همه چیز درباره ی Xbox Live

amirhares

کاربر سایت
Nov 16, 2013
2
سلام به همه دوستان کسی می تونه این مشکل مارو حل کنه کلافه کرد مارو؟!!#:-s

یک بار این ارور می یاد

یک بار هم این

viewer.php
[/URL][/IMG]

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod

سلام
معمولا این مشکل مربوطه میشه به تنظیمات MTU داخل مودم که خیلی بالاست شما داخل مودم بدنبال option بگرد به اسم MTU و مقدار ان را اگر اتوماتیک است به بین 1300 -1492 تنظیم کن. پیشنهاد من 1492 است اما این میزان به اینترنت شما بستگی داره اما 1492 برای اکثر کاربران بدون مشکل کار می کند. اگر مدل مودمت را هم بگی دوستان راحت تر می توانند راهنمایی کنند.

ايمان1373

کاربر سایت
Oct 24, 2013
28
نام
ايمان
جواب منو بدید لطفا

سلام.;;)

والا موقعي كه ما اولين بار ميخاستيم وارد لايو بشيمو بازي كنيم،همينكه كانكت ميشديم گلد 1 ماه رايگانو بهمون ميداد و ديگه

ايراد كرديت كارد نميگرفت.

شايد تازگيا اين مانع رو ايجاد كرده باشن.

حالا از بقيم سوال كن داداش شايد اونا بدونن.

ضمنا:d

من به يه كرديت كارد نياز دارم تا بتونم باهاش گلد 1 ماهه اي رو كه زده تو شبكه و قيمتش فقط 1 دلار هست رو خريداري كنم.:d

از دوستان اگه كسي هست كه ميتونه اين لطفو در حقم انجام بده ،ممنونش ميشم.

حيفه بخدا كه از دست بره نه غلامممممم:-s#:-s.اگه آشنايي كسي دارين كه كرديت كارد داره زودتر برين دس به كار شين تا نپريدهb-):>

- - -ویرایش - - -

البته اين موضوع 1 ماه گلد رايگان اوليه رو كه ميگم مال حداقل 4 سال پيشه كه دسگامو تازه خريده بودم.

- - -ویرایش - - -

یک بار این ارور می یاد

یک بار هم این

viewer.php
[/URL][/IMG]

داداش منم قبلنا اين مشكلو داشتم.

اينترنت من روي كانكشن تنظيم شده و اوتومات وصل نميشه.

اگه نت توام كانكشني هست اين كارايي كه ميگمو انجام بده.

برو قسمت تنظيم اينترنت دستگاهت و فقط يوزر نيم و پسوردتو بزن و با جاهاي خالي ديگه كاري نداشته باش.

وقتي اين كارو كردي ديگه اين مشكلي كه ميگي به احتمال 99% از بين ميره و ميتوني به شبكه وصل بشي.

بازم ميگم اين روش فقط براي خطهايي كاربرد داره كه تنظيمات مودمشون كانكشن هست;)

شايدم براي تنظيمات اوتوماتم بشه ازش استفاده كرد :-??:-?

موفق باشي=;

amirhares

کاربر سایت
Nov 16, 2013
2
سلام
معمولا این مشکل مربوطه میشه به تنظیمات MTU داخل مودم که خیلی بالاست شما داخل مودم بدنبال option بگرد به اسم MTU و مقدار ان را اگر اتوماتیک است به بین 1300 -1492 تنظیم کن. پیشنهاد من 1492 است اما این میزان به اینترنت شما بستگی داره اما 1492 برای اکثر کاربران بدون مشکل کار می کند. اگر مدل مودمت را هم بگی دوستان راحت تر می توانند راهنمایی کنند.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مودمم TP-link

MoeinCasillas

کاربر سایت
Nov 26, 2014
22
نام
Moein
دوست عزيز متاسفانه اين دروغ هست و وقتي با ١٥ نفر شير كردي يك survey بايد انجام بدي كه توش پر از ويروس هست ؛)

MADRIDISTA
سلام
بله اون سایت فیک هست وقت نزارین من 2 بار با آی پی خارجی هم تست کردم (روی سرور آلمان و فرانسه) بعد از 15 کلیک میره مرحله قفل که دو تا مورد باید انجام بدی.
که اکثرا نصب هایی همراه با ویروس هست که اونم دومی تکمیل نمیشه و کلا سر کاری هست.
کد های داده شده هم همیشه در پایین 7009 هست و چند رقم اول کد کارت رو هم که میده تکراری هست همیشه. سایت 99.9% کلا-ه-بر-داری هست.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
خودتونو درگير اينا نكنيد
ميتونيد از free my apps رو گوشيتون استفاده كنيد
جايزشم پي اس ان كارد و گلد ايكس باكس و گيفت كارت اپل و اين چيزاست

Sent from my iPhone using Tapatalk

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
خودتونو درگير اينا نكنيد
ميتونيد از free my apps رو گوشيتون استفاده كنيد
جايزشم پي اس ان كارد و گلد ايكس باكس و گيفت كارت اپل و اين چيزاست

Sent from my iPhone using Tapatalk

من از appnana استفاده ميكنم به نظرت كدوم بهتره؟

MADRIDISTA

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
بچها راستش مه تا حالا از اين سايت هايي كه ميگيد گلد ميدن،خبر نداشتم./:)

ميشه راهنمايي مفصلي راجبشون ارايه بديد:d:-b:-?:-"

اگه منظورت گلد مجاني هست: بايد يك سري برنامه و از اين حرفا دانلود كني با موبايلت كه در اذا بهت كرديت ميده كه وقتي به يك مقدار خاص برسي ميتوني reward بگيري و باهاش گلد ممبرشيپ بخري (مجاني)

MADRIDISTA

درود به همه دوستان عزیز این یک کد ایکس باکس لایو 2 روزه هست که بالاخره بعد 3 هفته!! تونستم کد رو بگیرم این کد رو میذارم برای کسی که واقعا نیاز داره!!! لطفا هر کاربر از یک کد استفاده کنه :D

W9PPW-HJCMM-RGQDT-PJFTX-67PDB

MP4PW-RG84J-T4RM6-TDC3M-GWDV8

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر