همه چیز درباره ی Xbox Live

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
یادمه میگفتن میشه بصورت مجانی گیمر تگ رو عوض کرد(اسمش رو)
میشه توضیح بدید!!!اصلا راست بوده؟؟
نمیشه گیمرتگ رو مجانی عوض کرد.اما اگر گیمر تگ شما مشکل داشته باشه به طور مثال حرف نا مربوط و زشتی باشه اگر File Complaint بکنن و ماکروسافت بررسی کنه به شما دستور میده که گیمر تگ رو عوض کنید که خیلی کم پیش میاد این مورد

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
من یه 360 دارم که 3چراغ شد حالا میخوام گیمرتگ رو روی 360 جدیدی که گرفتم ریکاور کنم!
میخواستم بدونم میشه از اون 1 ماه مجانی روی کنسول با این گیمرتگ استفاده کنم یا باید اکانت بخرم مجددا؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام
من یه 360 دارم که 3چراغ شد حالا میخوام گیمرتگ رو روی 360 جدیدی که گرفتم ریکاور کنم!
میخواستم بدونم میشه از اون 1 ماه مجانی روی کنسول با این گیمرتگ استفاده کنم یا باید اکانت بخرم مجددا؟
شما اگه اون موقع گلد داشتین و داشتین بازی میکردین الان هم میتونید با همون گلد با ریکاور کردن ازش استفاده کنید.
به این توجه داشته باشید که روی کنسول گلد نیستش!شما رو هر کنسول میتوینی 3 تا گیمر تگ بسازی که بهت روی هر گیمر تگ یک ماه گلد میده.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
شما اگه اون موقع گلد داشتین و داشتین بازی میکردین الان هم میتونید با همون گلد با ریکاور کردن ازش استفاده کنید.
به این توجه داشته باشید که روی کنسول گلد نیستش!شما رو هر کنسول میتوینی 3 تا گیمر تگ بسازی که بهت روی هر گیمر تگ یک ماه گلد میده.
ولی من الان گلدی ندارم تمام شد!
میخواستم بدونم میشه با گیمرتگ خودم (بدون اینکه یه گیمرتگ جدید بسازم)روی 360 جدید از 1 ماه گلدش استفاده کنم یا خیر؟راهی نداره؟:biggrin1:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ولی من الان گلدی ندارم تمام شد!
میخواستم بدونم میشه با گیمرتگ خودم (بدون اینکه یه گیمرتگ جدید بسازم)روی 360 جدید از 1 ماه گلدش استفاده کنم یا خیر؟راهی نداره؟:biggrin1:
نه نمی شه چون اون یک ماهد گلد به اکانت داده می شه نه به کنسول.
اکانت جدید = 1 ماه گلد مجانی.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام

یه سوال داشتم می خواستم ببینم اگه بازی ای رو که Stealth Patch نباشه رو 360 بازی کنم ولی توی Live بازیش نکنم باز هم بن میشم :confused:
اگه ورزن جدید فریمور رو داشته باشی(1.4 به بالا)که اصلا اجازه نمیده بازی که sp نیست روی کنسول بالا بیاد!
بلی.چه افلاین بازی کرده باشید چه انلاین وقتی بعد از اون موقع انلاین بشین احتمال خیلی زیاد شناسایی میشین و توی موج بن جدید بن خواهید شد.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بدون داشتن اکانت چه کارایی با ایکس باکس 360 تو اینترنت میشه کرد؟
اگه تکراریه ببخشید.

بدون داشتن اکانت معنی نمیده.شما توی محیط XBox Live باید Gamertag داشته باشی.
1 ماه اول Gold Membership رایگان به شما داده میشه.اما از ماه های بعد Silver Membership دارید که فقط میشه دانلود کرد و یه سری کارای دیگه انجام داد.اما نمیشه آنلاین بازی کرد.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بدون داشتن اکانت چه کارایی با ایکس باکس 360 تو اینترنت میشه کرد؟
اگه تکراریه ببخشید.
شما بدون اینکه توی بازی سنتر ثبت نام کنی میتونی پست بدی؟!:biggrin1: این هم همونه.
همونطور که پدرام جان گفت گلدت تموم میشه میتونی از مارکت پلیس استفاده کنی.پیغام بدی و به صورت انلاین سینگل پلیر بازی کنی!!!:biggrin1:

rohamperspolisy

کاربر سایت
Jun 10, 2008
15
آقا یه سوال می پرسم نخندین من یه کارت گلد 12+1 ذارم چجوری می تونم از اون استفاده کنم؟توی دشبورد جدید هم هست.خواهش می کنم قدم به قدم بگین خیلی ممنون.

navidrct

کاربر سایت
Mar 1, 2009
37
سرعت مورد نیاز برای بازی کردن در لایو

اول سلام می کنم خدمتتون
به دلیل استفاده ی زیادی که از روم ها داشتم این مطلب رو تحقیق و ترجمه کردم تا تشکری باشه برای همه ی کسانی که باعث چنین فروم پر محتوایی بودن
[--------------------------------------------------------------------------------------------------
اول به نام خدا بعد به نام لایو

مولفه های مهم در سرعت مورد نیاز برای بازی کردن در لایو

مولفه ی اول تعداد کارکتری که در مقابل روی شما در حال حرکت هستند که هر یک از محرک ها بسته به تعداد حرکاتی که در یک ثانیه انجام میدن متفاوت است

اجازه بدید شما رو بیشتر با سیستم لایو اشنا کنم

در لایو سرعت اینترنت باید طوری باشه که بتونه تمام اطلاعات کاراکتر ها رو از سرور لایو دریافت کنه ولی در مورد اطلاعات کارکتر خود به راحتی با اینترنت 64 کیلو بایت یا همون دیال اپ به بقییه ی کارکتر ها منتقل خواهد شد به این صورت که اطلاعات کارکتر شما مانند نوع تفنگی که در دست دارید یا حالتی که در یک برهه ی زمانی دارید یا وضعیت سلامتی شما و .... به سرور منتقل خواهد شد و وظیفه ی انتقال داده ها به بقیه ی کارکتر ها به عهده ی سرور و سرعت سرور خواهد بود پس شما عملا نیاز مبرمی به سرعت اپلود زیادی ندارید

وقتی کارکتری در بازی
اعم از دوست یا دشمن حرکتی انجام میده باید مختصاتی از کارکتر برای شما ارسال بشه که به صورت تکست خواهد بود حالا شما یه فایل txt باز کنید و هر چه می خاید توش بنویسید ببنید کی به یه کیلو بایت میرسه پس شما میبینید در یه کیلو بایت تکست چقدر اطلاعات میشه رد و بدل کرد پس سرعت بسار بالایی مورد نیاز نیست

و همچنین شما باید سرعت دانلود زیادی داشته باشید تا بتوانید تمام اطلاعات کارکتر ها رو دریافت کنید

مولفه ی دوم که در سرعت مورد نیاز برای بازی کردن در لایو تاثیر گذاره تعداد حرکاتی که کارکتر در عرض یک ثانیه انجام میده مثلا یک کارکتر در

call of duty 4 حرکاتی از قبیل خشاب گذاری چاقو کشیدن دویدن و .... رو انجام میده البته هر حرکتی که در این بازی ها به صورت انتخابی انجام می گیره مستلزم سرعت هست ما به این حرکات گلچین حرکات میگیم مثلا شما در یه بازی از مولفه های شخصی بسیاری برای فریب دادن حریف یا کشتن حریف استفاده می کنید که هر چه سرعت شما در استفاده کردن از این گلچین ها بیشتر باشه سرعت بیشتری در اینترنت هم مورد نیاز خواهد بود

در بازی های مختلف سرعت مورد نیاز برای هر کارکتر متفاوته پس نمیشه گفت که در کل چه سرعتی برای بازی کردن خوبه ولی من 512 رو پیشنهاد می کنم و مطمین باشید همه ی بازی ها رو خواهد کشید البته گفتم در بازی های متفاوت فرق می کنه مثلا در

call of duty 2 حتی میشه باسرعت 64 هم بازی کرد البته 128 براش بهتره

گفته های شخصی

[FONT=Times New Roman (Arabic)]:[/FONT]​

من خیلی وقته که در بازی سنتر ثبت نام کردم و دارم از همه ی بحث های فروم ها استفاده می کنم خوشبختانه اتاق ها بسیار پربار هستند و از این بابت از همه ی اعضا اختصاصا ادمین تشکر می کنم
در مورد این تایپیک:

میخاستم اولین مطلبی که می نویسم به خوندنش بیرزه بخاطر همین تحقیقاتی رو در مورد سرعت مورد نیاز در لایو کردم البته تحقیقات براش خیلی بزرگه ولی خوب ترجه کردن مطالب اونقدر ها هم ساده نیست
در مورد منابع:

منابع این تایپیک سایت های زیادی بودن . چون این مبحث برام جذاب بود تو سایت های مختلفی سرچ کردم تا تونستم این مطالب رو جمع اوری کنم
در مورد خودم:

من برای بازی کردن در لایو ساخته شدم فقط همین البته به داستان های بازی های سینگل هم زیاد دارم برا همین انگلیسی رو خوندم تا داستان بازی رو حتما بفهمم
در مورد xbox360 خودم:

اولی بن شد دومی تا تابستون به دستم خواهد رسید چون یه سر از دوبی میاد پس یه کم طول خواهد کشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر