همه چیز درباره ی Xbox Live

.:Bardia:.

کاربر سایت
Sep 25, 2012
103
نام
Bardia

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
آقا یه سایت معتبر برای خرید گلد ممبرشیپ 1 ماهه معرفی می کنید

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
matrixgame.ir
همون موقع هم کد رو میده
persiankey.ir هم خوبه

- - -ویرایش - - -

دوستان یک سوال داشتم.من الآن ۱۶ دلار توی اکانت xbox live ام دارم اما وقتی میخوام توی xbox live خرید کنم هیچی نمیشه خرید همش ارور میده.
از توی سایت هم با *** امتحان کردم فقط میشد با کردیت کارت خرید با ۱۶ دلاری که داشتم نمی شد
حالا باید چیکار کنم؟

gimiamir

کاربر سایت
Aug 31, 2013
32
سلام دوستان
من ديروز يه ٣٦٠ سوپر اسليم ٤ گيگ خريدم الان مي خام به لايو وصلش كنم ولي ميگه بايد اپديت كني الان من اپديت lt3 رو دارم و كپي خور هم هستم بايد چيكار كنم؟ اساتيد كمك كنيد اپديت كنم يا نه؟

Sent from my PI39100 using Tapatalk

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان

من ديروز يه ٣٦٠ سوپر اسليم ٤ گيگ خريدم الان مي خام به لايو وصلش كنم ولي ميگه بايد اپديت كني الان من اپديت lt3 رو دارم و كپي خور هم هستم بايد چيكار كنم؟ اساتيد كمك كنيد اپديت كنم يا نه؟

Sent from my PI39100 using Tapatalk

مشکلی نداره دانلود کنه.این اپدیت چند روز پیش اومده

ممنون میشم راهنماییم کنین.خیلی نیاز دارم از xbox live خرید کنم

شما حتما باید اطلاعات کردیت را وارد کنید تا بتوانید خرید کنید از سایت.

Last edited by a moderator:

mohammad-javad

کاربر سایت
Jul 7, 2014
64
سلام من اینترنت 2 مگ دارم و سرعت دانلود هم بالای 300 هسته ولی وقتی میخوام با gtv انلاین بزنم نمیشه ارور میده قبلا 1 مگ داشتم فکر کردم مشکل شاید سرعت باشه الان 2 مگ گرفتم بازم همون مشکل و دارم و میگه در سرور نیست در سرویس نیست ( نمیدونم انگلیس یاد ندارم ) چکار باید کنم کمک کنید خواهشا ؟

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
سلام من اینترنت 2 مگ دارم و سرعت دانلود هم بالای 300 هسته ولی وقتی میخوام با gtv انلاین بزنم نمیشه ارور میده قبلا 1 مگ داشتم فکر کردم مشکل شاید سرعت باشه الان 2 مگ گرفتم بازم همون مشکل و دارم و میگه در سرور نیست در سرویس نیست ( نمیدونم انگلیس یاد ندارم ) چکار باید کنم کمک کنید خواهشا ؟

يك عكس بگير از اررور اگه يادت نمياد اينگليسي شو بعد اينجا آپلود كن

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

ببخشيد اشتباه كردم تو چيزتوب ديدم كه سرور هاي جي تي اي ٥ پنجشنبه و جمعه درست كار نميكنه احتمالا مال heist يا يك دي ال سي جديد هست.

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

Last edited by a moderator:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
من الان خواستم وصل شم لایو دیدم ارور داده میگه باید ایکس باکس رو ری استارت کنی و دوباره آپدیت لایو رو بگیری دلیل چی می تونه باشه؟الان که زدم آپدیت شه

- - -ویرایش - - -

یا اینکه برا همه امده آپدیت؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام مهندسان دوستان عزیز به خدا دیگه نمیدونم چه کنم این مپ پک های invasion و نمسیس رو میخوام دان کنم تا 53 درصد میره میزنه نمی تونه دان کن شیر کردم نت عوض کردم .مشکل به نظر شما از کجاست میتونم از نت دان کنم منتقل کنم با هورایزون از کجا بگیرم دی السی ؟یک راهمنمایی کنید.لطفا--ببخشید اینجا گفتم اینجا فعال هستند دوستان .چون جای دیگه جواب نگرفتم.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام مهندسان دوستان عزیز به خدا دیگه نمیدونم چه کنم این مپ پک های invasion و نمسیس رو میخوام دان کنم تا 53 درصد میره میزنه نمی تونه دان کن شیر کردم نت عوض کردم .مشکل به نظر شما از کجاست میتونم از نت دان کنم منتقل کنم با هورایزون از کجا بگیرم دی السی ؟یک راهمنمایی کنید.لطفا--ببخشید اینجا گفتم اینجا فعال هستند دوستان .چون جای دیگه جواب نگرفتم.

از تورنت بگیر

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
اقا گاهي هر روز اين پيغام مياد.براي چيه.براي فيفا مياد.

ميگه براي دسترسي به ea بايد در اوريجين ثبت نام كنم.لينكش كجاست لطفا؟

آخرین ویرایش:

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
دمت گرم داداش چی کار کنم میتونی لینک بدی پیام خصوصی بزاری یا .....کمک کنی چی کار کنم.ممنون میشم مشکلی هم ندارم علی بردیا جان .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر