همه چیز درباره ی Xbox Live

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
الان بازی lost plant رو دانلود کردم واقعا عالی بود من فکر نمیکردم ازش خوشم بیاد ولی وقتی بازی کردم خیلی عالی بود کلی اسلحه و وسایل جنگی داره و دشمنهای جور واجور دموی بازی هم خیلی طولانیه و دو تا غول داره
راستی کسی نبود جواب مارو بده لوکال نتورک چیه؟

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
MonsTer جان میشه يه ليست کامل از دموهای قابل داونلود رو بگی !؟
282.gif

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
میگم تو ایران چجوری میشه بدون کردیت کارت مشترک ماهانه Xbox Live شد؟(ماهی 4$)

الان بازی lost plant رو دانلود کردم واقعا عالی بود

Lost Planet که هنوز نیومده که تاریخه اومدنش ژانویه 2007 هست...نکنه دموش رو از XboxLive رو گرفتی؟ولی اگه نسخه کاملش رو گرفتی لطفا لینک دانلودت رو بده!

آخرین ویرایش:

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
MonsTer جان میشه يه ليست کامل از دموهای قابل داونلود رو بگی !؟
282.gif
44 بازی داره و بهش اضافه میشه البته تریلر اکثر بازی ها هم هست;)

lost planet دموشو از لایو دانلود کردم حدود 350 مگ هست برای دانلود بازی احتیاجی به کارت ماهانه نیست مجانیه

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
به مدت یک ماه بهت اشتراک رایگان طلایی میدن که ایشون داره الان ازش استفاده میکنه
فکر کنم یه دونه هم نقره ای دارن که به مدت یک سال دارنش

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
به مدت یک ماه بهت اشتراک رایگان طلایی میدن که ایشون داره الان ازش استفاده میکنه
فکر کنم یه دونه هم نقره ای دارن که به مدت یک سال دارنش
من اینا رو میدونم در ضمن اشتراک نقره ای هم مادام العمر هست...می خواستم ببینم برای دانلود demo و theme و غیره از نقره ای هم میشه استفاده کرد یا باید از طلایی استفاده کنیم!؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
الان بازی lost plant رو دانلود کردم واقعا عالی بود من فکر نمیکردم ازش خوشم بیاد ولی وقتی بازی کردم خیلی عالی بود کلی اسلحه و وسایل جنگی داره و دشمنهای جور واجور دموی بازی هم خیلی طولانیه و دو تا غول داره
راستی کسی نبود جواب مارو بده لوکال نتورک چیه؟

عرض کنم خدمتتون که Local Network که البته معمولاً میگن Local Area Network میشه شبکه محلی یا LAN که اون قسمت اگر روی 360 ـه شماست سوالتون منظور در اون مورده، برای اتصال 360 به شبکه است حالا میتونه بین 2تا (شایدم چندتا) 360 باشه یا میشه برای برقراری ارتباط با PC باشه، که از این طریق ممکنه شما اینترنت رو بین PC و 360تتون خواسته باشید شر کنید و یا مثلاً به دیتا دسترسی داشته باشید، یا اینکه روتر دارید میخواید 360 رو به روتر وصل کنید و غیره... خوب الان دقیقاً مشکل چیه؟ شاید من بتونم کمکی بکنم.

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
عرض کنم خدمتتون که Local Network که البته معمولاً میگن Local Area Network میشه شبکه محلی یا LAN که اون قسمت اگر روی 360 ـه شماست سوالتون منظور در اون مورده، برای اتصال 360 به شبکه است حالا میتونه بین 2تا (شایدم چندتا) 360 باشه یا میشه برای برقراری ارتباط با PC باشه، که از این طریق ممکنه شما اینترنت رو بین PC و 360تتون خواسته باشید شر کنید و یا مثلاً به دیتا دسترسی داشته باشید، یا اینکه روتر دارید میخواید 360 رو به روتر وصل کنید و غیره... خوب الان دقیقاً مشکل چیه؟ شاید من بتونم کمکی بکنم.
تو بازی گوست ریکون یکی از گزینه ها لوکال نتورکه میخواستم بدونم چطوری میشه لوکال نتورک واسه بازی ساخت یا یه همچین چیزی اماده تو تهران هست؟
اخه با 360 کپی خور شده نمیشه تو لایو رفت ما دنبال راه دیگه ای برای مولتی بازی کردن با 360 هستیم
الان بتل فیلد 2 رو دانلود کردم و تو xboxlive بازی کردم خیلی جالب بود فقط خیلی سخت بود همه چی داره تانک هلی کوپتر ماشین و ... فضای بازی خیلی بزرگه و واقعا عالی بود دمو هم راجب تسخیر پرچم بود

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
تو بازی گوست ریکون یکی از گزینه ها لوکال نتورکه میخواستم بدونم چطوری میشه لوکال نتورک واسه بازی ساخت یا یه همچین چیزی اماده تو تهران هست؟
اخه با 360 کپی خور شده نمیشه تو لایو رفت ما دنبال راه دیگه ای برای مولتی بازی کردن با 360 هستیم
الان بتل فیلد 2 رو دانلود کردم و تو xboxlive بازی کردم خیلی جالب بود فقط خیلی سخت بود همه چی داره تانک هلی کوپتر ماشین و ... فضای بازی خیلی بزرگه و واقعا عالی بود دمو هم راجب تسخیر پرچم بود
اینقدر دانلود باهاش مفته که هر به دو دقیقه یه دموی 500 مگی دانلود می کنی تازه کلی هم بازی مکنی؟
خونتون کجای تهرانه ؟؟؟

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام.
اول خیلی ممنون از محمد جان که تجربیاتش رو برامون میگه:love:
اگه اون لوکال رو واردش بشی چه گزینه هایی داره؟
مطمئنن برای بازی کردن به یه سرور احتیاج داره و من بعید میدونم که 360 بتونه خودش سرور قرار بگیره و تعداد زیادی باهاش بازی کنن.

monster kane

کاربر سایت
Jan 13, 2006
108
نام
علی تبریزی
برای دانلود کردن بازیها احتیاج به کارت گولد نیست با سیلور هم میشه فقط برای بازی انلاین و ویدئو چت گولد لازمه برای بقیه با سیلور میشه فقط بعضی ها مثل تمز و مراحل اضافه ماکروسافت پوینت لازمه
در ضمن من ساعتی 100 مگ دانلود میکنم با adsl 256 البته باید بگم این بخاطر اینه که سرورهای ماکروسافت خیلی قوی هستن من هیچ جا نمیتونم اینقدر دانلود کنم با این سرعت
درسته 360 نمیتونه خودش سرور بشه ولی اگه یه سرور اماده باشه شاید بشه از طریق اون کاری کرد البته من نمیدونم ولی میشه تمام مشخصات ip و غیره رو دستی هم به 360 داد
من یادمه قدیما یه چیزایی شنیده بودم که با مودم لوکال نتورک ساخته بودن بچه ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر