنلاین بازی کردن نیاز به اکانت پلاس هست؟ یادمه پلی 3 اینتور نبود؟

سلام . 2 تا سوال داشتم و اول اینکه آیا همه بازی ها رو می شه از PSNخرید و دانلود کرد یا فقط بازی های انحصاری؟دوم اینکه آیا درسنه که برای آنلاین بازی کردن نیاز به اکانت پلاس هست؟ یادمه پلی 3 اینتور نبود؟
اکثر بازی ها رو هم میشه خرید هم میشه دانلود کرد
برای بازی کردن آنلاین هم حتما به پلاس نیاز داری

سلام دوستان چرا من میخوام برم آنلاین Plants vs Zombies نمیشه؟ و unable to connect میزنه توی بتل هم همین مشکلو داشتم اینترنت وصله و پی اس ان هم کانکت هست
modem رو یک ریستی بده
بد dns رو بدی
8.8.8.8
8.8.4.4

بعد از تنظمیاته مودم از browser برو UPNP رو تیک بزن
ببین ok میشه یا نه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or