همه چیز درباره ی Xbox Live

Lolo!

کاربر سایت
May 26, 2008
84
نام
شروین
سلام

ممنون از شما.
ببینم اگر من رجینم آسیاست بهتر نیست که آدرس آسیا بدم تا نگه کنسول آسیا در آمریکا چیکار میکنه؟نظر شما چیه؟
رجین شما چیه؟
با دادن آدرس آمریکا احتمال بن نداره؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام جان اگه میشه یه آدرس جدید به من بدید...
ممنون

Address : 2054 N. Dominick Street

City : Chicago

Postal Code : 60628

State : Illinois

Country : United States

Tell : 773-871-9874

ممنون از شما.
ببینم اگر من رجینم آسیاست بهتر نیست که آدرس آسیا بدم تا نگه کنسول آسیا در آمریکا چیکار میکنه؟نظر شما چیه؟
رجین شما چیه؟
با دادن آدرس آمریکا احتمال بن نداره؟

نه مهم نیست.اکثرا آدرس آمریکا میدن که مشکلی برای شارژ اکانت نباشه و کلا راحت تر هم آدرس میشه ازش پیدا کرد.
من PAL دارم.
خیر تا حالا که کسی بن نشده.شما هم بن نمیشی.

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
بالاخره منم وصل شدم...
فقط 2,3 تا بازی گذاشتم دوتبال یه پلیر سرچ میکرد اما کسی نمیومد...فقط یه بار تو naruto یه لحظه یه نفر اومد بعد کنسل کرد!/:)
یه دیویدی دایویکس هم داشتم بعد اینکه آپدیت رو انجام داد زدم رو فایل پخش نکرد گفت کدکش نیست...:evil:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بالاخره منم وصل شدم...
فقط 2,3 تا بازی گذاشتم دوتبال یه پلیر سرچ میکرد اما کسی نمیومد...فقط یه بار تو naruto یه لحظه یه نفر اومد بعد کنسل کرد!/:)
یه دیویدی دایویکس هم داشتم بعد اینکه آپدیت رو انجام داد زدم رو فایل پخش نکرد گفت کدکش نیست...:evil:

بازی هایی مثل COD4 خیلی پلیر داره.
برای آپدیت DivX هم باید CD یا DVD که فیلم Avi. توشه رو بذاری و بعد بری به قسمت Video و از اونجا Disc رو انتخاب کنی.بعدش توی دیسک اون فایل Avi. رو انتخاب می کنی و با یه ارور مواجه میشی.بعد از این ارور یه آپدیت میاد که انجامش بدی همون فایل Avi. اجرا میشه.
اگر این روش رو انجام دادی و نشده مشکل از فایل DivX ممکنه باشه.ممکنه یه کدک از زیر مجموعه های DivX باشه که پشتیبانی نمیشه.من به راحتی با کنسول فیلم نگاه می کنم.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
یه دیویدی دایویکس هم داشتم بعد اینکه آپدیت رو انجام داد زدم رو فایل پخش نکرد گفت کدکش نیست...

2-3 تا از DivX های منم هم اینطوریه ، ولی بقیش مشکلی نداره!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
2-3 تا از DivX های منم هم اینطوریه ، ولی بقیش مشکلی نداره!

بعضی از DivX ها هم قسمتی از زمان پخش به مشکل برمی خورن.من یه فیلم داشتم که تقریبا آخرای فیلم به صورت ممتد قطع میشد و همین طور باید Resume میزدم.
کلا باید یه آپدیت دیگه بده که به طور کامل پشتیبانی بشه از DivX و این مشکلات پیش نیاد.

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
من با راهنمایی یکی از دوستان مشکل IP adrress حل شد حالا میگه DNS اشتباه:(( یعنی هیچ راهی نداره
یا حتمآ باید زنگ زد از ISP گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من با راهنمایی یکی از دوستان مشکل IP adrress حل شد حالا میگه DNS اشتباه:(( یعنی هیچ راهی نداره

باید حتما زنگ بزنید از شرکت بگیرید.البته اگر ADSL دارید.
DNS دوم هم 4.2.2.4 هست.

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
سلام.
الان من تو خود محیط Xbox یه GamerTag ساختم . ولی وقتی می خوام برم سایت xbox.com و ایملیم رو بدم وارد نمیشه . باید تو این سایت هم یه گیمر تگ بسازم ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام.
الان من تو خود محیط Xbox یه GamerTag ساختم . ولی وقتی می خوام برم سایت xbox.com و ایملیم رو بدم وارد نمیشه . باید تو این سایت هم یه گیمر تگ بسازم ؟

خیر همون Email و Password رو میدی و وارد سایت میشی.
شاید هنوز ثبت نشده بوده اون طرف... ;)

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
احتمالا ADSL شما User و Pass داره.اگه همینطوره یوزر و پس رو وارد کنید و DNS رو هم رو حالت Auto بذارید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر