همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

سلام دوستان من تازه ps4 گرفتم(دسته دوم:d)
خواستم ببینم جریان kerio چیه؟همین قندشکنه؟:d یعنی باید بخریم؟!
واسه ساخت ایدی psn باید چیکار کنم؟حتما باید کریو داشته باشم؟
بعد یه سوال دیگه،من ps3 هک شده دارم 2 بارم بن شده:d الانم یه ایدی جدید واسش ساختم،به نظرتون از این ایدی روی ps4 استفاده کنم؟خطر بن نداره؟(اخه psid پی اس 3 با ps4 فرق داره!یعنی اگه ps3 بن شه،psid پی اس 4 بن میشه؟)ممنون
Kerio نیازی نیست فعلا ... psn باز هست ...
ساخت psn هم میتونی از طریقه کنسول بسازی هم pc فرقی نداره .
توی Please wait گیر میکنی بزار اوله صبجی امتحان کن و یا dns ها رو عوض کن .
اگر بن بشه که id بن میشه و دیگه قابل استفاده نیست...
مهم نیست. میتونی یکی بزنی البته ترجیحا سعی کن id بسازی که قبلا بازیهای کپی اینا روش استفاده نکرده باشی. بودن کسایی که اینجا خرید کردن از psn و به همین دلیل اکانتشون رو از دست دادن.

سلام
بعد از دانلود بازی warframe باید یک آپدیت 3.5 mib رو دانلود کنی که از تو خود بازی باید اینکارو بکنی...
نمیشه جوره دیگه دانلودش کرد؟یعنی از داخل بازی نباشه؟اگر بخوای دانلود کنی 8 ساعت طول میشه اشکال نداره؟

دوستان من چند روز فیفا ۱۵ رو پیش خرید کردم ولی امروز که خواستم ببینم چند روز مونده تا پری لود شروع بشه در کمال تعجب روز شمار دیگه نبود و دوباره علامت پیش خرید اومده بود !ا!! یعنی سونی ۶۰ دلار رو خورد ؟لطفا یکی کمک کنه باید چ کار کنم؟!

سلام
آقا من پلاس داشتم و بازی velocity رو که برای پلاس مجانی بود دان کردم و نصب کردم الان پلاسم تموم شده / روی بازی یک قفل کشیده و وقتی میخوام وارد بازی بشم میگه بازی منقضی شده. چیکارش کنم:(؟؟؟؟

دوستان من چند روز فیفا ۱۵ رو پیش خرید کردم ولی امروز که خواستم ببینم چند روز مونده تا پری لود شروع بشه در کمال تعجب روز شمار دیگه نبود و دوباره علامت پیش خرید اومده بود !ا!! یعنی سونی ۶۰ دلار رو خورد ؟لطفا یکی کمک کنه باید چ کار کنم؟!
از طریق سایت هم چک کن...
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-us/home/games
نمیخوره نگران نباش...

سلام
آقا من پلاس داشتم و بازی velocity رو که برای پلاس مجانی بود دان کردم و نصب کردم الان پلاسم تموم شده / روی بازی یک قفل کشیده و وقتی میخوام وارد بازی بشم میگه بازی منقضی شده. چیکارش کنم:(؟؟؟؟
چاره ای نیست باید دوباره پلاس بشی تا بتونی از بازی استفاده کنی یا بری بازی رو مستقیم بخری

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or