همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

faramarz1368

کاربر سایت
Feb 15, 2014
44
سلام. دوستان من سرعت دانلودم رو ps4 خیلی پایینه یه اپدیت 33 مگ تامب رایدر میخوام دانلود کنم همش هی قطع میشه یا زیاد طول میکشه، اینترنتم 2 مگ هست سرعت دانلودم هم خوبه. بازیهای ps3 راحت بدون مشکل با سرعت خوب دانلود میشه ولی رو ps4 اذیت میکنه.:(

سلام برو در قسمت setting کنسولت و بعد در قسمت network برو و test connection رو بزن و بعد ببین اونجا سرعت دانلودت چنده اگه بد بود باید ****** یا سرور adsl که گرفتی رو بزنی اگه نمیدونی زنگ بزن به پشتیبانی اونجایی که اینترنت گرفتی راهنماییت میکنه

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
سلام برو در قسمت setting کنسولت و بعد در قسمت network برو و test connection رو بزن و بعد ببین اونجا سرعت دانلودت چنده اگه بد بود باید ****** یا سرور adsl که گرفتی رو بزنی اگه نمیدونی زنگ بزن به پشتیبانی اونجایی که اینترنت گرفتی راهنماییت میکنه

تست گرفتم داداش سرعت دانلود میزنه 1.1mb سرعت دانلودم با pc و ps3 خیلی خوبه ولی با ps4 مشکل دارم

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
515
نام
آریو
اقا من الان براي اكانت خودم پلاس بگيرم و يه پروفايل ديگه رو دستگاهم درست كنم اونوقت ديگه با اين اكانت جديدم نميتونم آنلاين بازي كنم و بايد برم براي اين اكانتم هم پلاس بگيرم؟

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
اقا من الان براي اكانت خودم پلاس بگيرم و يه پروفايل ديگه رو دستگاهم درست كنم اونوقت ديگه با اين اكانت جديدم نميتونم آنلاين بازي كنم و بايد برم براي اين اكانتم هم پلاس بگيرم؟

نه نمیتونی، هر پلاس برای یک اکانته

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اکانته Primary رو پلاس کنی بین بقیه اکانتها پلاس رو share میکنه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
چند وقتیست سرعت دانلود با PS4 چیزی در حدود فاجعست! :-"
البته کلا نت این چند وقته ترکیده،ولی دیگه نه تا این حد! :|

تست سرعت هم با کنسول که میگیرم مثلا زده 2Mbps ولی خوب...واقعا نیست! :| 1Kbps هم نیست با این اوضاع:-"
میخوام آپدیت بازی ها رو بگیرم، مثلا Infamous که حدود 350 مگ میباشد آپدیتش، ولی زده حدود 10 ساعت طول میکشه! :| چرا واقعا؟ :| کاری نمیشه براش کرد آیا؟
من Paper Trail میخوام :((

SonyComputer

کاربر سایت
Nov 9, 2008
112
نام
Д Ł ì
چند وقتیست سرعت دانلود با PS4 چیزی در حدود فاجعست! :-"
البته کلا نت این چند وقته ترکیده،ولی دیگه نه تا این حد! :|

تست سرعت هم با کنسول که میگیرم مثلا زده 2Mbps ولی خوب...واقعا نیست! :| 1Kbps هم نیست با این اوضاع:-"
میخوام آپدیت بازی ها رو بگیرم، مثلا Infamous که حدود 350 مگ میباشد آپدیتش، ولی زده حدود 10 ساعت طول میکشه! :| چرا واقعا؟ :| کاری نمیشه براش کرد آیا؟
من Paper Trail میخوام :((

تنظیمات IP رو Manual کن مطابق شکل :
91% کسایی که مشکل دانلود دارند حل میشه من خودم اون 91 مین درصدم 90% قبلی دوستان بودن :D

53696316240945796301.jpg

با تشکر فراوان از آرمان که این راه حل رو دادن :x

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
سونی هم اشغال شده اولش یه اکانتو پلاس میکردی واسه همه اکانتا فعال میشد الان اینجور نیست دیگه با اکانتم نمیتونم بازی کنم میگه باس پلاس بشی در صورتی که تا شهریور پلاس دارم ......

alexmehdi

کاربر سایت
Oct 2, 2011
11
سونی هم اشغال شده اولش یه اکانتو پلاس میکردی واسه همه اکانتا فعال میشد الان اینجور نیست دیگه با اکانتم نمیتونم بازی کنم میگه باس پلاس بشی در صورتی که تا شهریور پلاس دارم ......
سلام دوست عزیز درست میشه تا اخر شب.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
تنظیمات IP رو Manual کن مطابق شکل :
91% کسایی که مشکل دانلود دارند حل میشه من خودم اون 91 مین درصدم 90% قبلی دوستان بودن :D

53696316240945796301.jpg

با تشکر فراوان از آرمان که این راه حل رو دادن :x
تشکر ویژه از شما و آرمان:bighug:
فایلی که بالای 10 ساعت میزد(=)) ) ، الان شده 29 دیقه:-"

البته من چشمم شوره،میترسم الان دوباره بره رو 19 ساعت:| :-"

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
دوستان من چجوری باید آواتار بخرم؟یعنی منظورم اینه که یه نفر رو گیر بیارم که پی اس 3 داره اون واسم بخره.باید پول بدم؟
یه سوال دیگه.من پلاس یه ساله دارم.حالا یه رفیقی دارم که ویتا داره میگه اکانتتو رمزشو بده تا من بازی های رایگان ویتا رو دان کنم تا دو روز.تو اون دو روز من که دیگه نمیتونم وصل بشم با پی اس 4 چون اون وصله.درسته؟؟؟؟؟میتونم رمزمو بعدا عوض کنم؟؟

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
کسی دقیقا نمیدونه کی مشکل psn حل میشه ؟!!!
هی میزنه sony entertainment is currently busy
.......
در ضمن او عکسی که دوستان بالا آپلود کردن واقعا تنظیم کنم سرعت دانلودم OK میشه ؟!!!

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
کسی دقیقا نمیدونه کی مشکل psn حل میشه ؟!!!
هی میزنه sony entertainment is currently busy
.......
در ضمن او عکسی که دوستان بالا آپلود کردن واقعا تنظیم کنم سرعت دانلودم OK میشه ؟!!!
psn خرابه؟
من هی میرم تو سایتش اکانتمو چک کنم با لپ تاپ میگه سرور مشکل داره و....گمونم.فکر کردم من قاطی کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر