همه چیز درباره ی Xbox Live

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
به خاطر چی پروفایلت بن شد چه کار کردی چیت میزدی یا کار دیگه کردی یا ریپورت شدی؟!؟!؟
نه دوست عزیز بن نشدم من تازخ میخوام آنلاین بازی کنم فقط خواستم بدونم اگه بن بشم اچیومنتهام از بین میره یا نه چون اچیومنتهام خیلی برام مهمه
شماها که بازی میکنید چند درصد احتمال بن شدن هست ؟
من بیشتر میخوام فیفا 14 و کال آفف دیوتی بازی چقدر احتمال بن شدن تو این بازیها هست ؟

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
نه دوست عزیز بن نشدم من تازخ میخوام آنلاین بازی کنم فقط خواستم بدونم اگه بن بشم اچیومنتهام از بین میره یا نه چون اچیومنتهام خیلی برام مهمه
شماها که بازی میکنید چند درصد احتمال بن شدن هست ؟
من بیشتر میخوام فیفا 14 و کال آفف دیوتی بازی چقدر احتمال بن شدن تو این بازیها هست ؟

cod کمتر و اکثرا بازی های شلوغ((در بخش شبکه))احتمال کمتری داره ولی بعضی دوستانی توی شبکه هستند که مشکلات روانی دارند اگه زیاد کشته بشن توسط شما میرن ریپورت میکنن پروفایل شما رو و توی fifa 14 هم بیشتر هست این موضوع اگه یه نفر رو شکست بدی امکان اینکه avoid برای شما بزنه زیاد هست و بیشتر شدن اون میتونه پروفایل رو تا مرز بن شدن هم ببره.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
cod کمتر و اکثرا بازی های شلوغ((در بخش شبکه))احتمال کمتری داره ولی بعضی دوستانی توی شبکه هستند که مشکلات روانی دارند اگه زیاد کشته بشن توسط شما میرن ریپورت میکنن پروفایل شما رو و توی fifa 14 هم بیشتر هست این موضوع اگه یه نفر رو شکست بدی امکان اینکه avoid برای شما بزنه زیاد هست و بیشتر شدن اون میتونه پروفایل رو تا مرز بن شدن هم ببره.
با avoid شدن کسی بن نمیشه ! پروفایل داداشم 100% avoid بود اما بن نشد و نیست.:)

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
سلام دوستان . من دوروز پیش یه xbox live gold یه ماهه خریدم و وصل شدم . دیروز میخواستم dark souls 2 رو بازی کنم یه آپدیت 318 مگابایتی رو با کلی بدبختی (حدود 5 ساعت) دانلود کردم . ولی وقتی میخواستم یه live وصل بشم نیمشه و این پیغام رو میده که : کنسول 360 شما نمیتونه یه xbox live وصل بشه و آخرش کد 8015190E رو میده
هرکاری کردم از دیروز وصل نشد دوباره . سیم LAN عوض کردم . PORT مودم رو هم حتی عوض کردم ولی جواب نداد
لطفا کمک کنید

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام دوستان . من دوروز پیش یه xbox live gold یه ماهه خریدم و وصل شدم . دیروز میخواستم dark souls 2 رو بازی کنم یه آپدیت 318 مگابایتی رو با کلی بدبختی (حدود 5 ساعت) دانلود کردم . ولی وقتی میخواستم یه live وصل بشم نیمشه و این پیغام رو میده که : کنسول 360 شما نمیتونه یه xbox live وصل بشه و آخرش کد 8015190E رو میده
هرکاری کردم از دیروز وصل نشد دوباره . سیم LAN عوض کردم . PORT مودم رو هم حتی عوض کردم ولی جواب نداد
لطفا کمک کنید
این لینکو یه نیگا بنداز داداش درباره این اخطار توضیح داده میگه یا توی وصل سدن به اینترنت مشکل داری یا اکانت ایکس باکس لایوت بلاک شده باز خودتم یه نگا بنداز شاید مطالب بیشتری دستگیرت بشه
http://support.xbox.com/en-US/xbox-360/errors/error-code-8015190e

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
این لینکو یه نیگا بنداز داداش درباره این اخطار توضیح داده میگه یا توی وصل سدن به اینترنت مشکل داری یا اکانت ایکس باکس لایوت بلاک شده باز خودتم یه نگا بنداز شاید مطالب بیشتری دستگیرت بشه
Error Code 8015190E | Error Code Lookup Tool | Xbox Live Error Codes
دستت درد نکنه داداش . یه جاش میگه اگه بلاک شده باشی برات ایمیل میاد که بلاک شدی ولی برای من نیومده . اگه بلاک شده باشم باید چی کار کنم ؟

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
دستت درد نکنه داداش . یه جاش میگه اگه بلاک شده باشی برات ایمیل میاد که بلاک شدی ولی برای من نیومده . اگه بلاک شده باشم باید چی کار کنم ؟
فک کنم باید براشون ایمیل بدی تا برات دلیلشو بگن یا بازش کنن اگه نشد باید یه اکونت دیگه بسازی که گلدی که خریدی میپرهولی من بازم دقیق نمیدونم استادادی دیگه باید جواب بدن شاید اینایی که گفتم همش چرت باشه

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
کسانی که اکانت گلد دارند:
بتای Destiny عمومی شده و روی هر دو کنسول میتونید دانلودش کنید.
حجم نسخه‌ی 360 کمتر از شش گیگ هست و نسخه‌ی One هم کمتر از سیزده گیگ.

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
دوستان من تازه ۳۶۰ گرفتم
طبق راهنما رفتم ولی نمیتونم وصل شم به لایو..هنگام تست تو قسمت network ارور میده
ولی وقتی همه چیو رو auto قرار میدم تو تست فقط تو قسمت لایو ارور میده
مشکل از چیه؟؟ من چی کار کنم دوستان؟؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
لطفا کمک کنید
سلام.برای منم بعضی موقع ها اینطوری میشه.مودمو خاموش روشن کردم درست شد

با عرض سلام و خسته نباشيد
اگر بازي هاي كپي رو با اينترنت xbox آپديت كنم، چه اتفاقي مي افته؟

Sent from my iPad Air using Tapatalk
سلام
اگه lt3 داشته باش و بازیهات پچ شده باشن هیچ اتفاقی نمیوفته
دوستان من تازه ۳۶۰ گرفتم
طبق راهنما رفتم ولی نمیتونم وصل شم به لایو..هنگام تست تو قسمت network ارور میده
ولی وقتی همه چیو رو auto قرار میدم تو تست فقط تو قسمت لایو ارور میده
مشکل از چیه؟؟ من چی کار کنم دوستان؟؟

سلام
اگه تو قسمت لایو ارور میده مشکل از نت هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر