همه چیز درباره ی Xbox Live

Hesam_360

کاربر سایت
Jun 24, 2007
88
نام
k9i90
سلام ببخشید که سوالم تکراریه ولی من یه profile یه ماهه ساختم و 5000 تا گیم اسکور جمع کردم حالا اگه بخام یه gamertag بسازم که گیم اسکورم هم توش بره باید اسم gamertag رو اسم پروفایل بزارم؟

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نه عزیز هر اسمی بذاری Game Score شما منتقل میشه.
شما سوال ایشونو نفهمیدی ! ایشون میخوان یه گیمر تگ جدید بسازن ...

که گیم اسکورم هم توش بره باید اسم gamertag رو اسم پروفایل بزارم؟

اگر گیمر تگ جدید بسازی ، امکان انتقال گیمر اسکور نیست ...
اصلا نمیتونی به اسم قبلی یکی دیگه ایجاد کنی !

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
سلام ببخشید که سوالم تکراریه ولی من یه profile یه ماهه ساختم و 5000 تا گیم اسکور جمع کردم حالا اگه بخام یه gamertag بسازم که گیم اسکورم هم توش بره باید اسم gamertag رو اسم پروفایل بزارم؟
نه Sam Fisher جان ایشون گفتن که profile ساختن نه Gamertag.این دوستمون تازه میخواد گیمر تگ بسازه.

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
درود
:love:
من 2 تا سوال از دوستان داشتم :

1 . من یه بازی داشتم دانلود میکردم نصفش که دانلود شد کنسلش کردم حالا این نصفه کجا رفته چه جوری میشه پاکش کرد:confused: ؟؟

2. چرا 2-3 روزیه cod 4 موقع انلاین بازی کردن تو بازی نمیره وقتی مود بازیو انتخاب میکنی تو صفحه بعدش میمونه ؟؟؟؟

ممنون

آخرین ویرایش:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
1 . من یه بازی داشتم دانلود میکردم نصفش که دانلود شد کنسلش کردم حالا این نصفه کجا رفته چه جوری میشه پاکش کرد ؟؟

اگر چیزی ازش مونده باشه ، میتونی بری به آخرین Tab توی Dashboard ... همون Setting .
از توی قسمت Memory چیزی که میخوای رو پاک کنی

Shino2dream

کاربر سایت
Oct 14, 2007
189
نام
امیر صابری
آدرس در XBOXLIVE

:mad:سلام بچه ها
من همه مراحل رو برای وصل شدن به live انجام می دم اما تو آدرسش که می پرسه موندم می گن باید یه آدرسه آمریکایی بدم
کسی می دونه راهنماییم کنه؟

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
:love:

2. چرا 2-3 روزیه cod 4 موقع انلاین بازی کردن تو بازی نمیره وقتی مود بازیو انتخاب میکنی تو صفحه بعدش میمونه ؟؟؟؟
دلیل سوال دوم شما میتونه سرعت اینترنت باشه !
من خودم ISP رو عوض کردم اصلا جایی رو پیدا نمی کرد که بتونم بازی کنم و همیشه پینگم قرمز بود!
من حدس می زنم می تونه از ISP باشه :-"

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
:mad:سلام بچه ها
من همه مراحل رو برای وصل شدن به live انجام می دم اما تو آدرسش که می پرسه موندم می گن باید یه آدرسه آمریکایی بدم
کسی می دونه راهنماییم کنه؟
برای آدرس شما باید آدرس غیر واقعی بدی و کلا 2 راه وجود داره :
1. اگر شما کتاب یا دیکشنری خارجی (انگیلسی یا آمریکایی) دارید کافیه آدرس و zip code رو از روی اون کتاب وارد کنید.
2.از روی اینترنت آدرس 1 بنده خدایی رو پیدا کنید و استفاده کنید !:evil:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
با سلام خدمت دوستان
من چجوری game scoreام رو به gamer tag انتقال بدم
سوالت کلا مشکل داره ولی فکر کنم منظورت اینه که چطور میشه انتقال داد
باید بگم که اینکاری که من یکی که تا حالا نشنیدم و میشه Gamer Tag به یه کنسول دیگه و یا یه هارد دیگه منتقل کارد اونم با یه گزینه به اسم Recovery Gamer Tag اگه اشتباه نکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر