همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام و خسته نباشید دوستان !
من به تازگی سفارش دادم برام کنسول PS4 ریجن 1 برام بیارن !!
و میخوام یک اکانت PSN بسازم با اینترنت کامپیوتر البته !
سوالم اینجاست که من قراره یک اکانت PSN PLUS یکساله US هم بگیرم !

آیا باید نکات خاصی در ساختن اکانت PSN رعایت کنم ؟؟

باید کشور مورد نظر رو آمریکا یا همون United States بزنم درسته ؟؟ دوستان گل کسی آدرسی داره کامل باشه بهم بده که زمان ثبت نام وارد کنم ؟؟ اگه دوستی میتونه آدرس رو برام پیام خصوصی کنه !!

بعد اینکه الان نمیدونم کنسول من که ریجن 1 هست آیا با اکانت PSN برابر باشه ؟؟ چون نمیخوام اصلا مشکل خرید و غیره در زمان های بعدی برام پیش بیاد ...

سوال دیگه اینکه بهترین کشوری که خدمات بیشتر و بهتری از هر نظر در شبکه PSN ارائه میده کدوم کشور هست ؟؟ من شنیدم که آمریکا United States از همه کشورها بهتره ! آیا همینطوره ؟؟
من مبتدی هستم دوستان راهنمایی کامل کنید ...

h.khobbakht

کاربر سایت
Apr 7, 2014
10
نام
porya
y9esegyb.jpg

اقا اين سرعت چطوره D:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقا اين سرعت چطوره D:

Sent from my iPhone using Tapatalk
بستگی داره با چه سروری تست گرفته باشی. اگر محلی ایران باشه که فایده نداره باید مثلا با اروپا تست بگیری.

سلام به اساتید بازی سنتر
من با یک آیدی اکانت ریجن 1 یه پلاس یک ماه خریدم...آیا راهی هست که بشه اونرو منتقل کرد به یه آیدی ریجن 3 روی همون ps4 . چون اکانت اصلیم ریجن 3 هست و یه psn cart 10$ آمریکا داشتم و نمیشد با ریجن 3 خرید برایه همین اکانت آمریکا ساختم.
حالا راهی هست که بشه رو ریجن 3 اکانت اصلیم از پلاس اون اکانت ریجن 1 که ساختم استفاده کنم؟
راهی به اسمه منتقل وجود نداره .
باید اکانت اصلی رو 1 کنه و 3 رو از primary بودن خارج کنی .

سلام و خسته نباشید دوستان !
من به تازگی سفارش دادم برام کنسول PS4 ریجن 1 برام بیارن !!
و میخوام یک اکانت PSN بسازم با اینترنت کامپیوتر البته !
سوالم اینجاست که من قراره یک اکانت PSN PLUS یکساله US هم بگیرم !

آیا باید نکات خاصی در ساختن اکانت PSN رعایت کنم ؟؟

باید کشور مورد نظر رو آمریکا یا همون United States بزنم درسته ؟؟ دوستان گل کسی آدرسی داره کامل باشه بهم بده که زمان ثبت نام وارد کنم ؟؟ اگه دوستی میتونه آدرس رو برام پیام خصوصی کنه !!

بعد اینکه الان نمیدونم کنسول من که ریجن 1 هست آیا با اکانت PSN برابر باشه ؟؟ چون نمیخوام اصلا مشکل خرید و غیره در زمان های بعدی برام پیش بیاد ...

سوال دیگه اینکه بهترین کشوری که خدمات بیشتر و بهتری از هر نظر در شبکه PSN ارائه میده کدوم کشور هست ؟؟ من شنیدم که آمریکا United States از همه کشورها بهتره ! آیا همینطوره ؟؟
من مبتدی هستم دوستان راهنمایی کامل کنید ...
اطلاعاتی که وارد میکنی همه مهم هستن .... مخصوصا تاریخ تولد .

بله . ادرس امریکا هم خیلی راحت میتونی از توی google بری US و قسمتی رو انتخاب کنی و ادرس رو وارد کنی !!!!!! کاره سختی نیست D:

ریجن کنسول مهم نیست .

فرقی نداره . خدمات چی منظورت هست حالا ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
این جواب میده این سرعت؟
ببین شما اومدی با تهران تست گرفتی !
برای انلاین بازی کردن یه بازی مثل Battlfield که نمیای به سروره تهران وصل بشی D: به سرورهای اروپایی بر فرضه مثال وصل میشی
برای همین باید همین تست رو به جای اینکه روی تهران بگیری روی اورپا مثل لندن اینا بگیری ببینی چه جوره
اگر میزان پینک 200-250 هست که میتونی بازی کنی انلاین اگر بیشتر از اینا هست که به مشکلات لگ و ... برمیخوری.

jokereblis

کاربر سایت
Jan 6, 2009
63
ببین شما اومدی با تهران تست گرفتی !
برای انلاین بازی کردن یه بازی مثل Battlfield که نمیای به سروره تهران وصل بشی D: به سرورهای اروپایی بر فرضه مثال وصل میشی
برای همین باید همین تست رو به جای اینکه روی تهران بگیری روی اورپا مثل لندن اینا بگیری ببینی چه جوره
اگر میزان پینک 200-250 هست که میتونی بازی کنی انلاین اگر بیشتر از اینا هست که به مشکلات لگ و ... برمیخوری.

حالا چی ؟ راحت میشه بازی کرد ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من خودم شخصا همیشه پینگه زیره 200 رو پیشنهاد میدم اما اگر همین هست دیگه با همین بازی کن .
بالای 250 اصلا نمیشه بازی کرد خیلی بده​
.
من با پینگ 450 هم بازی کردم خیلی راحت:d

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
ب

اطلاعاتی که وارد میکنی همه مهم هستن .... مخصوصا تاریخ تولد .

بله . ادرس امریکا هم خیلی راحت میتونی از توی google بری US و قسمتی رو انتخاب کنی و ادرس رو وارد کنی !!!!!! کاره سختی نیست D:

ریجن کنسول مهم نیست .

فرقی نداره . خدمات چی منظورت هست حالا ؟

دوست عزیز منظورم از خدمات و امکانات اینه که آیا اگه اکانت US باشه بازی های Free بیشتر و بهتری میشه دانلود کرد ؟ تخفیف ها بهتر هست ؟ آنلاین بازی ها بدون دردسر هست ؟؟ و خیلی چیزهای دیگه ؟؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دوست عزیز منظورم از خدمات و امکانات اینه که آیا اگه اکانت US باشه بازی های Free بیشتر و بهتری میشه دانلود کرد ؟ تخفیف ها بهتر هست ؟ آنلاین بازی ها بدون دردسر هست ؟؟ و خیلی چیزهای دیگه ؟؟
امكانات و بازي هاي مجاني و... كه فعلا يكي هستند و فرقي ندارند، توي PS3 اروپا بهتر بود.
انلاين بازي ها هم ربطي به ريجن اكانت نداره، شما به سرور هاي بازي وصل ميشيد يكي مثل بتل سرور ها رو ميتونيد انتخاب كنيد يامثل COD و... براساس پينگ و نت به بقيه كانكت ميشيد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر