همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

نميدونم اينجا چند نفر نسل قبل CastleStorm رو بازي كردن اما الان اين بازي با رزولوشن بهتر روي استور قرار گرفته و شديد پيشنهاد ميشه
يه بازي در سبك استراتژي كه يه قلعه داري هم با منجنيق و وسايل مختلف ديگه حمله ميكني به قلعه ي روبه رو هم ميتوني سرباز بسازي
تنوع محيط و قابليت هايي كه داري و همچنين Skillها و سربازها بسيار خوبه
يه Hero هم داري كه بعضي مراحل با اون به صورت Side Scroll با دشمنان به جنگ ميپردازي :d
پشيمون نميشيد از خريدش

نميدونم اينجا چند نفر نسل قبل CastleStorm رو بازي كردن اما الان اين بازي با رزولوشن بهتر روي استور قرار گرفته و شديد پيشنهاد ميشه
يه بازي در سبك استراتژي كه يه قلعه داري هم با منجنيق و وسايل مختلف ديگه حمله ميكني به قلعه ي روبه رو هم ميتوني سرباز بسازي
يه Hero هم داري كه بعضي مراحل با اون به صورت Side Scroll با دشمنان به جنگ ميپردازي :d
پشيمون نميشيد از خريدش
واقعا بازی قشنگی بود رو نسل قبلم خوب بود
قیمت بازی چند دلاره؟

پشيمون نميشيد از خريدش
واسه ویتا خریدمش چند ماه پیش.
3 مین بازی کردم دیگه بهش دست نزدم:-$

دوستان ی سوال
چرا وقتی میخوای با یک اکانت جدید ب psn برای اولین بار کانکت بشی اینقد اذیت میکنه؟ کلی طول میکشه که وصل بشه ؟؟؟ ولی بعدش اوکی میشه!!!

منون میشم یکی بگه چطوری مپای tlou رو دان کنم
بازیم ریجن 2 اکانتم و کنسول ریجن 1 ؟
باید ریجن بازی با زیجن psn یکی باشه

- - -ویرایش - - -

دوستان ی سوال
چرا وقتی میخوای با یک اکانت جدید ب psn برای اولین بار کانکت بشی اینقد اذیت میکنه؟ کلی طول میکشه که وصل بشه ؟؟؟ ولی بعدش اوکی میشه!!!
خوب داره پروفایل درست میکنه برات
برای همین طول میکشه

سلام ی سوال برام پیش اومده ممنون میشم کسی جواب بده:-)
این ک شنیدم ک اگه ی نفری بازی رو دیجیتالی بخرهدو نفر هم میتونن بازی کنن یا اون رو دانلود کنند درسته؟؟ دیجیتالی یعنی همون سی دی شده بصورت دانلود منظور اینه ایا؟؟ ایا همه بازی های نسخه دیجیتالی داره؟بعد اگه دیجیتالی بخری میتونی بدون نیاز ب سی دی رو کنسول نصبش کنی و هروقت ک خواستی بازیش کنی؟؟؟ اینجوری باصرفتره فکر کنم تا بری 220 پول سی دیشو بدی..البته ببخشید من زیاد تو این کارا وارد نیستم فقط سوال برام پیش اومده بود ....

من دوستم بازی رو به صورت دیجیتالی خریدیم اما با اکانت او من میخوام بازی رو شیر کنم رو دستگاه خودم که پروفایل خودم بازی کنم باید چیکار کنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or