همه چیز درباره ی Xbox Live

nejad

کاربر سایت
Jul 18, 2014
20
سلام دوستان
این اولین پست منه
با راهنمایی شما به xbl متصل شدم.
یه سوال داشتم
اگه ممکنه راجع به برنامه هایی که توقسمت app میشه دانلود کرد و بدر بخوره توضیح بدین و اینکه
من برنامه یوتویوب را دانلود کردم.اجرا هم شد ، یه کد بهم داد که از کامپیوتر وارد کردم و اجازه دسترسی هم صادر شد ، حتی سرچ هم میکنم ویدیو برام میاره.
ولی موقع پخش اررور میده که cant displayed this video
به نظرتون مشکل از کجاست ؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
سلام دوستان
این اولین پست منه
یه سوال داشتم
اگه ممکنه راجع به برنامه هایی که توقسمت app میشه دانلود کرد و بدر بخوره توضیح بدین و اینکه
من برنامه یوتویوب را دانلود کردم.اجرا هم شد ، یه کد بهم داد که از کامپیوتر وارد کردم و اجازه دسترسی هم صادر شد ، حتی سرچ هم میکنم ویدیو برام میاره.

فك كنم چيلتر هست به قول دوستان قند شكن شِير كن

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام دوستان
این اولین پست منه
یه سوال داشتم

دوست من اکثر برنامه های که تو لیست مشاهده میکنی یا از طرف ما ***** هست یا از طرف اون ها
بنابراین زیاد خودت رو اذیت نکن و به کار اصلی کنسول که بازی کردن هست برس این امکانات فعلا برای ایران رویا است

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام گلهايم:)
من رقتي از طريق ٣٦٠ گلدم رو تمديد ميكنم تو وان هم اعمال ميشه يا بايد واسه اون هم بگيرم؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

smart boy

کاربر سایت
Jul 6, 2013
99
نام
محمد
من رقتي از طريق ٣٦٠ گلدم رو تمديد ميكنم تو وان هم اعمال ميشه يا بايد واسه اون هم بگيرم؟

سلام.تا اونجایی که من اطلاع دارم میشه....(تو بخش one می پرسیدی بهتر بود:))

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145

پروفایل، گلد، پوینت، اچیومنت و کلیه چیزهای دیگه از 360 به One قابل انتقاله ;)

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید

در واقع شما وقتی گلد خریداری میکنی در واقع اکانت مایکروسافت خودت رو گلد میکنی و اگه با همون اکانت تو وان هم وارد لایو بشی هیچ فرقی نمیکنه گلد هستی دیگه

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
دوستان اگه من اکانتم تو لایو بن بشه بعد با اون اکانت میتونم آفلاین بازی کنم یا باید اکانت جدید بسازم
منظورم پروفایلی هست که باهاش آنلاین بازی میکنم
بعد اون پروفایلی که بن شده اچیومنتهاش پاک میشه یا تو حالت آفلاین اچیومنتها میمونه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان اگه من اکانتم تو لایو بن بشه بعد با اون اکانت میتونم آفلاین بازی کنم یا باید اکانت جدید بسازم
بعد اون پروفایلی که بن شده اچیومنتهاش پاک میشه یا تو حالت آفلاین اچیومنتها میمونه
تا جایی که من می دون Achievment ها باقی می مانه و می توانی به صورت آفلاین هم بازی کنی. و هرچی Achievment هم بعدش بگیری بهش اضافه میشه اما توی شبکه لایو نمی توانی Sync کنی باهاش.

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق

به خاطر چی پروفایلت بن شد چه کار کردی چیت میزدی یا کار دیگه کردی یا ریپورت شدی؟!؟!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر