همه چیز درباره ی Xbox Live

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
با سلام من يك ADSL گرفتم با سرعت 256 ميشه يكي لطف كنه كامل توضيح بده چجوري ميشه به live وصل شد (به طور كامل)ممنون ميشم
اولین کاری که می کنی کابل Ethernet رو وصل می کنی بقیشم اینجوریه :
با سلام. ابتدا مثل بچه های خوب ;) کامپیوترت رو روشن می کنی بعد 360 و pc رو با اون کابل داخل جعبه به هم وصل می کنی! بعد که وصل کردی خود کامپیوتر اول دیتکت می کنه( این جا باید چند دقیقه صبر کنی تا کارش تموم شه)
بعد از اینکه دیتک کرد احتمال زیاد اروری کنار ساعت ویندوزت نمایش می ده!
1- کابل رو از پشت pc خارج کن
2-برو تو control panel و network connection روی local کلیک کن و از پنجره باز شده روی internet protocol کلیک کن و بعد propertic رو (دکمه پایین کادر) بزن.
3- use the following ip ... رو فعال کن و به ترتیب زیر اعداد رو وارد کن
ip : 192.168.0.1
subnet : 255.255.255.0
و dns رو و gateaway رو خالی بذار. این پنجره رو ok کن و ببند.
4- اون اکانتی که می خوای بالاهاش به اینترنت وصل شی رو توی همون کنترل پنل روش رایت کلیک کن و از منوی باز شده روی propertic کلیک کن. بعد تب advance رو انتخاب کن و توش گزینه allow other network.. رو فعال کن
5- حالا کابل رو وصل کن و برو توی داشبورد قسمت network setting (داشبورد کنسولا!!!:blushing: )
بعد این ها رو وارد کن
IP address: 192.168.0.2
Subnet mask: 255.255.255.0
Gateway: 192.168.0.1
حالا موقعی که done رو بزنی ازت می پرسه test xbox live connection حالا ok کن . شروع می کنه به بررسی کردن و احتمالا شر کردن connection درست انجام شده ( برای من که اینطوری بود) حالا می تونی بری تو بلید xbox live و وصل شی

مهم : دقت کن قبل از همه این کارها firewall رو خاموش کنی حتی ماله ویندوز رو . مشکلی بو پی ام بده:-"

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود
بچه ها منم میخوام بیام تو کار لایو

1.چه جوری اکانت خودم رو به گلد تبدیل کنم؟ همون یک ماه مجانی.
2.برای خرید اکانت گلد کجا باید برم؟
3.من 2 تا گیمر تگ ساختم ولی جفتش Silver است باید چی کار کنم اونها رو به گلد تبدیل کنم.

ممنون

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
برای خرید اکانت گلد از طریق کارت اعتباری حتما باید از خود کنسول اقدام کرد یا میشه از طریق اینترنت هم اینکار رو کرد؟
متشکرم

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
برای خرید اکانت گلد از طریق کارت اعتباری حتما باید از خود کنسول اقدام کرد یا میشه از طریق اینترنت هم اینکار رو کرد؟
متشکرم
هم از طریق کنسول می تونی و هم از طریق سایت www.xbox.com
ولی بهترین کار اینکه اصلا مشخصات کارت اعتباری در اکانتت وارد نکنی. می تونی از طریق سایت زیر به راحتی کارت گلد بخری و کدشو تو اکانتت وارد کنی:
http://www.microsoftpointsxbox.com

درود
بچه ها منم میخوام بیام تو کار لایو

1.چه جوری اکانت خودم رو به گلد تبدیل کنم؟ همون یک ماه مجانی.
2.برای خرید اکانت گلد کجا باید برم؟
3.من 2 تا گیمر تگ ساختم ولی جفتش Silver است باید چی کار کنم اونها رو به گلد تبدیل کنم.

ممنون
شما وقتی اکانت می سازی یا تبدیل می کنی همون موقع در آخر ثبت نام خودش 1 ماه گلد می ده. اگر شما دوبار اکانت ساختی و چیزی بهت نداده یعنی 3 بار گلد مجانی کنسولت تموم شده و باید بری کارت گلد بخری.

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود
Lich King عزیز من برای اولین باره که رفتم اکانت ساختم ولی آخرش به من همچین چیزی نداد یک منوی Finish داد
و یک منو که برم اکانت رو پولی به گلد تبدیل کنم.
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
درود
Lich King عزیز من برای اولین باره که رفتم اکانت ساختم ولی آخرش به من همچین چیزی نداد یک منوی Finish داد
و یک منو که برم اکانت رو پولی به گلد تبدیل کنم.
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون
شما GamerTag ــت رو بگو ... فکر میکنم الان گلد رو داری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر