همه چیز درباره ی Xbox Live

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
تو بازی گوست ریکون یکی از گزینه ها لوکال نتورکه میخواستم بدونم چطوری میشه لوکال نتورک واسه بازی ساخت یا یه همچین چیزی اماده تو تهران هست؟
اخه با 360 کپی خور شده نمیشه تو لایو رفت ما دنبال راه دیگه ای برای مولتی بازی کردن با 360 هستیم
الان بتل فیلد 2 رو دانلود کردم و تو xboxlive بازی کردم خیلی جالب بود فقط خیلی سخت بود همه چی داره تانک هلی کوپتر ماشین و ... فضای بازی خیلی بزرگه و واقعا عالی بود دمو هم راجب تسخیر پرچم بود

درود

البته راه هائی هست. برای LAN باید شما 360 تتون رو با یک (من دقیقاً نمیدونم که چقدر با PC فرق میکنه، و چطور IP Address براش تعریف میشه اما قطعاً راه حل ساده ای داره باید یکم سرچ کنی) یا چندتا 360 دیگه لن کنی!! حالا یک راح حلش اینه که یکجا جمع شین و اینکارو بکنین، یک راه حل هم اینه که بازم نمیدونم روی این جواب بده یا نه!! اینه که مثلاً من و شما جفتمون 360 داریم و کنسولمون رو با کامپیوترمون شبکه کردیم!! هردونمونم ADSL داریم! میریم سایت www.hamachi.cc و نرم افزاره هاماچی رو دانلود میکنیم و نصب میکنیم روی کامپیوترمون. در این حالت بعداز درست کردن یک روم و کانکت شدن هر دو یوزر (یا چند یوزر) به روم شما هردو تو یک شبکه LAN بصورت Virtualy قرار میگیرید. البته بعید میدونم که این جواب بده چون احتمالاً برای 360 هم IP تعریف شده و مطمئناً این قابلیت رو هم نداره که برنامه های 3rd party ـه PC رو روش نصب کرد. پس میمونه همون LAN کردن که فاصله ها هم استاندارد و ماکزیموم فکر میکنم 90 متر بود که جواب میداد. یه همسایه میخواید که اونم 360 داشته باشه..

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
پس با اين حساب ما با اين خط dial up هيچ وقت نمي تونيم بريم تو اينترنت ديگه

والا تو نسل قبل هم با دایل آپ نمیشد کار خاصی انجام داد مثلاً الان ملت هستن که با دایل آپ میان کانتر استرایک بازی میکنن. اولاً پینگشون بالاست، دوماً لگشون زیاده. حالا برای نسل جدید که حجم اطلاعات ارسالی و دریافتی هم بالارفته (مثل اضافه شدن محاسبات فیزیک بازی) که دیگه کلاً باید بیخیال بشی. درثانی 360 که مودم دایل آپ نداره که، پورت شبکه داره با پورت شبکه هم فقط میتونی به Access Point (که شامل Router, ADSL Modem, Switch یا PC) وصل شی. خلاصش اینکه تو ایران فعلاً میسر نیست آنلاین بازی کردن با شرایط خوب - نه حتی عالی - خوب!! همونطور که بارها گفتم من یه Guild Wars دارم بازی میکنم اشکمو درآوردن، تازه این RPG ـه و میشه Delay رو توش تحمل کرد!! تو یه بازی شوتر نمیشه تحمل کرد. شماها تجربشو ندارین نمیدونین چه دردی داره وقتی پینگت بالا باشه همه به چشم n00b به آدم نگاه میکنن. در حالی که مطمئنی در شرایط مساوی میزنی پخششون میکنی ولی ...

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
تو ایران هم میتونی لایو بخوبی بازی کنی من الان دارم راحت بازی میکنم اونم بازی شوتر فقط مشکل اینه که کسی پیدا نمیشه اینجا که 360 رو کپی خور نکرده باشه وگرنه تو xboxlive یدست رو کم کنی بازی میکردیم;)
اگه کسی adsl داره و 360 هم خریده قبل از کپی خور کردن حتما برای یبار هم که شده به لایو وصل شه و ببینه چقدر حال میده
اقا سیاوش چطوری من با اینکه پینگم با xbox.com اصلا خوب نیست راحت بازی میکنم اگه یه 360 بخری خودتم میبینی اگه تهرانی یه سر بیا خونه ما باهم بازی کنیم;)
البته اگه این مودچیپایی که کلید خاموش روشن داره هم بیاد مشکل حله
در ضمن این بازی بتل فیلد با اینکه فضا خیلی بزرگه و کلی تانک و ماشین ادم و ... هستن بازم چیزی از سرعت بازی کم نمیشه من قول میدم با adsl 128 هم بتونین بازی کنین
بابا یعنی ینفر هم اینجا نیست از مولتی پلیر خوشش بیاد
فقط اقا سیاوش دوست داره که اونم فعلا معلوم نیست 360 بخره ولی بهت قول میدم اگه 360 بخری با این xboxlive که من دیدم اصلا پشیمون نمیشی

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
تو ایران هم میتونی لایو بخوبی بازی کنی من الان دارم راحت بازی میکنم اونم بازی شوتر فقط مشکل اینه که کسی پیدا نمیشه اینجا که 360 رو کپی خور نکرده باشه وگرنه تو xboxlive یدست رو کم کنی بازی میکردیم;)
اگه کسی adsl داره و 360 هم خریده قبل از کپی خور کردن حتما برای یبار هم که شده به لایو وصل شه و ببینه چقدر حال میده
اقا سیاوش چطوری من با اینکه پینگم با xbox.com اصلا خوب نیست راحت بازی میکنم اگه یه 360 بخری خودتم میبینی اگه تهرانی یه سر بیا خونه ما باهم بازی کنیم;)
البته اگه این مودچیپایی که کلید خاموش روشن داره هم بیاد مشکل حله
در ضمن این بازی بتل فیلد با اینکه فضا خیلی بزرگه و کلی تانک و ماشین ادم و ... هستن بازم چیزی از سرعت بازی کم نمیشه من قول میدم با adsl 128 هم بتونین بازی کنین
بابا یعنی ینفر هم اینجا نیست از مولتی پلیر خوشش بیاد
فقط اقا سیاوش دوست داره که اونم فعلا معلوم نیست 360 بخره ولی بهت قول میدم اگه 360 بخری با این xboxlive که من دیدم اصلا پشیمون نمیشی

:cheesygri به هیچ وجه راحت نمیتونی :-" بازی کنی من که خالی نمیبندم :( من خودم تمام این راه هارو رفتم، میگه نه از دوستمون که سابقه بیشتری هم داره و خیلی هم کم پیداست بپرس - Persian King - کانکت شدن مسئله نیست اینجا مسئله مهم PING شما باید ببینی که پینگت تو بازی چقدر!! این استاندارده برای بازی های شوتر پینگ بیشتر از 100 یعنی مزخرف.. قبلاً من یجائی کاملاً این رو توضیح دادم :smoke: . دوستان دیگه هم اومدن و تعریفات کاملتری رو ارائه کردن. به هر حال اونچه که مسلمه این قضیه به سرعت کانکشنتون مربوط نمیشه (بالای 128 منظور) یعنی شما چه 128 داشته باشی چه 20 مگ توی پینگ شما تاثیر گذار نیست. بلکه بسته به نوع سرویس که مسلماً در ایران بصورت SHARE هست متفاوته و این به فیلترینگ مخابرات ربط داره، به ترافیک سرور و پهنای باند سرور ربط داره به نوع اتصال شما به اینترنت ربط داره و ....

What is ping:
ping is a computer network tool used to test whether a particular host is reachable across0n analog from the Ping Pong table tennis sport.) Using interval timing and response rate, ping estimates the round-trip time (generally in milliseconds although the unit is often omitted) and packet loss (if any) rate between hosts.

The word ping is also frequently used as a verb or noun, where it can refer directly to the round-trip time, the act of running a ping program or measuring the round-trip time.​

درمورد Ping در بازی ها:
Players of multiplayer online video games often use the term ping to refer to the network latency seen between their computer and the game server (or another player). This could be reported as an averaged time in milliseconds, or more generally as "low ping" or "high ping". This usage is common with players of a variety of FPS and RTS games. In most cases, having a low ping is desirable because lower latency provides smoother gameplay by allowing more frequent updates of game data. In some cases, though, games seem to give unfair advantage to high-ping users, as in some iterations of the Half-Life engine.

In this sense, ping is conflated with lag – one may "lag out" due to high ping.

The method used by the game programmers to determine ping times will often not use the traditional ICMP echo request and reply packets, but instead piggyback the functionality onto existing game data packets (often using UDP).​

What is Lag:
http://en.wikipedia.org/wiki/Lag

اما در مورد مولتی پلیر من بدفرم پایهء مولتی زدنم.. یعنی بدااا :smoke: ... :punk:
اما این قسمت که 360 بخرم از من کاملاً بعیده، مگر اینکه داداشم اقدام کنه. من این همه صبر کردم تا PS3 بیاد و مطمئنم روزی که MGS4 ریلیز میشه من یه PS3 هم خواهم داشت. هرچقدرم لازم باشه صبر میکنم. "خدا صابرین رو دوست دارد!!" :rolleyes:

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,095
نام
نیما
يه سوال:
من شنيدم اگه كپي خور شده باشه ميتوني با بازي ارجينال بري تو لايو. درسته؟:confused:
من دو تا بازي ارجينال دارم و درايوم lg هستشو فرموري ريختم كه كماندش x21 است!!:eek:
مي تونم بدون اينكه بازي تو درايو بزارم به لايو وصل شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:praying:

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
سلام خدمت دوستان سايت
اولا از مطالبتون لذت بردم ودوما مي خواستم يه سوالي درمورد نحوه اتصال بپرسم براي اجراي آن لاين بازي حتما نياز به مودمهاي adsl هست؟يا اينكه ميشه به مودم معمولي هم وصل كرد؟كلا چطوري چون تا حالا من كنسولي رو به اينترنت وصل نكردم خودم كه ps2دارم سوكت خط رو ميزنم به ps2 اصلا جا نميفته يعني اينكه سايزش نمي خوره وجانميره بايد براي وصل كردن كنسول به اينترنت چيكاركرد؟اول ازطريق كامپيوتربه اينترنت وصل شدو بعدكنسولوبه مودم وصل كنيم ودرآخربه قسمت آن لاين كنسول؟اگه دوستان توضيحي بدن ممنون ميشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر