همه چیز درباره ی Xbox Live

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
منم حواسم نبود موقع ثبت نام سن واقعیمو زدم (92 ) ! حالا یه اکانت دیگه ساختم و اونو گذاشتم 1970 :laughing: تا هر وقت به مشکل خوردم از اون استفاده کنم ! منم بهت همینو پیشنهاد میکنم

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
وااااااای من دارم ديووونه ميشم ، شرکت هوفل آکام که تازه آمده تو فروشگاه مجازی ميگفت که درايو کنسولتو عوض ميکنيم به 30 تومان. در حالی که نکست جن ميگه 55.!
حالا که داشتم باهاشون صحبت ميکردم ( هوفل ) ميگن که اگر درايوتو عوض کنيم لايو ميپره. درسته؟ راست ميگن؟ يعنی من چيکار کنم؟

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
سلام بچه ها

من میخواهم با استفاده از اینترنت Wirless ( نه اون اداپتور مخصوص اینترنت که برای 360 میفروشن ) برای وصل شدن به Live استفاده کنم به همین خاطر اول از همون کابل شبکه ای که از رادیو وایرلس برای وصل شدن به اینترنت به کامپیوتر متصل میشه را به پشت 360 زدم اما همش تو DNS ها گیر میداد
به یکی از بچه ها گفتم راهنماییم کرد که برم یک کارت شبکه بخرم بزنم روی کامپیوتر و وقتی با کامپیوتر به اینترنت متصل شدم با استفاده از کابل شبکه که همراه 360 هست به کارت شبکه جدید کامپیوتر زدم و به کنسول متصل کردم اما بازم به Live متصل نشدم
میشه راهنماییم کنید باید چکار کنم؟؟

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
ببین من بهت توصیه میکنم بی خیالش شو من wireless datak 512 داشتم با هاست ایرانی نمیتونستم بازی کنم از بس لگ داشت

Mcafee

کاربر سایت
Aug 26, 2008
109
نام
مازيار
وااااااای من دارم ديووونه ميشم ، شرکت هوفل آکام که تازه آمده تو فروشگاه مجازی ميگفت که درايو کنسولتو عوض ميکنيم به 30 تومان. در حالی که نکست جن ميگه 55.!
حالا که داشتم باهاشون صحبت ميکردم ( هوفل ) ميگن که اگر درايوتو عوض کنيم لايو ميپره. درسته؟ راست ميگن؟ يعنی من چيکار کنم؟
???????????????????????

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
سلام.
من قبلا آدرس لندن رو داده بودم. الآ« که می خوام آدرس آمریکا رو بدم نمیذاره. میگه کد پستیتون معتبر نیست. از کدهایی که آقا پدرام قبلا گذاشته بود استفاده کردم ولی نمیشه. البته قبلش status رو به US تغییر دادم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام.
من قبلا آدرس لندن رو داده بودم. الآ« که می خوام آدرس آمریکا رو بدم نمیذاره. میگه کد پستیتون معتبر نیست. از کدهایی که آقا پدرام قبلا گذاشته بود استفاده کردم ولی نمیشه. البته قبلش status رو به US تغییر دادم.

اگر کشورت رو UK انتخاب کردی طبق گفته خود مایکروسافت دیگه قابل تغییر نیست به کشور دیگه ای...

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
به !! خب اگه یکی محل زندگیشو ببره آمریکا چی !؟ حالا من اگه vpn آمریکا بگیرم ، باز هم نمیتونم ویدئوهای مخصوص آمریکا رو دانلود کنم ؟؟!!!

p.s : پدرام جان بالاخره این یاهو آیدیت چیه ؟؟ دیگه که با اون قبلی نمیای.

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
دوستان ، من الآن vpn آمریکا گرفتم ولی وقتی باهاش می خوام برم لایو روی MTU ارور میده و failed میشه. با کانکشن اینترنت مشکلی نداره فقط وقتی که vpn رو فعال میکنم. کسی میتونه کمک کنه ؟

--------------------
وقتی نسخه تریال یک بازی رو دانلود میکنم بعداً بخوام بخرمش فقط کافیه پوینتش رو پرداخت کنم یا اینکه باید نسخه full رو از اول دانلود کنم ؟؟

آخرین ویرایش:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
نه فك نكنم اينطور كه من شنيدم اگه بدي پرتو بدون عوض كردن درايو كپي خور ميكنه كه دستگاه بن ميشه!
آره . پرتو از مودچيپ استفاده ميکنه . که این کار کاملا برای مايکروسافت قابل شناسايی خواهد بود.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
یه مشکل واسم پیش اومده من 150GS از بازی Mercnaries2 و 870GS هم از بازی Dirt گرفته بودم وقتی به لایو وصل شدم و خواستم Gamer Tag ــم رو Recover کنم درست وسط Recover کردن برق رفت!!!
بعد که کنسول رو روشن کردم توی Gamer tag نمیرفت و میگفت باید وصل بشی به لایو تا Recover بشه منم به لایو وصل شدم و ...
ولی حالا اون 150GS Mercenaries نیست 870GS بازی Dirt هم شده 810 تا!!!!
مشکل از چیه راهی واسه برگردوندن اینا هست؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام
یه مشکل واسم پیش اومده من 150GS از بازی Mercnaries2 و 870GS هم از بازی Dirt گرفته بودم وقتی به لایو وصل شدم و خواستم Gamer Tag ــم رو Recover کنم درست وسط Recover کردن برق رفت!!!
بعد که کنسول رو روشن کردم توی Gamer tag نمیرفت و میگفت باید وصل بشی به لایو تا Recover بشه منم به لایو وصل شدم و ...
ولی حالا اون 150GS Mercenaries نیست 870GS بازی Dirt هم شده 810 تا!!!!
مشکل از چیه راهی واسه برگردوندن اینا هست؟

احتمالا تو سیستم Recover Gamertag اینطوری ثبت شده.نمیشه کاریش کرد.دوباره برو تو کار گرفتن Gamer Score.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان من یک سوال داشتم. من حدود 5 ما پیش دستگام سه چراغ شد. یک Elite از هلند خریدم. بعد دادم نکست جن برام کپی خور کرد و با مموری Gamer Tag خودم رو روی این جدیده اوردم. به Live وصل می شم ولی وقتی می خوام برای کسی پیغام بزنم یا Windows Live خودم رو از تو Xbox چک کنم میگه باید به سایت Xbox مراجعه کنید. تا حالا باهاش لایو بازی نکردم ولی با قبلی بازی کردم و بن هم نشدم. ریجن قبلی ما اسیا بود اونیکه J توش داره ولی اینکی Pal هست. من باید چه کار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر