همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

farzadwar

نام
farzad
نوشته
1,006

سلام دوستان
یه سوال خیلی مهم داشتم از دوستان خواهش دارم بطور دقیق و مفصل موضوع را برام باز کنن و بنده را راهنمایی کنن پیشاپیش تشکر میکنم از عزیزان
من و یکی از دوستانم که توی دو شهر زندگی میکنیم و من هیچ شناختی ازش ندارم و توی همین سایت باش از طریق اگهی آشنا شدم قصد خرید اشتراکی فیفا بصورت دیجیتالی را داریم اون دوستمون میخواد بازی را روی اکانت خودش بخره و بعدا روی اکانت من شیر و اکتیو کنه.بنده پلاس ندارم ولی به اینترنت دسترسی دارم و فقط فیفا را با خانوادم آفلاین بازی میکنم.حالا سوالم اینه اگه به این روش خرید کنم مشکلی برام پیش نمیاد بعدا چون پلاس نیستم؟ ممکنه اون دوستمون بعدا واسم مشکل ایجاد کنه چون گفته یوزر و پسورد اکانتم را بهش بدم؟ میتونم بعد خرید یوزر و پسوردم را عوض کنم؟
ببخشید زیاد شد سوالاتم
ممنون

farzadwar

نام
farzad
نوشته
1,006

سلام دوستان
یه سوال خیلی مهم داشتم از دوستان خواهش دارم بطور دقیق و مفصل موضوع را برام باز کنن و بنده را راهنمایی کنن پیشاپیش تشکر میکنم از عزیزان
من و یکی از دوستانم که توی دو شهر زندگی میکنیم و من هیچ شناختی ازش ندارم و توی همین سایت باش از طریق اگهی آشنا شدم قصد خرید اشتراکی فیفا بصورت دیجیتالی را داریم اون دوستمون میخواد بازی را روی اکانت خودش بخره و بعدا روی اکانت من شیر و اکتیو کنه.بنده پلاس ندارم ولی به اینترنت دسترسی دارم و فقط فیفا را با خانوادم آفلاین بازی میکنم.حالا سوالم اینه اگه به این روش خرید کنم مشکلی برام پیش نمیاد بعدا چون پلاس نیستم؟ ممکنه اون دوستمون بعدا واسم مشکل ایجاد کنه چون گفته یوزر و پسورد اکانتم را بهش بدم؟ میتونم بعد خرید یوزر و پسوردم را عوض کنم؟
ببخشید زیاد شد سوالاتم
ممنون
تو تاپیک فیفا پاسختون رو دادم چند جا که یه سوال رو تکرار نمیکنند;)

دوستان من دستگاهم رو امروز خریدم اومدم به psn وصل بشم دیدم نمیره مثل اینکه اولین بار .... شکن میخواد
من از همون .... شکنی که برای ps3 استفاده میکردم واسه اینم میکنم اما اینجا ارور ce -33991-5 رو میده
ستینگ دی ان اس و ای پی و اینا هم همه رو از همون ps3 کپی کردم اما بازم این ارور رو میده :(

اگه رو اتومات بزارم که اصلا آی پی هم نمیگیره
اینجا اما آی پی میگیره اما نمیره تو اینترت

دوستان من دستگاهم رو امروز خریدم اومدم به psn وصل بشم دیدم نمیره مثل اینکه اولین بار .... شکن میخواد
من از همون .... شکنی که برای ps3 استفاده میکردم واسه اینم میکنم اما اینجا ارور ce -33991-5 رو میده
ستینگ دی ان اس و ای پی و اینا هم همه رو از همون ps3 کپی کردم اما بازم این ارور رو میده :(

اگه رو اتومات بزارم که اصلا آی پی هم نمیگیره
اینجا اما آی پی میگیره اما نمیره تو اینترت
از کجا نت داری ؟
کدوم شهری؟
یوزر تونستی بسازی؟
ریجن چنده یوزرت؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

دوست عزیز تهرانم دستگاهم ریجن 2 اینترنتم مخابرات 1 مگ نامحدود
میگم که هنوز نتونستم برم تو psn که بخوام اکانت بسازم
همش ارور میده

والا من مخابرات اهواز دارم زنگ زدم بشتیبانی گفتم نمیتونم https باز کنم برام درستش کرد.
روی ریجن دو اگه یوزرو ساخته باشی و یه مدت طولانی بذاریش لوگین میشه
شما یوزرو با پی سی بساز بعد سعی کن از طریق کنسول لوگین شی.

آخه من با ps3 تا دیروز با همین Ip و ... شکن وارد میشدم اما الان با ps4 نمیشه
این ارور رو هم اصلا تو قسمت test conection میده
تو ستینگ قسمت psn هم میرم ارور NW-31205-1 رو میده

تو آموزش اول صفحه هم که گزاشتین گفتیم همه رو بزار اتومات اون روش که اصلا جواب نمبده
واسه دی ان اس 8.8.8.8 و 8.8.4.4 رو هم امتحان کردم اما نشد

در ضمن یوزر من ریجن یکه

آخه من با ps3 تا دیروز با همین Ip و ... شکن وارد میشدم اما الان با ps4 نمیشه
این ارور رو هم اصلا تو قسمت test conection میده
تو ستینگ قسمت psn هم میرم ارور NW-31205-1 رو میده

تو آموزش اول صفحه هم که گزاشتین گفتیم همه رو بزار اتومات اون روش که اصلا جواب نمبده
واسه دی ان اس 8.8.8.8 و 8.8.4.4 رو هم امتحان کردم اما نشد

در ضمن یوزر من ریجن یکه

اگر یوزرت ریجن یکه که مشکلت فقط به دست پشتیبانی حل میشه و من شخصا به مدت ۳-۴ روز گیر این مسئله بودم تا با تماس گرفتن با پشتیبانی مشکلم حل شد.
حالا روش های دیگه رو هم تست کن.
مثل وصل کردن کنسول به یه نتی که بدون مشکل ساین این میشه.
هیچ DNS ای مشکل من و دوستمو حل نکرد.

آخه من با همین نت تا دیروز بازی میکردم
برای اولین بارم که بدون ... شکن نمیشه
رفقا کسی اگه از .... شکنی استفاده کرده که جواب بده حتمی؟؟؟

آخه من با همین نت تا دیروز بازی میکردم
برای اولین بارم که بدون ... شکن نمیشه
رفقا کسی اگه از .... شکنی استفاده کرده که جواب بده حتمی؟؟؟

والا من اولین بار بدون قند شکن وارد شدم و ثبت نام کردم.
یه چند روزی هم کار میکرد بدون مشکل اما بعدش خرابش کردن.
روی ps3 هیچوقت مشکل نداشتم من

سلام دوستان من تازه ps4 گرفتم(دسته دوم:d)
خواستم ببینم جریان kerio چیه؟همین قندشکنه؟:d یعنی باید بخریم؟!
واسه ساخت ایدی psn باید چیکار کنم؟حتما باید کریو داشته باشم؟
بعد یه سوال دیگه،من ps3 هک شده دارم 2 بارم بن شده:d الانم یه ایدی جدید واسش ساختم،به نظرتون از این ایدی روی ps4 استفاده کنم؟خطر بن نداره؟(اخه psid پی اس 3 با ps4 فرق داره!یعنی اگه ps3 بن شه،psid پی اس 4 بن میشه؟)ممنون

سلام دوستان من تازه ps4 گرفتم(دسته دوم:d)
خواستم ببینم جریان kerio چیه؟همین قندشکنه؟:d یعنی باید بخریم؟!
واسه ساخت ایدی psn باید چیکار کنم؟حتما باید کریو داشته باشم؟
بعد یه سوال دیگه،من ps3 هک شده دارم 2 بارم بن شده:d الانم یه ایدی جدید واسش ساختم،به نظرتون از این ایدی روی ps4 استفاده کنم؟خطر بن نداره؟(اخه psid پی اس 3 با ps4 فرق داره!یعنی اگه ps3 بن شه،psid پی اس 4 بن میشه؟)ممنون

سلام
اره تو یه سری سایتا هست یه ماهه داره سه ماهه داره و ...
حتما نه بعضیا بدون نیاز یه شیر کردن راحت ساختن ولی اگه تو Please Wait بمونه برای ثبت نام باید اینکارو بکنی
سوال اخرو جوابشو چون مطمین نیستم برا همین نمیگم:d

سلام
اره تو یه سری سایتا هست یه ماهه داره سه ماهه داره و ...
حتما نه بعضیا بدون نیاز یه شیر کردن راحت ساختن ولی اگه تو Please Wait بمونه برای ثبت نام باید اینکارو بکنی
سوال اخرو جوابشو چون مطمین نیستم برا همین نمیگم:d

ممنون داداش:x
اره روی همین please wait گیر میکنه یه 10 دقیقه میگذره میزنه erroo ocured during....

سلام!اقا من ویندوز 8 دارم،طبق این اموزشم رقتم ولی ps4 اینترنت نداره!یعنی وثتی تنظیمش میکنم ارورر میده،میشه یکی راهنمایی کنه؟ویندوز 8 یکم نفاوت داره!

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or