همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
عزیز من از چیزی اطلاع نداری نمیخواد بیای بگی PSN مشکل داره. این مشکلات چند وقته داخلی هست به دلیل این هست که پورت هارو دستکاری کردن. مگر نه خارجی ها مشکلی ندارن.
pingtest میخوای بیاد برات بگه کدوم پورت مشکل داره؟
. شما برو Xbox 1 بازی کن .ساختارش بهتره .:d
درست شدنش هم دست خودشونه.:d
---
امروز هم که نت نابود شده.

امروز معلوم نیست کی گاز گرفته باز کابلا :d:))

اصلا نمیشه وصل شد به سرور هیچ گيمي psnهم قطع میشه :|

آخرین ویرایش:

alexmehdi

کاربر سایت
Oct 2, 2011
11
سلام امروز بعد از کلی پیگیری مدیر عامل isp ماگفت می دونیم از سرورها دیس میشید علت تغیرات تو روتهای زیر ساخت هست تا چند روز دیگه کلا برطرف میشه

SonyComputer

کاربر سایت
Nov 9, 2008
112
نام
Д Ł ì
ریختن اپدیتها در ps4 مثل ps3 هستش (از طریق فلش )؟ اگر نیست لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

خیر...ابتدا فایل آپدیت رو به نام PS4UPDATE.PUP تغییر بده...اگه که همین نام بود که هیچی...
فلش رو فرمت Fat 32 کن و یک پوشه بساز به نام PS4 و داخل این پوشه یک پوشه دیگه بساز به نام UPDATE و فایل آپدیت رو منتقل کن تو همین پوشه ... تا اینجا که مثل PS3 بود...فلش آماده هستش و بزارش دم دستت.
میریم واسه PS4، حالا خوب دقت کن:
1.PS4 رو کامل خاموش میکنی نه استند بای ...فقط Turn Off... اگه خاموشه که هیچی کابل برق وصل باشه.
2.دستتو بزار رو کلید Power خود PS4 بالایه Eject ...تا 7 ثانیه بشمر ... بیپ که کرد بردار.(بیپ اول مشغیه برنداری دستتو مال اینه که روشن میشه:d)
3.حالا یه منو میاد به نام Safe Mode....حالا میتونی فلش رو وصل کنی.
4.گزینه Update System Software رو انتخاب کن... وبعد دیگه مثل PS3 ادامه بده.
وسلام موفق باشی دوست گرامی.

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
خیر...ابتدا فایل آپدیت رو به نام PS4UPDATE.PUP تغییر بده...اگه که همین نام بود که هیچی...
فلش رو فرمت Fat 32 کن و یک پوشه بساز به نام PS4 و داخل این پوشه یک پوشه دیگه بساز به نام UPDATE و فایل آپدیت رو منتقل کن تو همین پوشه ... تا اینجا که مثل PS3 بود...فلش آماده هستش و بزارش دم دستت.
میریم واسه PS4، حالا خوب دقت کن:
1.PS4 رو کامل خاموش میکنی نه استند بای ...فقط Turn Off... اگه خاموشه که هیچی کابل برق وصل باشه.
2.دستتو بزار رو کلید Power خود PS4 بالایه Eject ...تا 7 ثانیه بشمر ... بیپ که کرد بردار.(بیپ اول مشغیه برنداری دستتو مال اینه که روشن میشه:d)
3.حالا یه منو میاد به نام Safe Mode....حالا میتونی فلش رو وصل کنی.
4.گزینه Update System Software رو انتخاب کن... وبعد دیگه مثل PS3 ادامه بده.
وسلام موفق باشی دوست گرامی.

حال دادی اساسی دمت گرم داداش.

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
سرعت دانلود بازی ها و دموها از PSN برا من خیلی پایینه! این تست سرعت اینترنتمــ ، البته دونفر الان در حال استفاده هستیمــ :

3443399841.png

راهی چیزی نیست برا بالا بردن سرعت!؟ مثلا PS4 رو به PC لینک کرد و با IDM دانلود کرد!؟ ای کاش PS4 همــ یه چیزی شبیه IDM داشت!
از DNS دیگه استفاده کن
مثلا ماله google رو
8.8.8.8
8.8.4.4
ببین تاثیر داره یا نه D:

» DNS هایی که گفته بودین رو Set کردم،

7f497be75a6d20ac2.jpg

» ولی متاسفانه بازم سرعت دانلود افتضاحه! برا یه آپدیت 270 مگی، 5 ساعت!!

7f49004ccd2a29041.jpg

» سرعت دانلود هم که تو عکس زیر مشخصه!

7f4943bd778a31cf3.jpg

دلیلش چی می تونه باشه!؟ سرعت پایین دانلود از سرورهای خارجی!؟

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دادا یه چیزی بهت بگم وقتی میزنی دانلود اولش اینطوریه ولی یه خورده بگذره سرعتت اوکی میشه و به همون صورت که تو pc دانلود میکنی ... ادامه رو دانلود میکنه ...البته واسه بنده اینطوریه .. شاید برا شما تا آخر همینطور باشه

Last edited by a moderator:

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
دادا یه چیزی بهت بگم وقتی میزنی دانلود اولش اینطوریه ولی یه خورده بگذره سرعتت اوکی میشه و به همون صورت که تو pc دانلود میکنی ... ادامه رو دانلود میکنه ...البته واسه بنده اینطوریه .. شاید برا شما تا آخر همینطور باشه
متاسفانه برا من فرقی نمی کنه!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
متاسفانه برا من فرقی نمی کنه!
یه سری کارها مثل Port Forwarding اینا رو میشه انجام داد اگر به تنظیمات wifi خودت مستقیم دسترسی داشته باشی اما تضمینی نیست. اکثریت فکر کنم با امتحان کردن DNS های مختلف مشکلشون حل میشه ... به نظرم اگر امکانش هست با WiFi دیگه امتحان کن .

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
- - -ویرایش - - -

سلام من امروز اکانت ساختم مال انگلیس ریجن فیفام هم دو هست چنتا چیز رو بی زحمت برام توضیح بدین
الان من ۱۴ روز رایگان پلاس دارم؟
چرا استور اینقدر بی محتواست واسه پی اس 4 دمو درس درمون مث کال اف آسین کریید NSF metal رو نداره ؟
برای انلاین بازی کردن فیفا میخواد که اکانت اورجین بسازم وقتی که همه چی رو وارد میکنم و رو finish میزنم هیچ اتفاقی نمیافته کلی هم صبر میکنم اگه این قضیه آنلاین رو توضیح بدین ممنون میشم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
- - -ویرایش - - -

سلام من امروز اکانت ساختم مال انگلیس ریجن فیفام هم دو هست چنتا چیز رو بی زحمت برام توضیح بدین
چرا استور اینقدر بی محتواست واسه پی اس 4 دمو درس درمون مث کال اف آسین کریید NSF metal رو نداره ؟
برای انلاین بازی کردن فیفا میخواد که اکانت اورجین بسازم وقتی که همه چی رو وارد میکنم و رو finish میزنم هیچ اتفاقی نمیافته کلی هم صبر میکنم اگه این قضیه آنلاین رو توضیح بدین ممنون میشم
14 روز رایگان رو فکر کنم نیاز به credit card داری و نمیشه . باید از استور بگیری. امکانش نیست باید 3 ماه یا 1 ساله بخری .
هیچ کدوم از این بازیا دمو نداره . خیلی از بازیا دمو ندارن . یک سری محدود دارن و یک سری از indie هام دارن .
برای انلاین هم باید اطمینان داشتی باشی اکانتت پلاس هست مگرنه نمیشه انلاین بازی کنی.

vakers

کاربر سایت
Jun 18, 2012
116
نام
امین
- - -ویرایش - - -

واسه اون قسمت ساخت اورجین نیاز به چی چی ان داری . منم دیشب ۱ ساعت گیر کرده بودم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر