همه چیز درباره ی Xbox Live

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
الان کنسول روشن بود بسرم زد یسر به لایو بزنم(بن شدم);) بعد اینکه Test Connection ه Failed داد More Info رو زدم چیز جالبی نظرمو جلب کرد که قبلا توجه نکرده بودم بجای Console بود :
This Account has been banned for violations of the Terms of Use. To protect the Xbox Live service and its members, Microsoft does not provide details about Account bans. There is no recourse for Terms of Use violations
من در واقع با اکانتم Term of Use رو بجز استفاده از بک آپ های غیر قانونی Violate کرده بودم;)Suspend شدن Credit Card و ... اشکان خبر داره...;)
نظرتون چیه ؟
حالا موندم یعنی کنسول بن نشده ؟
الانم فرقی نکرده چون باز نمی تونم برم لایو موقع Test Connection خودش Sign out می کنه پس با اکانت دیگه ای نمیشه رفت...
Status Code ه Z همون 8015 - 190D ه
شما کنسولت بن شده و الکی می نویسه account. فقط سوال بدون جوابی که بعد از بن دوم مایکروسافت پیش اومده اینکه چرا یسری براشون نوشته شده This Account has been banned و برای یسری نوشته شده This Console has been banned ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
شما کنسولت بن شده و الکی می نویسه account. فقط سوال بدون جوابی که بعد از بن دوم مایکروسافت پیش اومده اینکه چرا یسری براشون نوشته شده This Account has been banned و برای یسری نوشته شده This Console has been banned ؟

اشکان فکر میکنم زمانی که می نویسه This Account Has Been Banned توی این حالت یعنی هم کنسول بن شده هم Account.

درست نمیگم ؟

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
اشکان فکر میکنم زمانی که می نویسه This Account Has Been Banned توی این حالت یعنی هم کنسول بن شده هم Account.

درست نمیگم ؟
منم همين فكر رو مي كنم ... مثلا شايد منظور اينه كه خلاف شما اينقدر سنگين بوده كه اگه كنسول جديدي بخري و هارد رو منتقل كني باز هم بني ... يعني Account هم بن شده ...
يه جواب ديگه هم مي تونه داشته باشه : يعني شما بن شدي و براي اين كه بن شدي Account گلد خودت رو نمي توني به كس ديگري بدي و كدش از بين مي ره و بن ميشه ..

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
دوستان عزیز خرید Point نیازبه شرایط خاصی برای کارت داره مثلا از کجا باشه ؟
کارت من مال انگلیس هست. اگه باهاش خرید کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اگر اکانتت برای USA هست فکر نکنم قبول کنه ازت.باید برای USA باشه Credit Card.

در ضمن موقع خرید هم باید IP شما IP مربوط به USA باشه.

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
اگر اکانتت برای USA هست فکر نکنم قبول کنه ازت.باید برای USA باشه Credit Card.
نه. تو اکانتم انگلیس رو زدم ولی کنسولم J هست.
درمورد IP خب تو ایران مال هیچ کس IPی آمریکا نیست ! پس بچه ها چطوری میخرن ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نه. تو اکانتم انگلیس رو زدم ولی کنسولم J هست.
درمورد IP خب تو ایران مال هیچ کس IPی آمریکا نیست ! پس بچه ها چطوری میخرن ؟

خوب اگر کردیت کارتتون برای UK هست می تونید بخرید.فقط تنها چیزی که لازم دارید یه VPN با IP انگلستان هست.
دوستانی که مثل خود بنده با کردیت کارت خرید میکنند با همین VPN این کارهای خرید رو انجام میدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر