همه چیز درباره ی Xbox Live

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ممنون پدرام جان مثل هميشه :love:

فقط در مورد سوال اولم دقيق نميدوني ؟
اخه يك جواب قطعي ميخوام براي كسي كه ازم پرسيده
و منتظر جوابه اون كنسولش رو 12 ولت كرده و ميخواد ONLINE بازي كنه
اما ميترسه BAN ّشه
من كه بدون 12 ولت وصل شدم به LIVE و هم DASHBOARD خود به خود UPDATE شد هم UPDATE مربوط به DIVX رو گرفتم :p
راستي اين اقا مهدي و اقا خليل كجا هستن ؟ :smile:
كجا بايد بپرسم :-"

ممنون :love:
12 ولت یه مدت شایعه شده بود که ممکنه باعث بن شدن باشه، ولی به نظر من فقط در حد شایعه هست و خیلی راه های بهتری برای بن کردن افراد وجود داره تا اینکه مایکروسافت بخواد بیاد این چیزا رو چک کنه.

کنسولی هم که 12 ولت داخلی می شه دیگه به حالت اول بر نمی گرده چون فن 360 ولتاژ ثابت نداره و از 5 ولت شروع می شه و موقعی که خیلی گرم می شه به 7-8 ولت می رسه. ولی وقتی ولتاژشو عوض کنی سنسورش از این حالت خارج می شه .

amin_50cent

کاربر سایت
Jul 16, 2006
117
ببخشيد بچه ها من تازه x360 گرفتم و ميخوام برم لايو البته از همون روش اول (اتصال مودم و ايكس باكس) ، آيا بازي هايي كه ميگيرم بايد full stealth patch باشه و اگه آره ضرري واسه سيدي نداره و بايد چه فريم ويري روش باشه؟ممنون
xbox 360 elite دارم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببخشيد بچه ها من تازه x360 گرفتم و ميخوام برم لايو البته از همون روش اول (اتصال مودم و ايكس باكس) ، آيا بازي هايي كه ميگيرم بايد full stealth patch باشه و اگه آره ضرري واسه سيدي نداره و بايد چه فريم ويري روش باشه؟ممنون
xbox 360 elite دارم

باید بازی ها Full Stealth Patch باشه و درایو هم فریمور IXtreme 1.4 روش باشه تا مشکلی برای بن شدن نداشته باشید.

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان در مورد MP ميخواستم بدونم چرا تو اين اشتراك يك ماهه خود كنسول 0 هست مقدارش
حتي يك tHEME هم نميشه خريد

مزيت اين اشتراك يك ماه خود كنسول چيه ؟
فقط وصل شدن به LIVE ?
براي MP حتما بايد پول پرداخت كنيم ؟ حتي GAMER PICTURE و THEME هم پوليه ؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان در مورد MP ميخواستم بدونم چرا تو اين اشتراك يك ماهه خود كنسول 0 هست مقدارش
حتي يك tHEME هم نميشه خريد

مزيت اين اشتراك يك ماه خود كنسول چيه ؟
فقط وصل شدن به LIVE ?
براي MP حتما بايد پول پرداخت كنيم ؟ حتي GAMER PICTURE و THEME هم پوليه ؟
اشتراک GOLD هیچ ربطی به MPoint نداره.
Gold یک حق اشتراک هست برای اینکه بتونید در لایو با دیگران بازی کنید و یسری از فایل های خاص رو دانلود کنید. مثل همین اشتراک های پولی که در سایت ما جدیدا قرار گرفته.
MPoint واحد پول هست مثل اینکه شما برای خرید جنسی بری پولتو از ریال به دلار چنج کنی بعد بری خرید کنی. اینجا هم از دلار به پوینت چنج می کنی بعد می ری از marketplace خرید می کنی. پول که قرار نیست به شما بدن.

وصل شدن به لایو اشتراک نمی خواد و مجانی هست.
Theme و GamerPic های معروف اکثرا پولی هستن ولی اگر بگردی مجانی هم قاطیشون زیاد پیدا می شه.

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
اشتراک GOLD هیچ ربطی به MPoint نداره.
Gold یک حق اشتراک هست برای اینکه بتونید در لایو با دیگران بازی کنید و یسری از فایل های خاص رو دانلود کنید. مثل همین اشتراک های پولی که در سایت ما جدیدا قرار گرفته.
MPoint واحد پول هست مثل اینکه شما برای خرید جنسی بری پولتو از ریال به دلار چنج کنی بعد بری خرید کنی. اینجا هم از دلار به پوینت چنج می کنی بعد می ری از marketplace خرید می کنی. پول که قرار نیست به شما بدن.

وصل شدن به لایو اشتراک نمی خواد و مجانی هست.
Theme و GamerPic های معروف اکثرا پولی هستن ولی اگر بگردی مجانی هم قاطیشون زیاد پیدا می شه.

ممنون از توضيحاتتون
من منظورم اين نبود كه به من پول بدن :cheesygri
منظورم اين بود كه براي خريد از marketplace كه نياز به mp داريم براي بدست اوردن mp بايد پول پرداخت كنيم كه جوابم رو داديد :love:

در ضمن من به بخش theme كه ميرم كلا 3 يا 4 تا theme هست كه حجمشون 4 يا 5 مگ هست و پولي هم هستن

ميخواستم ببينيم جايي نيست كه ارشيو همه theme هاي قديمي باشه توش ؟ :confused:
چون اينجا فقط جديدترين theme ها بر اساس اخرين بازي ها وجود داره :(

باز هم ممنون :love::smile:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون از توضيحاتتون
من منظورم اين نبود كه به من پول بدن :cheesygri
منظورم اين بود كه براي خريد از marketplace كه نياز به mp داريم براي بدست اوردن mp بايد پول پرداخت كنيم كه جوابم رو داديد :love:

در ضمن من به بخش theme كه ميرم كلا 3 يا 4 تا theme هست كه حجمشون 4 يا 5 مگ هست و پولي هم هستن

ميخواستم ببينيم جايي نيست كه ارشيو همه theme هاي قديمي باشه توش ؟ :confused:
چون اينجا فقط جديدترين theme ها بر اساس اخرين بازي ها وجود داره :(

باز هم ممنون :love::smile:

شما توی Game Store برو.بعد توی Themes & GamerPictures که گزینه یکی مونده به آخر هست.زیرش هم که بخش ...More هست. ;)
توی این بخش آرشیو کامل هست.

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
تم gears of war 2 فکر میکنم هنوز رایگان باشه. میتونید دریافتش کنید ولی پیشنهاد میکنم صبر کنید تا داشبورد جدید بیاد بعد اقدام به تهیه تم کنید.

persiandiscus

کاربر سایت
Apr 4, 2008
144
با سلام
من میخواستم برم از این ویزا کارت های اعتباری بخرم اما متوجه شدم با ای پی های ایران نمیشه با ویزا کارت خرید کرد (mp)
درسته!؟ تا حالا کسی خرید کرده و موفق شده!؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سلام
من میخواستم برم از این ویزا کارت های اعتباری بخرم اما متوجه شدم با ای پی های ایران نمیشه با ویزا کارت خرید کرد (mp)
درسته!؟ تا حالا کسی خرید کرده و موفق شده!؟

بله با IP ایران نمیشه.باید VPN داشته باشی.اگر VPN خواستی بگو تا با قیمت مناسب برات ردیف کنم.

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
یک سوال برام پیش اومده ؛ مثلاً من که اکانت انگلیس دارم ، با یک گیف کارت آمریکا و VPN آمریکا میتونم خرید کنم ؟ یا گیر میده که شما از UK هستید ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یک سوال برام پیش اومده ؛ مثلاً من که اکانت انگلیس دارم ، با یک گیف کارت آمریکا و VPN آمریکا میتونم خرید کنم ؟ یا گیر میده که شما از UK هستید ؟

باید تست کنی.ممکنه گیر بده ممکنه نده.برای من آمریکا رو گیر میداد.البته با IP آمریکا بودم.اما اگر IP UK خواستی بگو تا برات با قیمت خوب ردیف کنم.

پدرام با سرعت 128 میشه بدون مشکل به لایو وصل شد

آره خیلی از بچه های بازیسنتر با ADSL سرعت 128 بازی می کنن و مشکل خاصی ندارن.اما برای این که راحت تر باشی 256 به بالا بهتره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر