همه چیز درباره ی Xbox Live

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان به غیر وصل شدن به لایو راهی هست که بفهمم که 360 ام هنوز اشتراک لایو داره یا نه؟چون تازه خریدم میخوام چک کنم ببینم یه وقت دست دوم نباشه ولی نمیخوام الکی هم اشتراکم حروم بشه و وصل بشم به لایو فعلا
دوست عزیز اشتراک لایو به کنسول ربطی نداره.گولد به پروفایل شما مربوطه.(یعنی شما اگه یک گیمرتگ بسازی که تا حالا به لایو باهاش وصل نشده باشی میتونی یک ماه گولد بگیری و این کارو تا 3 بار میتونی تکرار کنی.)

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
تو کارتن xbox گلد 1 ماه هست؟
این اکانت سیلور رایگانه یا باید واسه اونم پول بدیم؟

کلا ایکسباکس که بخری یک ماه گولد رایگان توش موجوده!

رایگانش رمزی چیزی نیست که بخوای واردش کنی ، فقط موقعی که میخوای وصل بشی لایو ازت میپرسه که اکانت خریدی یا اکانت نداری و میخوای رایگانش را مصرف کنی ! ،

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
دوستان من چه جوری میتونم وارد MTU Settings بشم و تنظیماتش رو تغییر بدم؟:smile:
وارد تنظیمات مودمت شو (config) و بعد mtu رو تنظیم کن. برای live باید از 1365 بالاتر باشه. برای وارد شدن به تنظیمات مودمت هم تو برنامه explorer تو قسمت آدرس بزن: 192.168.1.1
یوزر و پسورد هم که معمولا : admin
بقیش دیگه بستگی داره مودمت چی باشه تا بتونی mtu رو تنظیم کنی. معمولا مودم های d-link و کلا مودم های قیمت بالای 50 تنظیمات mtu سون راحت در واقع وقتی بری تو قسمت advance وقتی مودمرو config میکنی ی قسمتی بنام mtu داره که میتونی مقدار mtu رو اونجا وارد کنی... ولی مدل های پایینتر یخورده کار میبره تنظیم mtu شون. حالا این رو امتحان کن اگر مشکلی داشتی تا اونجا که بتونم کمکت میکنم..

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
وارد تنظیمات مودمت شو (config) و بعد mtu رو تنظیم کن. برای live باید از 1365 بالاتر باشه. برای وارد شدن به تنظیمات مودمت هم تو برنامه explorer تو قسمت آدرس بزن: 192.168.1.1
یوزر و پسورد هم که معمولا : admin
بقیش دیگه بستگی داره مودمت چی باشه تا بتونی mtu رو تنظیم کنی. معمولا مودم های d-link و کلا مودم های قیمت بالای 50 تنظیمات mtu سون راحت در واقع وقتی بری تو قسمت advance وقتی مودمرو config میکنی ی قسمتی بنام mtu داره که میتونی مقدار mtu رو اونجا وارد کنی... ولی مدل های پایینتر یخورده کار میبره تنظیم mtu شون. حالا این رو امتحان کن اگر مشکلی داشتی تا اونجا که بتونم کمکت میکنم..

خیلی ممنون از راهنماییتون:smile:

من خودم خیلی تلاش کردم وارد Router Configuration بشم ولی متاسفانه نشد که نشد ... بعد که با ISP مربوطه تماس گرفتم گفتن که اصلا مودم شما امکان اینکه از طریق IE یا ... وارد Configuration بشه رو نداره و ... :biggrin1:

در کل بازم ممنون

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
اگه منظورتون دکمه وسطه که باید بگم با این کار از profile خارج میشه و اگه تو بازی اچیومنتی رو بگیرم تو profileمن ذخیره نمیشه و اگه هم وصل باشه همینطوری از حجم اینترنت کم میشه
چی کارکنم ؟

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
اگه منظورتون دکمه وسطه که باید بگم با این کار از profile خارج میشه و اگه تو بازی اچیومنتی رو بگیرم تو profileمن ذخیره نمیشه و اگه هم وصل باشه همینطوری از حجم اینترنت کم میشه
چی کارکنم ؟

Ahaan !!

خُب کابل Ethernet رو کلا از پُشت Xbox بکشین بیرون !! :biggrin1:

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
ولی من شنیدم از یکی که اگر 3 تا گیمر تگ بسازی با هر کدوم 1 ماه گلد مجانی میده که ؟

بله همين جوره دوست عزيز ! چون هم خودم امتحانش كردم هم خيلي از بچه ها !

جدا ؟ :eek:
خوب من که 15 ماهه کنسول رو خریدم و فقط هم یک gamertag داشتم
الان میتونم یکی دیگه یا حتی 2 تا دیگه بسازم و باهاش بیام gold استفاده کنم ؟ :biggrin1:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
جدا ؟ :eek:
خوب من که 15 ماهه کنسول رو خریدم و فقط هم یک gamertag داشتم
الان میتونم یکی دیگه یا حتی 2 تا دیگه بسازم و باهاش بیام gold استفاده کنم ؟ :biggrin1:
بله میتونید.
اگه تو بازی اچیومنتی رو بگیرم تو profileمن ذخیره نمیشه
اچیومنت در همه شرایط ذخیره میشه و پاک کردنی یا نگرفتنی نیست.

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
1سوال

دوستان با آپدیت هایی که از طریق xbox live میکنیم کنسول ما شناسایی نمیشه که

یعنی متوجه نمیشن که کنسول کپی خور شده ؟

موقع آپدیت دستگاه از طریق اینترنت ما فقط فایل از اینترنت دانلود میکنیم

یا یک سری اطلاعات از کنسولم برای اونا ارسال میکنم (خود دستگاه میفرسته یعنی )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر