همه چیز درباره ی Xbox Live

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آخه مشکل اینجاست که توی هر بازی ای میرم آپدیت میخواد !! حالا امروز که FIFA 09 گرفتم اون رو هم امتحان میکنم ولی دیگه بازی ای مثل FIFA 09 که نباید آپدیت بخواد :D
بدون آپدیت هم اصلآ نمیزاره بازی کنم ! شایدم به اینترنت مربوطه چون قبلآ با پارس آنلاین راحت بازی میکردم ولی از وقتی سپنتا گرفتم امتحان نکرده بودم. ولی مثلآ اونجا که وصل میشی و یه کم طول میکشه که صفحه Marketplace و ویدئوها و دموها و ... بیاد توی سپنتا خیلی سریع تر از پارس آنلاین هست ! :D

FIFA 09 هم آپدیت داره شک نکن :D من آپدیتش رو گرفتم :D

کلا اکثر بازی ها براشون آپدیت میاد.تعجب نکن.
حالا اگر دوباره مشکل داشتی به سپنتا زنگ بزن خطت رو یه چک کنه.البته فکر نمی کنم مشکلی باشه.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
آخه مشکل اینجاست که توی هر بازی ای میرم آپدیت میخواد !! حالا امروز که FIFA 09 گرفتم اون رو هم امتحان میکنم ولی دیگه بازی ای مثل FIFA 09 که نباید آپدیت بخواد :D
بدون آپدیت هم اصلآ نمیزاره بازی کنم ! شایدم به اینترنت مربوطه چون قبلآ با پارس آنلاین راحت بازی میکردم ولی از وقتی سپنتا گرفتم امتحان نکرده بودم. ولی مثلآ اونجا که وصل میشی و یه کم طول میکشه که صفحه Marketplace و ویدئوها و دموها و ... بیاد توی سپنتا خیلی سریع تر از پارس آنلاین هست ! :D

ای بابا ! :D
پدرام ممنون
اگر آپدیت می یاد و آپدیت می شه بازی و بعدش می تونی بازی کنی که مال خود بازی هست چون اکثر بازی ها آپدیت دارن.
ولی اگر آپدیت میاد ولی پر نمی شه و چیزی دانلود نمی کنه باید Cache هاردتو پاک کنی یک بار درست می شه. روش پاک کردنش رو هم پدارم جان تو یکی از همین تاپیکا نوشته.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,022
نام
آریا
اگر آپدیت می یاد و آپدیت می شه بازی و بعدش می تونی بازی کنی که مال خود بازی هست چون اکثر بازی ها آپدیت دارن.
ولی اگر آپدیت میاد ولی پر نمی شه و چیزی دانلود نمی کنه باید Cache هاردتو پاک کنی یک بار درست می شه. روش پاک کردنش رو هم پدارم جان تو یکی از همین تاپیکا نوشته.
ممنون اشکان
پدرام بازم ممنون بابت تاپیک Cache !
ایشالله درست بشه بریم تو کار Live بعد از مدتها :D

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام اقایون
میشه بگید من چند بار میتونم یه gamertag جدید بسازم یه ماه مجانی برم لایو ؟؟؟؟
اکانت لایو را کدوم مغازه ها میفروشن ؟؟؟؟
دوستانی که راحت میرن لایو لطف کنن بگن سرعتشون چقدره من اول 128 گرفتم جواب نمیده 256 گرفتم خوب نیست از شاتل سرویس میگیرم :( یکی بگه چی کار کنم بدلم مونده یه بار مثه ادم برم تو لایو :((

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
Macafee*
شما میتونی داخل لایو بخش Account Management بری . تو قسمت Membership تاریخ پایان عضویت ها رو نوشته.
ممنون . آره اونجا نوشته کی تمام ميشه ، اما دقيق ننوشته . ميخوام کامل بفهمم کی شروع شده چقدر مونده و کی تمام ميشه.!
در مورد ایميل هم جواب نداديد دوستان. چطوری ميتونم بفهمم که ایميلی که بهش دادم چی بوده؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ممنون . آره اونجا نوشته کی تمام ميشه ، اما دقيق ننوشته . ميخوام کامل بفهمم کی شروع شده چقدر مونده و کی تمام ميشه.!
در مورد ایميل هم جواب نداديد دوستان. چطوری ميتونم بفهمم که ایميلی که بهش دادم چی بوده؟
باید بری تو سایت www.xbox.com لاگین کنی. بعد از منوی بالا بری به:
Manage Profile -> Contact Preferences -> E-mail Address

اگر ایمیل و پس سایت xbox.com رو فراموش کردی هیچ جوری نمی تونی بقهمی.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون اشکان
پدرام بازم ممنون بابت تاپیک Cache !
ایشالله درست بشه بریم تو کار Live بعد از مدتها :D

من مخلصتم اونم از نوع دربستش :D
از اشکان بیشتر باید تشکر کرد که این همه وارده به این مسائل.این مورد که به Cache ارتباط داره رو من الان از اشکان جان فهمیدم.من نمی دونم چرا اصلا کاربر فعال بخش XBox 360 هستم... :biggrin1:

سلام اقایون
میشه بگید من چند بار میتونم یه gamertag جدید بسازم یه ماه مجانی برم لایو ؟؟؟؟
اکانت لایو را کدوم مغازه ها میفروشن ؟؟؟؟
دوستانی که راحت میرن لایو لطف کنن بگن سرعتشون چقدره من اول 128 گرفتم جواب نمیده 256 گرفتم خوب نیست از شاتل سرویس میگیرم :( یکی بگه چی کار کنم بدلم مونده یه بار مثه ادم برم تو لایو :((

تا 3 گیمرتگ می تونی بسازی که روش اکانت گلد 1 ماهه باشه.
WestGame میفروشه.آقا پیام هم می فروشه.آقا پیام 65 هزار تومان 12+1 ماهه میده.
256 کافیه برای XBL.

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
بچه ها من امروز رفتم adsl 256 بگیرم پسره گفت 256 به خونه نمیدیم گفتم حالا اگه بخواین بدین چقدره گفت:256 داریم به شرکت میدیم ماهی 220000و گفت بیا 128 بهت میدم ماهی 28000 تومن حالا من چه کار کنم .128 کافیه؟ :eek:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بچه ها من امروز رفتم adsl 256 بگیرم پسره گفت 256 به خونه نمیدیم گفتم حالا اگه بخواین بدین چقدره گفت:256 داریم به شرکت میدیم ماهی 220000و گفت بیا 128 بهت میدم ماهی 28000 تومن حالا من چه کار کنم .128 کافیه؟ :eek:

آره همون 128 کارت رو راه میندازه.
اگر نمایندگی خلیج تو شهرتون باشه 65000 تومان هست 256.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
آره همون 128 کارت رو راه میندازه.
اگر نمایندگی خلیج تو شهرتون باشه 65000 تومان هست 256.
بابا نگير. خيلی خيلی گرونه !
من الان 256 گرفتم ماهی 18000 تومان. چطور ميشه اینقدر تفاوت قيمت وجود داشته باشه؟
با 128 راحت ميتونی وصل شی و بازی کنی . خيالت از اون بابت راحت باشه.

اگر ایمیل و پس سایت xbox.com رو فراموش کردی هیچ جوری نمی تونی بقهمی.
من که اصلا تو این سايت عضو نشدم. چيکار کنم؟

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
18 تومن برجي داري ميدي ترافيكت چقدره ؟
2 گيگ ؟ يا بيشتر
آره
منظورت از ترافيک چيه؟
من ازش راضيم. خيلی . قيمت ها تو مشهد اینجوريه. الان 3 ماه گرفتم به 37500 ، با حجم دانلود 12 گيگ. سرعت دانلود هم عالی. هيچ مشکلی ندارم. فقط بعضی وقتا DCميشه اعصاب نميزاره. اما به 1 ساعت نرسيده درست ميشه! :D

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
خوب همون ديگه ترافيك ميزان سند و رسيو شما ميشه يعني وقتي ميزان ارسال و دريافت شما
از 2 گيگ بالاتر ميره سرويس قطع ميشه
اين دوستمون هم كه با اين قيمت بهش سرويس ميخوان بدن احتمالا ترافيك 15 يا 20 گيگ داره
يا شايدم اصلا ترافيك نامحدود باشه مثل داتك فكر كنم

تا اونجا كه من تو اخبار خوندم اون محدوديت سرعت رو براي كاربر خانگي خذف كردن
حالا كي عملي بشه خدا داند چون الان يك ماهي هست كه قرار بود 30% اينترنت پرسرعت! :-"
ارزون بشه

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
من که اصلا تو این سايت عضو نشدم. چيکار کنم؟

نیازی به ثبت نام نیست! شما باید با GamerTagـتون وارد سایت بشید! برای ورود از E-mailـی که موقع ثبت نام استفاده کردید و Passwordـی که برای GamerTagـتون در نظر گرفتید وارد سایت بشید...

آره
منظورت از ترافيک چيه؟
من ازش راضيم. خيلی . قيمت ها تو مشهد اینجوريه. الان 3 ماه گرفتم به 37500 ، با حجم دانلود 12 گيگ. سرعت دانلود هم عالی. هيچ مشکلی ندارم. فقط بعضی وقتا DCميشه اعصاب نميزاره. اما به 1 ساعت نرسيده درست ميشه!

بله دیگه ، شما با محدودیت اینقدر گرفتی! که اگر تقسیم بر 3 بکنیم ، میانگین ماهیانه باید 4 گیگ مجموع سند و رسیوتون باشه! پس فکر نکنید ارزون خریدید! شما 128 نامحدود رو ماهی 30.000 پول بدید راحترید تا بخواید 256 رو با همچین وضعی داشته باشید!
128 هم برای بازی کافیه...

اين دوستمون هم كه با اين قيمت بهش سرويس ميخوان بدن احتمالا ترافيك 15 يا 20 گيگ داره
يا شايدم اصلا ترافيك نامحدود باشه مثل داتك فكر كنم

تا اونجا كه من تو اخبار خوندم اون محدوديت سرعت رو براي كاربر خانگي خذف كردن
حالا كي عملي بشه خدا داند چون الان يك ماهي هست كه قرار بود 30% اينترنت پرسرعت!
ارزون بشه

نامحدود هست که این قیمت میدن! 65 برای 256 مطمئن باش نامحدوده! همون خلیج که پدارم اشاره کرد دقیقا همچین قیمتی داره و احتمالا قیمت همون خلیج آنلاین رو گفتن! چون 128ـش هم 28 تومن هست!

هنوز محدودیت سرعت رو بردنداشتن ، قرار شده پیگیرش بشن! هنوز بصورت نظری هم مسئله حل نشده چه برسه به عملیش! هرچند که همینطوریش هم چیز بی معنی ای هست : صبا که پهنای باند رو آزاد گذاشته! همین خلیج هم باز آزاد گذاشته! شیراز هم که خودم بدون هیچ سوال جوابی همیشه بالای 128 سرویس داشتم!

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
نیازی به ثبت نام نیست! شما باید با GamerTagـتون وارد سایت بشید! برای ورود از E-mailـی که موقع ثبت نام استفاده کردید و Passwordـی که برای GamerTagـتون در نظر گرفتید وارد سایت بشید...
ميزنم ميگه درست نيست!
بله دیگه ، شما با محدودیت اینقدر گرفتی! که اگر تقسیم بر 3 بکنیم ، میانگین ماهیانه باید 4 گیگ مجموع سند و رسیوتون باشه! پس فکر نکنید ارزون خریدید! شما 128 نامحدود رو ماهی 30.000 پول بدید راحترید تا بخواید 256 رو با همچین وضعی داشته باشید!
128 هم برای بازی کافیه...
این مقدار حجم از سر بنده هم زياديه.
من هم آهنگ دانلود ميکنم زياد ، هم برنامه ، هم تريلر بازيها.
خواهرم هم به خاطر درس های دانشگاهش يکسره تو اینترنت کلاس داره . هم صوتی هم تصويری!
خودم هم که با ایکس باکس کلی بازی ميکنم و هم کلی دمو و تم و بازی تريال دانلود ميکنم.!
بازم آخر ماه يه چيزی اضافه ميمونه که ميرسه به ماه بعد . همينطوری ادامه داره. اصلا کم نمياد. حالا نميدونم شما چيکار ميکنيد که ميگيد این کمه.!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر