همه چیز درباره ی Xbox Live

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
اصلا دقیقا همین کارو باید بکنی ! :D
شما موقع ثبت نام سیلور رو انتخاب کن ... خود به خود 1 ماه گلد هم فعال میشه
هیچ کاری هم لازم نیست بکنی

پ.ن : فکر کنم 3 دفعه فقط توی همین صفحه گفته شد ! :)

فکر کنم شما منظور منو نفهمیدین...منظورم این بود که 1 ماه گلد نمیخوام خود به خود فعال بشه!! میخوام فعلا سیلور داشته باشم بعدا هر وقت خواستم گلد 1 ماهه رو فعال کنم...;)
میشه همچین کاری کرد؟!

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
فکر کنم شما منظور منو نفهمیدین...منظورم این بود که 1 ماه گلد نمیخوام خود به خود فعال بشه!! میخوام فعلا سیلور داشته باشم بعدا هر وقت خواستم گلد 1 ماهه رو فعال کنم...;)
میشه همچین کاری کرد؟!
نه این کارو نمیشه کرد ...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
میشه همچین کاری کرد؟!

نگاه کن توی همون پستی که نقل قول کردی از امید نوشته شده که Silver رو فعال کنی اون Gold خود به خود فعال میشه.هیچ راهی هم نداری که فقط از Silver استفاده کنی مگر این که Gold رو استفاده کنی و وقتی تمام شد میشه Silver. ;)

Lolo!

کاربر سایت
May 26, 2008
84
نام
شروین
سلام

چند تا سوال دارم:
1-رجین NTSC/J میشه آسیا دیگه؟
2-برای کارت گلد در لایو باید کارت رو متناسب با رجین تهیّه کنم؟چه جوری گیر میاد؟
3-آدرس رو هم باید تو آسیا بزنم؟آدرس واقعی تو آسیا از کجا گیر بیارم؟
4-میگن یه سری آی سی اومده که هم دیگه بن نمیشی هم همه بازی های رجین های مختلف رو ران میکنه.راسته؟از اینجا دیدم:
http://www.bazinama.com/message/showthread.php?t=5202
ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
چند تا سوال دارم:
1-رجین NTSC/J میشه آسیا دیگه؟
2-برای کارت گلد در لایو باید کارت رو متناسب با رجین تهیّه کنم؟چه جوری گیر میاد؟
3-آدرس رو هم باید تو آسیا بزنم؟آدرس واقعی تو آسیا از کجا گیر بیارم؟
4-میگن یه سری آی سی اومده که هم دیگه بن نمیشی هم همه بازی های رجین های مختلف رو ران میکنه.راسته؟از اینجا دیدم:
http://www.bazinama.com/message/showthread.php?t=5202
ممنون

1. بله برای آسیا هست.
2. کارت گلد مشکلی با ریجن و ... نداره.می خری و کدش رو میزنی تا اکانت 1-3-12 ماهه به گیمرتگت اضافه بشه.
3. آدرس و کشور رو بهتره آمریکا بزنی.آدرس هم خواستی از آمریکا خودم بهت میدم.
4. در این مورد اطلاعی ندارم.

سلام به همه گی

لطفا یکی از دوسان آموزش نحوه ی join شدن به x live رو توضیح بده ! :-"

اگر توی همین بخش XBox Live به تاپیک 4 روش برای اتصال به XBox Live توجه کنی خیلی عالی میشه.چون همه چیز توش توضیح داده شده.

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
من تا حالا وصل نشدم,میخوام وصل شم ولی وقتی میزنم check xboxlive connection روبرو IP adrres مینویسه failure ولی من IP adrres درست دادم یکی راهنمایی کنه

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
ولی فکر کنم اگه از طریق سایت www.xbox.com اکانت بسازی میشه سیلور ساخت بدون اینکه گلد فعال بشه!

اونجوری فقط دیگه سیلور فعال میشه و دیگه اون 1 ماه گلد برای همیشه از دست میره
ولی این دوستمون فکر کنم مثلا میخوان این 1 ماه گلد رو بعد ها ازش استفاده کنن که نمیشه ...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من تا حالا وصل نشدم,میخوام وصل شم ولی وقتی میزنم check xboxlive connection روبرو IP adrres مینویسه failure ولی من IP adrres درست دادم یکی راهنمایی کنه

شما از کدوم روش استفاده کردی ؟
این تاپیک رو بخون :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9817

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
من هم گاهي اوقات اين مشكل برام پيش ميومد.به احتمال زياد شما مدمت به كامپيوتر وصل بوده وبعد از اون به كنسولت وصل كردي!اگه اين جوري باشه چند بار مودمو خاموش و روشن كن امتحان كن اگه نشد باز هم به اين كار ادامه بده تا اخر خودش درست ميشه.من هميشه اين كارو ميكنم!:biggrin1:;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من از روش اتصال مستقیم XBOX به مودم استفاده کردم

به صورت اتوماتیک بذار اون بخش رو و فقط DNS ها رو وارد کن. ;)
احتمال زیاد مشکلت حل میشه.اگر نشد از آموزشی که NIK توی همین بخش گذاشته استفاده کن.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود
نمیدونم ایشتیبا گرفتم چیزی که گفتینو یا ... !!!

من میخاستم واسه divX کنسولمو آپدیت کنم ولی بچه ها اینجا گفتن گلدت میسوزه و اینکارو نکن

حالا اینطوری که میگید بازم میسوزه ؟! بعد این آرکیدایی که تو هاردم بودو میتونم آنلاک کنم ؟!

ممنون.
===========

حالا مثل این گلده ، پوینت مجانی هم داریم ؟! :cheesygri

این بازیهای آرکید فولش تو بازار هست ؟ بعد این آپدیت با dialup چقدر طول میگشه ؟

نشد من 1پستمو ویرایش کنمو به جواب برسم !!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نشد من 1پستمو ویرایش کنمو به جواب برسم !!

پوینت مجانی نیست باید بخری... ;)
بازی های آرکید هم یه چند تاییشون به صورت پک(همونی که همراه کنسول آرکید هست) هست توی بازار پیدا میشه.اینا رو هم بخوای Unlock کنی با Dial Up بسته به حجمش بالای 30 دقیقه فکر کنم طول بکشه.البته حجمش خیلی مهمه که چقدر باشه.ممکنه یکیش 20 مگابایت باشه یکیش بیشتر و یکیش کمتر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر