همه چیز درباره ی Xbox Live

gamesk

کاربر سایت
Jun 17, 2012
13
نام
ابوالفضل
سلام من جدیدا به شبکه لایو وصل نمیشم و ارور DNS میده ! قدیم به صورت auto و ISP: Bridge Mode وصل میشدم کسی میدونه چی کار باید کنم ؟ تا دوباره وصل شم ؟

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
سلام من جدیدا به شبکه لایو وصل نمیشم و ارور DNS میده ! قدیم به صورت auto و ISP: Bridge Mode وصل میشدم کسی میدونه چی کار باید کنم ؟ تا دوباره وصل شم ؟
http://forum.bazicenter.com/thread9817/
آقا xlive شما این چند وقته زیاد dc میشه؟
چرا داداش چند وقته که مشکل پیدا کرده ولی بزودی درست میشه.

AmareIsTheBest

کاربر سایت
Dec 24, 2010
49
این لایو آشغال معلوم نیست چه مرگش شده برای من. الان دو روزه که روشن میکنم ایکس باکسو وصل نمیشه و موقع تست کانکشن هم میگه که اینترنت خودم قطعه یعنی تو مرحله دوم تست ایراد میگیره در حالی که نتم مشکلی نداره و با تبلت و موبایل و کامپیوتر راحت ازش استفاده میکنم. هم وان اینجوری شده برام هم 360. قبلا هم اینجوری نشده بود، چه مرگشه ؟

ايمان1373

کاربر سایت
Oct 24, 2013
28
نام
ايمان
سلام;;)

بچهاااااااااااااااااااااا/:)

ميدونين چرا شبكه لايو تازگيا انقد آپديت ميذاره رو شبكه؟!!!!:-?

منكه كلافه شدم از بس اين آپديتارو انجام دادم اوووووووووووووووف#:-s:-s

راستي تازگيام آواتارم ميپره و تا دسگارو آپديت نكنم نمياد/:)

براي شمام چنين مشكلي پيش اومده؟

همين ديروز داشتم با دوستان آفلاين بازي ميكردم كه بعد از اينكه بازيمون تموم شد و خواستم بيام بيرون،دسگامم به شبكه وصل نبود،

گفت كه يك سري آپديت هست براي دستگاه و اوكي زدم و بعدش كه وارد صفحه اصلي شدم ديدم كه آواتارم دوباره مثل قبلنا پريده.

بعدش دستگارو به شبكه وصل كردم و آپديتي رو كه تازه اومده بود انجام دادم و دوباره آواتارم برگشت:|/:)

عجيب نيس!!!!!!!!

rahy

کاربر سایت
Jan 9, 2015
4
نام
mohamad
سلام من یه سوال دیگه دارم کسی میدونه لطفا جواب بده دوروزه یه بخشی تو داشبردم باز شده نوشتهxbox gold freeخوشحال شدم گفتم دید بچه خوبیم بهم میخاد یک ماه رایگان بده روش زدم میگه یک ماه رایگان دوباره روش زدم میگه paypalاپشن میزنم میگه نمیشه تو بخش اکانت باید دیتا با ادرست درست باشه این دیتا چیه چرا میگه رایگان بعد نمیده

ايمان1373

کاربر سایت
Oct 24, 2013
28
نام
ايمان
سلام;;)

دوست عزيز ببين اين paypal كه ميگه يني اگه كارت پيپال داري بايد اطلاعاتشو وارد كني كه اون يك ماه گلد رو بت بده.

خودمم چند وقت پيش وارد سايت xbox با كامپيوتر شدم و رفتم قسمت گلد،

نوشته بود يك ماه گلد ولي بايد اطلاعات كارتاي معتبري كه شبكه ميپذيره اونارو وارد ميكردم

مثلا ويزا كارت مستر و يا پيپال...

منم كه نداشتم و ديگه بي خيالش شدم:d

انشالله بعدا كه كارت دار شدم،يك ماه گلد رو از چنگشون در ميارم>:):db-)=;

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,728
نام
nucky thompson
سلام دوستان . من جدیدا اکانتم رو تمدید کردم. امروز جی تی ای آنلاین که رفتم بعدش که می خواستم خاموش کنم یک هو آپدیت خواست . بعد که آپدیت رو می زنم ارور کانکشن میده . بعد کانکشن تست رو که می زنم گزینه آخر تست لایو که میاد باز درخواست آپدیت میده و باز مشکل پیش میاد. یک ارور کدی میده که سرچ کردم سر در نیاوردم به نظروتون باید چه کرد ؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام دوستان . من جدیدا اکانتم رو تمدید کردم. امروز جی تی ای آنلاین که رفتم بعدش که می خواستم خاموش کنم یک هو آپدیت خواست . بعد که آپدیت رو می زنم ارور کانکشن میده . بعد کانکشن تست رو که می زنم گزینه آخر تست لایو که میاد باز درخواست آپدیت میده و باز مشکل پیش میاد. یک ارور کدی میده که سرچ کردم سر در نیاوردم به نظروتون باید چه کرد ؟
اپدیتو با پی سی بگیر بد بریز رو ایکس باکس

amir wilson

کاربر سایت
Jan 12, 2015
5
من این جی تی ای وی فایو رو میخوام انلاین بازی کنم پک میخواد باید دانلود کرد من دوتا کلیشو دان کردم یه دونه دیه هم دان کردم الان چی کنم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر