همه چیز درباره ی Xbox Live

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
سلام من عضو تازه واردم ميخواستم ببينم چطوري ميشه به لايو متصل شد و بازي كرد؟
تا به أمروز من لايو بازي نكردم ،اگر ميشه كامل و مفيد بگيد يا يه صفحه بگيد من مراجعه كنم
سلام
اول باید LT3 باشید و دیسکتون 100% یا برنر مکس باشه اگه پچ لایوم داشته باشه بهتره
بعد کنسولتونو میتونین به اینترنت وصل کنید اکانت بسازید و بعد اونو تبدیل به گلد کنید

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
سلام
اول باید LT3 باشید و دیسکتون 100% یا برنر مکس باشه اگه پچ لایوم داشته باشه بهتره
بعد کنسولتونو میتونین به اینترنت وصل کنید اکانت بسازید و بعد اونو تبدیل به گلد کنید

چرا بقیه رو به اشتباه میندازید ؟

هیچ نیازی به بازی burner max نیست

با بازی های 97% هم راحت اجرا میشه

من خودم 3 ساله دارم با همین 97% ها لایو میرم

ولی بقیه رو درست توضیح دادید

بازم ممنون

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
کسی خبر داره مایکروسافت برای یوزرهای جدید هنوز هم مثل قدیم تو اولین اتصال دوماه گلد رایگان میده؟

فکرنکنم DJ...من کنسول دوستمو ک چندوقت پیش راه انداختم فقط همون یه ماهی ک کارتش رو زدیم رو داد.

nima 55

کاربر سایت
Jan 4, 2013
104
نام
نیما
plant vs zombie کیا میزنن اینجا؟
امروز ساعت 5 میام

- - -ویرایش - - -

بابا یه جا بزنید برای قرار های آنلاین
خسته شدیم اینقدر با خارجی ها بازی کردیم
:|

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
چرا بقیه رو به اشتباه میندازید ؟

هیچ نیازی به بازی burner max نیست

با بازی های 97% هم راحت اجرا میشه

من خودم 3 ساله دارم با همین 97% ها لایو میرم

ولی بقیه رو درست توضیح دادید

بازم ممنون

منظور از اینکه دیسک 100% استفاده بشه فقط بخاطر امنیت و جلو گیری از بن شدنه ..وگرنه با هر دیسکی میشه به لایو وصل شد و منظور اون دوستمون هم همین بود ...نه اینکه با 97 نمیشه وصل شد !

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
شما برای خرید باید حتما Billing Info معتبر وارد کنید تا بتوانید از سایت ویا کنسول با کمک چیز پی ان آیتم موردنظر را خریداری کنید.یا اکانت را بدید به یک فرد قابل اعتماد در خارج از کشور تا براتون از سایت xbox خرید کنه.
خب اگه billing info نا معتبر بود که اون موقع که برای اولین بار به لایو وصل شدم خود ماکروسافت همونجا گیر میداد ......
دوستان یه سوال دیگه ::: من هر وقت بتل 4 آنلاین بازی میکنم کنسولم تو یه سری از مپ ها فریز ( هنگ ) میکنه مشکل از درایومه یا دیسک بازیم خرابه یا شایدم از هارد ؟؟؟؟؟ میشه لطفا کمک کنید

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
قبلا واحت ميشد از لايو خريد كرد چرا نميشه ديگه اخه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

فك كنم بخاطر اين policy جديد مايكروسافته راستي دوستان من اگه تو جي تي اي فقط ٢٠ ميليون دلار مد كنم ايكس باكس ميفهمه

Sent from an iPhone to hidden planets

rezash123

کاربر سایت
Mar 15, 2014
18
نام
رضا
دوستان از کجا می تونم اکانت گلد رو خریداری کنم آخه یکی از دوستام اکانت گلد از یه مغازه گرفته بود ولی وقتی کانکت مشه ارور پایان اعتبار میده می خوام از یه جای خوب بگیرمو دوم اینکه راسته که live می خواد رایگان بشه یا نه.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان از کجا می تونم اکانت گلد رو خریداری کنم آخه یکی از دوستام اکانت گلد از یه مغازه گرفته بود ولی وقتی کانکت مشه ارور پایان اعتبار میده می خوام از یه جای خوب بگیرمو دوم اینکه راسته که live می خواد رایگان بشه یا نه.

اول اینکه شما از هر جا هم که کد گلد رو دریافت کردید از طریق سایت مایکروسافت وارد کنید تا اگه مشکلی وجود داره همون جا بهتون خبر بده
در مورد فروش هم سایت های زیادی هستن که دارن این کار رو میکنن و با یه گوگل راحت میتونید پیدا کنید
رایگان شدن لایو هم امکان نداره

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

rezash123

کاربر سایت
Mar 15, 2014
18
نام
رضا
یه سوال مهم کسی حساب کرده یا می دونه به ازای هرساعت استفاده از xbox live چه مقدار هزینه اینترنت ( یا بهتر چند mb از اکانت adsl ) استفاده می شود ?

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
یه سوال مهم کسی حساب کرده یا می دونه به ازای هرساعت استفاده از xbox live چه مقدار هزینه اینترنت ( یا بهتر چند mb از اکانت adsl ) استفاده می شود ?

این بحث چند صفحه پیش هم بود به نظر من مقدار قابل توجهی نیست و از وبگردی کمتر هست
برای مثال شما با سه گیگ ترافیک ماهانه تنها برای لایو خیال تون راحت باشه

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
بستگی به بازیت داره مثلا من یه بار حساب کرده بودم هر 2 3 ساعت بازی کردن تو Mw3 300 400 مگ می خواد.
و 100 % از وب گردی بیشتره در ضمن بصورت دقیق هم نمیشه گقت چون اصلا ممکنه یکی بیاد تو لابی آهنگ پخش کنه که باید یه پولی هم بابت اون چند مگ آهنگ برا نت داد در کل حرف زدنم تاثیر داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر