همه چیز درباره ی Xbox Live

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
با سلام به همه
اين سوال رو من سه ماه پيش پرسيدم خدا رو شكر كسي جوابي نداد
الان چند تا مشكل دارم و توي سايتهاي رسمي جوابي براش پيدا نكردم
1- اگر بخوام پوينتهاي يك بازيكن رو مثلا player1 رو به يكي ديگه بدم راهي هست يا نه و مثلا ميشه يك پورفايل رو به يكي ديگه merge كرد و اون رو فعالش كرد؟
2- دوباره ميپرسم از كجا لايو بخريم كه خود سايت ايكس باكس ساپورت كنه و اذيت نكنه
3- امكان داره از خود آمازون خريد كنيم و بعد اون reedem code رو بديم به كنسول تا حالت لايو پيدا كنه ميشه يا نه؟

ممنون اگر اينها رو جواب بدين

در ضمن بابت لايو
به همه دوستاني كه توي ايران زندگي ميكنند سفارش ميكنم قبل از خريد خط ADSL و شركت PAP كه تأمين كننده اينترنت شما هستش حتما با قسمت پشتيباني صحبت كنين كه پورتهاي مورد نظر ايكس باكس رو نبسته باشن

من توي اين چند سال متوجه شدم تنها شركت يكي خود مخابرات هستش و ديگري شركت فن آوا كه سرعتش معركه است

من حتي لايو ندارم ولي فيلمهاي تبليغاتي 1080p رو بخوبي و بدون مكث ميبينم

البته در كرج
پوینت رو نمیشه انتقال داد بین اکانت ها
مثلا ميشه يك پورفايل رو به يكي ديگه merge كرد و اون رو فعالش كرد؟
این قسمت رو بیشتر توضیح بده فک کنم منظورت اینکه رو یه ایکس باکس بگیری و رو یه ایکس باکس دیگه استفاده کنی؟آره این میشه.
از game ir یا matrixgame
از نه امکان نداره خوده این سایت ها هم از همین مراجع میگیرن.
اون آخر هم گفتی که می تونی فیلم با کیفیت بالا ببینی به پینگ ربطی نداره...
به دانلود ربط داره.
در حال حاظر فقط یه شرکت با آنلاین بازی کردن مشکل داره که اونم با عوض کردن تنظیمات مودم احتمالا عوض شه اسم شرکت هم فک کنم پارس آنلاین هست.
و اینکه مخابراط پینگش تو شهر های دیگه فرق داره.من از شیراز 50 60 هست(سرور ایرانی :D ) اما رفیقم میگفت 19 هست پینگش
انگشتام خسته شد:D

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان بخوام ایمیل کنسول و عوض کنم و یه ایمیله دیگه وارد کنم باید چیکار کنم؟؟؟(از خود کنسول که میخوام عوض کنم مرحله اخرش ارور میده)
چرا از گوگل استفاده نمی کنی؟:((

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
دوست عزيز
اولا من اسمي از پينگ نبردم عرض كردم اين شركت بهترين و با كيفيت ترين سرويس رو در شهر كرج ارائه ميده من چندين سال مشترك چند تا ISP بزرگ توي كرجم و به دلايلي چندين خط ADSL پر سرعت دارم الان فن آوا بهترين رو داره ارائه ميكنه (البته تبليغاتش هيچ نفعي براي من نداره چون پسر خالم نيست) فقط محض اطلاع رساني بودش
دوما من ميخوام الان روي كنسولم دو تا پروفايل رو با هم ديگه ادغامش كنم يعني كاري كنم اوني كه آف بوده تمامي پوينتهاش و همه چيزش به يكي ديگه كه الان لايو شده ادغام بشه خود سايت مايكروسافت ميگه همچين چيزي نميشه ولي طبق راهنمايي سايت زير ميشه
How to Merge XBox Profiles | eHow

من هنوز تستش نكردم نميدونم جواب ميده يا نه

دقيقا شركت پارس آنلاين و شاتل توي كرج بيشتر پورتهاشون رو به دليل حملات هكري بستن حتي شما نميتوني به يك پورت خاص تلنت كني
اين مواردي كه عرض كردم هيچ كدوم ربطي به پينگ نداره پينگ رو توي هيچ زماني براي تست مد نظر قرار ندين من مدير شبكه قديمي 15 سال پيش هستم و پينگ فقط يك ارتباط ديداري بين دو تا كلاينت يا دو تا سرور هستش هيچ ربطي به تايم و غيره نداره
وقتي تايم بالا ميره ميتونه از نويز خط و مشكلات سروري و نودي مخابرات يا همون شركت مربوطه باشه و شما ميتونيد براحتي توي تنظيمات مودم DNS گوگل رو كه تا 8 هستش 8.8.8.8 رو تنظيم كني و هميشه بهترين مسير رو براي شما روتينگ ميكنه
براي بهتر فهميدنش دستور Tracert رو ميتوني تست كني

فكم افتاد

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
ميتونيد از طريق پيسي وارد اكانتتون تو سايت لايو بشيد و از اونجا دانلود كنيد
اگه كد باشه كه همونجا وارد ميكنيد اگه هم دانلودي باشه به اكتيو دانلودتون اضافه ميشه و با روشن شدن كنسول دانلود ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

من با کامپیوتر امتحان کردم فقط اگه کردیت کارت داشته باشم میتونم خرید کنم از حساب خود اکانتم استفاده نمیکنه راه حل چیه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
دوستان من میخوام سیزن پس یه بازیی رو بخرم تو اکانتم پول هست ولی نه از خود کنسول نه از سایت چه با چیز پی ان چه بدون چیز پی ان نمیتونم خرید کنم :|

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
مدتيه كه ميرم فيفا بشدت لگ دارم.شما هم دارين؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

خیلی کم اگه هوا تو بازی بارونی باشه |: مثل اینکه کلا شبکه Xbox Live مشکل داره خبرش تو اینترنت اومده ولی مایکروسافت انکار میکنه !

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
مدتيه كه ميرم فيفا بشدت لگ دارم.شما هم دارين؟

ما هم یه دو به دو زدیم دیروز بعد 20 دقیقه اومدیم بیرون لگ های وحشتناکی داشت. مشکل اصلی تعطیلات ایام عید هست تموم بشه اینترنت آدم وار میشه هر چی بدبختی میکشیم از این تعطیلات هست :d
یا تایم اوت میده یا دیسکانکت تمام بازی ها نه فقط fifa 2014

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
گناه ما چيه كه تو تعطيلات تو چهارديواريمون ميخاييم بازي كنيم:(

الان ديدم bioshok burial episode 2 واسه خريد اومده..٤٠ دلار دارم ولي نه اپيسود يك و نه ٢ رو دان نتونستم بخرم.كسي ميتونه زحمتشو بكشه و منم در عوض جبران كنم واسش؟

amiranjel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
11
آقا من میزنم join وارد میشه و از اون به بعد یک سری مراحل رو باید طی کنی او که اسم کوچک بود نوشتم بعدش که یه ایمیل بود نوشتم ..... پسورد هم نوشتم ..... ریجن دستگاهم استرالیا است ...... بعد از چند مرحله یه جا میخواد یه نوار پر بشه که میگه دامینه شما با ایمیل نمیخونه یا ییه همچیم چیزی !!!!! چیکار کنم !!؟؟؟؟؟؟؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
گناه ما چيه كه تو تعطيلات تو چهارديواريمون ميخاييم بازي كنيم:(

الان ديدم bioshok burial episode 2 واسه خريد اومده..٤٠ دلار دارم ولي نه اپيسود يك و نه ٢ رو دان نتونستم بخرم.كسي ميتونه زحمتشو بكشه و منم در عوض جبران كنم واسش؟

منم همین مشکلو دارم داداش مثکه فعلا راهی نیست منم چندبار پرسیدم کسی جواب نداد

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام
اقا من اپدیت جدید cod ghosts رو با کامپیوتر دانلود کردم و بعدش ریختم روی فلش حالا فلش رو زدم به xbox چجئری میتونم اپدیت رو بریزم روی ایکس باکس ؟

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
بروبکس عزیز برای سرورهای ایکس باکس مشکلی پیش اومده؟؟؟ به نظر میاد زدن داغونش کردن !!! هر بازی که در لایو بازی میکنی بعد از چند دقیقه هنگ میکنه !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر