همه چیز درباره ی Xbox Live

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Ryo Hazuki:
سلام.
TTLیا همون time to live مدت زمانی هستش که ارسال پاکت بعدی معتبر هست و اگر سرعت پینگ پائینتر از اون باشه شما از اون سایت دیسکانکت تشریف دارید و نمیشه اسمش رو گذاشت وصل بودن. به همین دلیل برای سایتهای مختلف متفاوته. من که تست نکردم اما احتمالا این تایم برای سرورهای بازی خیلی پائین هستش. اما اون چیزی که جلوی time نوشته میشه، پینگ تایم شما هستش که تو پینگه سایتهای مختلف خیلی تفاوت دیده نمیشه. که همه میدونیم پینگ چیه و احتیاج به توضیح نداره:love:
ویرایش: امین تو با آدرسه یه سایت تست کن ببین چی میشه

خوبه نوشتم که ویرایش شده!! من اشتباه کردم اون قسمتو.. اما بقیه چیزائی که گفتم درست بوده..

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط mt3691:
128 دارم;)
اقا یکی جواب درست بده برای بدست اوردن پینگ باید اونجا ip کجا رو بدیم من ادرس سایتهارو دادم رفت بالای 500 ولی dns server رو میدم میشه 20 کدوم درسته؟

ببین محمد. باید IP Address ـه سروری رو بدی که میخوای بهش کانکت شی... مثلاً من کانتر اوریجینال دارم و از طریق Steam خودش Latency سرورهارو بهم نشون میده... هرجا زیر 100 باشه یا نهایت زیر 150 باشه میرم.. اما بیشتر نمیشه بازی کرد... توی XBL احتمالاً پینگ سرورها رو بهت نشون میده... اما فعلاً که نداری تست کنی... خلاصه اصلاً خودت رو با این مسئله ناراحت نکن... درست نمیشه.. خیالتم راحت...

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
128 دارم;)
اقا یکی جواب درست بده برای بدست اوردن پینگ باید اونجا ip کجا رو بدیم من ادرس سایتهارو دادم رفت بالای 500 ولی dns server رو میدم میشه 20 کدوم درسته؟

باید ای پی سروس را بدی تو کانکشن پایین صففه دبل کلیک کن بعد در قسمت details server ip address اونا باید بزنی تو دستوری که دوستان لطف کردن .
ماله من تایمش همش زیر 50 بود و ttl من هم 255 بود ...خوبه یا بد؟

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
من به لایو وصل شدم بازی مولتی گوست ریکون هم بخوبی دارم بازی میکنم فقط الان مشکل اینه که قیمت بازی ارجینال بالاس و xboxlive هم باید پول داد
البته میشه اینارو یطوری تحمل کرد ولی مشکل اصلی اینه که با دستگاه کپی خور نمیشه به لایو وصل شد:(
دو تا سوال از کسانی که واردن دارم پینگ من با xbox.com افتضاحه ولی موقع بازی خیلی راحتم!!!چرا؟
تو بازی نوشته با لوکال نتورک هم میشه بازی کرد این یعنی چی ؟ راهی داره که ما تو ایران فقط بتونیم با هم بازی کنیم با دستگاه کپی خور شده؟
من adsl256 دارم ولی وقتی داشتم فایل با سرعت 15کی دانلود میکردم بازی هم میکردم و مشکلی نداشت یعنی شاید با دایل اپ خوب هم بشه بازی کرد
تا بازی مولتی نکنین نمیدونین چه کیفی داره دیگه سینگل نمیچسبه اینو از اونایی که بازی کردن هم بپرسین تایید میکنن مخصوصا که میشه موقع بازی با هم تیمی هم صحبت کرد ولی الان موقع بازی همه انگلیسی هستن و حرف زدن مشکله ولی اونا همدیگه رو راهنمایی میکنن موقع بازی و خیلی کیف میکنن:((

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
من به لایو وصل شدم بازی مولتی گوست ریکون هم بخوبی دارم بازی میکنم فقط الان مشکل اینه که قیمت بازی ارجینال بالاس و xboxlive هم باید پول داد
البته میشه اینارو یطوری تحمل کرد ولی مشکل اصلی اینه که با دستگاه کپی خور نمیشه به لایو وصل شد:(
دو تا سوال از کسانی که واردن دارم پینگ من با xbox.com افتضاحه ولی موقع بازی خیلی راحتم!!!چرا؟
تو بازی نوشته با لوکال نتورک هم میشه بازی کرد این یعنی چی ؟ راهی داره که ما تو ایران فقط بتونیم با هم بازی کنیم با دستگاه کپی خور شده؟
من adsl256 دارم ولی وقتی داشتم فایل با سرعت 15کی دانلود میکردم بازی هم میکردم و مشکلی نداشت یعنی شاید با دایل اپ خوب هم بشه بازی کرد
تا بازی مولتی نکنین نمیدونین چه کیفی داره دیگه سینگل نمیچسبه اینو از اونایی که بازی کردن هم بپرسین تایید میکنن مخصوصا که میشه موقع بازی با هم تیمی هم صحبت کرد ولی الان موقع بازی همه انگلیسی هستن و حرف زدن مشکله ولی اونا همدیگه رو راهنمایی میکنن موقع بازی و خیلی کیف میکنن:((
با چه کارتی وارد شدی؟

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
xboxliveتا یک ماه برای همه مجانیه ولی فکر کنم اگه لوکال نتورک بتونیم بازی کنیم دیگه به لایو احتیاج نیست و 360 کپی خور هم بشه بازی کرد باید کسانی که واردن جواب بدن
من هنوز کپی خور نکردم و بازی گوست ریکون دموی مولتی پلیر رو دانلود کردم البته فیر و بوکس ای ا و برناوت و چند تا دیگه رو دانلود کردم و مشغولم
البته بازی هگزیک هم خیلی باحاله مخصوصا که رکورد رو میشه تو لایو ثبت کرد من از 800 هزار نفر شرکت کننده مقام 7 هزار رو تا حالا بدست اوردم و بالاتر هم میتونم برم;)

آخرین ویرایش:

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
xboxliveتا یک ماه برای همه مجانیه ولی فکر کنم اگه لوکال نتورک بتونیم بازی کنیم دیگه به لایو احتیاج نیست و 360 کپی خور هم بشه بازی کرد باید کسانی که واردن جواب بدن
من هنوز کپی خور نکردم و بازی گوست ریکون دموی مولتی پلیر رو دانلود کردم البته فیر و بوکس ای ا و برناوت و چند تا دیگه رو دانلود کردم و مشغولم
البته بازی هگزیک هم خیلی باحاله مخصوصا که رکورد رو میشه تو لایو ثبت کرد من از 800 هزار نفر شرکت کننده مقام 20 هزار رو تا حالا بدست اوردم و بالاتر هم میتونم برم;)

MonsTer Kane جان محيط لايو دقيقا به چه صورته ؟
297.gif

يعنی شما وارد لابی میشی و Waiting میکنی !!؟
298.gif

خودش هر روز [ يا هفته يا ماه ] با دموی بازيها اپديت میشه ؟!
299.gif

Ghost Recon و Fear و BurnOut هر کدوم چه حجمی داشتند ؟!
300.gif

نسخه دمو که داونلود میکنی روی هاردت قرار میگيره ديگه !؟
283.gif

اون وقت فقط میتونی MultiPlayer بازی کنی يا 1 ، 2 ، 3 مرحله Single Player هم قرار میده ؟!
272.gif

اگر نسخه اريجينال بازی رو داشته باشی با دمو [ در قسمت MultiPlayer ] تنها فرقش اینکه Map و Race و .. بيشتری میتونی بازی کنی !؟
90.gif

نسخه دمو محدوديت زمانی نداره ؟! يعنی مثلا Dns Back Share کنه و بعد از يک مدت اگر به لايو وصل بشی خودش Remove کنه دمو رو ؟!
294.gif

ايا بازی Full Version X360 که کمی قديمی شده باشه رايگان میشه داونلود کرد ؟!
292.gif

آيا بازی Full Version X360 رو پولی میشه داونلود کرد !؟
241.gif

در کل سيستم داونلود دمو ها به چه صورت هست ؟! من شنيدم که بايد از طريقه جمع کردن پوينت در بازيهای مختلف دمو رو داونلود کنيم ، يعنی مثلا يک لباس جديد تو بازی Oblivion رو يا 1$ بايد بخری از لايو يا از طريقه پوينت که جمع کردی بگيريش !؟ میخواستم ببينم اینطوری هست و از اول پوينت میده ؟! يا شما پوينت جمع کردی !؟
311.gif

با تشکر
281.gif

Last edited by a moderator:

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
MonsTer Kane جان محيط لايو دقيقا به چه صورته ؟
297.gif

يعنی شما وارد لابی میشی و Waiting میکنی !!؟
298.gif

خودش هر روز [ يا هفته يا ماه ] با دموی بازيها اپديت میشه ؟!
299.gif

Ghost Recon و Fear و BurnOut هر کدوم چه حجمی داشتند ؟!
300.gif

نسخه دمو که داونلود میکنی روی هاردت قرار میگيره ديگه !؟
283.gif

اون وقت فقط میتونی MultiPlayer بازی کنی يا 1 ، 2 ، 3 مرحله Single Player هم قرار میده ؟!
272.gif

اگر نسخه اريجينال بازی رو داشته باشی با دمو [ در قسمت MultiPlayer ] تنها فرقش اینکه Map و Race و .. بيشتری میتونی بازی کنی !؟
90.gif

نسخه دمو محدوديت زمانی نداره ؟! يعنی مثلا Dns Back Share کنه و بعد از يک مدت اگر به لايو وصل بشی خودش Remove کنه دمو رو ؟!
294.gif

ايا بازی Full Version X360 که کمی قديمی شده باشه رايگان میشه داونلود کرد ؟!
292.gif

آيا بازی Full Version X360 رو پولی میشه داونلود کرد !؟
241.gif

در کل سيستم داونلود دمو ها به چه صورت هست ؟! من شنيدم که بايد از طريقه جمع کردن پوينت در بازيهای مختلف دمو رو داونلود کنيم ، يعنی مثلا يک لباس جديد تو بازی Oblivion رو يا 1$ بايد بخری از لايو يا از طريقه پوينت که جمع کردی بگيريش !؟ میخواستم ببينم اینطوری هست و از اول پوينت میده ؟! يا شما پوينت جمع کردی !؟
311.gif

با تشکر
281.gif

شما وقتی به لایو وصل شدی میری market plase اونجا همه چی هست تقسیم بندی شده عکس و تمز و دموی بازیها و بازیهای ارکید و دموشون و اخبار ماکروسافت و تریلر بازی ها و غیره
دموی بازیها از 300 مگ داره تا 1 گیگ که ریسوم ساپورت هست و میتونی طی چند روز دانلود کنی یه بازیرو
شما میتونی درست مثل یاهو مسنجر دوست انتخاب کنی چت بزنی و با دوستهات بازی کنی وغیره
تو مارکت خیلی چیزا مجانیه و خیلی چیزا پولیه تمام دموها مجانیه و تمز بازی ها پولیه اگه چیز پولی بخوای باید ماکروسافت پوینت بخری که راحت میتونی اونو از بازار اینجا یا خارج بگی واست بخرن و یه کد 20 رقمی داره که وارد میکنی و ماکروسافت پوینت میاد به حسابت
بعضی دموها سینگل فقط هست بعضی مولتی من مولتی گوست ریکون رو دانلود کردم و وقتی بازی رو اجرا میکنی اپشن لایو رو میزنی اتوماتیک وصل میشی به سرور و یه لابی انتظار میاد واست تا بازی شروع بشه از 2 تا 24 نفر میتونن بازی کنن و بازی هم خیلی روونه و اصلا گیر نداره من که میگم با دایل اپ هم میشه بازی کرد
دموها محدودیت زمانی نداره و روی هارد ذخیره میشه
تو دموها فقط یه مرحله هست و برای کامل باید بازی ارجینال بخری
بازی کامل واسه دانلود وجود نداره اخه بازی کامل 4 یا 5 گیه و تو هارد چوسکی 360 2تا بیشتر نمیشه جا داد
شما با بازی کردن گیمر پوینت بدست میاری یه چیزی مثل تعداد پستها تو این سایت و نشون میده که چقدر حرفه ای هستی و کارایی دیگه نداره ولی خیلی مهمه و به قول معروف گیمر پویت کلاس داره
اگه سوالی داری بپرس

آخرین ویرایش:

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
لوکال بازی کردن یعنی اینکه بر فرض همسایتون 360 داشته باشه.شما هم با کابل شبکه به وصل بشید تا بشه بازی کرد.

نه اینیکه شما میگی لینکه که اینطوری هم میشه بازی کرد ولی لوکال نتورک چیز دیگه ای باید باشه

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
ولی فکر کنم همونی باشه که من میگم چون معنی شبکه ی محلی رو میده.پس ما هیچ شبکه ی محلی ندارم جز اینکه یک همچین کاری کنیم.

ببین تو بازی 3 تا اپشن داره یکی xboxlive و دومی لینک همونی که شما میگی و سومی لوکال نتورک که میشه شبکه محلی که ما تو ایران شنیدم داریم ولی نمیدونم چطوریه
تو لینک دو نفر بیشتر نیست ولی شبکه محلی تعداد خیلی بیشتره مثلا شبکه محلی تهران!!!
البته ینفر وارد باید بیاد توضیح بده نمیدونم بچه های وارد چرا جواب نمیدن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر