همه چیز درباره ی Xbox Live

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
سلام.
امیدوارم سوالم رو جای درستی پرسیده باشم.
من هنوز از اکانتم استفاده نکرده ام. ولی یک اکانت داخل خود سایت ایکس باکس دارم.
می خوام بدونم اگر فقط از امکاناتی نظیر مارکتپلیس و امثالهم استفاده کنم (برای دانلود و ... ) این خطر وجود دارد که کنسولم بن شود ؟ یا این خطر فقط برای بازی کردن هست ؟
سوال دومم هم اینه که قبلا اکانت ها 1 ماهه بود ولی امروز که سایت ایکس باکس رو دیدم نوشته بود که اکانت ها 48 ساعته شده ! یعنی بعد از دو روز به کلی ارتباط من با XBoxLive قطع میشه ؟ بجز خرید اکانت راهی برای داشتن این امکان وجود داره ؟

ممنون از همگی.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام.
امیدوارم سوالم رو جای درستی پرسیده باشم.
من هنوز از اکانتم استفاده نکرده ام. ولی یک اکانت داخل خود سایت ایکس باکس دارم.
می خوام بدونم اگر فقط از امکاناتی نظیر مارکتپلیس و امثالهم استفاده کنم (برای دانلود و ... ) این خطر وجود دارد که کنسولم بن شود ؟ یا این خطر فقط برای بازی کردن هست ؟
سوال دومم هم اینه که قبلا اکانت ها 1 ماهه بود ولی امروز که سایت ایکس باکس رو دیدم نوشته بود که اکانت ها 48 ساعته شده ! یعنی بعد از دو روز به کلی ارتباط من با XBoxLive قطع میشه ؟ بجز خرید اکانت راهی برای داشتن این امکان وجود داره ؟

ممنون از همگی.
شما به محض ساختن یک اکانت با خود کنسول از یک ماه گلد مجانی بهرمند می شید. که چه استفاده بکنید چه نکنید بعد از یک ماه تموم می شه.
در مورد بن شدن بدون بازی کردن کسی بن نمی شه ولی مشکل اینکه شما حتی آفلاین هم بازی کنید ممکنه وقتی وصل می شید به live اطلاعاتتون ارسال شه. بنابراین اینکه شما بن می شید یا نمی شید سوالی نیست که کسی بتونه با اطمینان جواب بده.
گلد های 48 ساعته جریانش فرق داره که اکثرا هم مجانی هستند.
البته شما گلد هم نداشته باشید باز به market place دسترسی دارید و می تونید تریلر، دمو، آپدیت ها، بازی های Arcade و ... رو دانلود کنید.

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
خیلی ممنون.
ارسال اطلاعات بعد از کانکت شدن یک احتماله یا حتماً رخ میده ؟ آیا راهی وجود داره که بشه جلوش رو گرفت ؟

لبته شما گلد هم نداشته باشید باز به market place دسترسی دارید و می تونید تریلر، دمو، آپدیت ها، بازی های Arcade و ... رو دانلود کنید.
یعنی بعد از اتمام اکانت بعد از یک ماه باز هم می تونم از مارکتپلیس استفاده کنم ؟
این اکانت فقط و فقط برای بازی کردن هست ؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خیلی ممنون.
ارسال اطلاعات بعد از کانکت شدن یک احتماله یا حتماً رخ میده ؟ آیا راهی وجود داره که بشه جلوش رو گرفت ؟

یعنی بعد از اتمام اکانت بعد از یک ماه باز هم می تونم از مارکتپلیس استفاده کنم ؟
این اکانت فقط و فقط برای بازی کردن هست ؟
بله اون احتمال هست ولی با توجه به بن های اخیر که افراد به دلایل مختلفی ممکنه بن شده باشند نمی شه گفت که شما بن نمی شید. البته شاید هم هیچ وقت نشید با آنلاین بازی نکردن.
360 دو تا اکانت داره یکی silver و دیگری gold.
اکانت silver که به صورت مجانی و دائمی روی تمامی اکانت ها وجود داره به شما امکان دسترسی به تمامی قسمت های market place رو می ده.
اکانت gold فرقش اینکه شما می تونی با دیگران بازی کنی و یسری از فایل های جدید موجود در market place رو زودتر از بقیه دانلود کنی.

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
باز هم ممنون از پاسخ کاملتون.
راهی هست که بشه فهمین بازی هایی که من قبلا انجام دادم باعث بن شدن من میشه یا نه. یا بهتر بگم میشه فهمید که آیا اون بازی ها مشکل ساز خواهند شد یا خیر ؟
یک سوال دیگه هم دارم ؛ آیا نصب فریم ور میتونه کنسول رو بهم بریزه یا بهش آسیب بزنه ؟ از کجا میشه این فریم ور ها رو بدست آورد ؟

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
guys یه مشکل....
من امروز اومدم وصل شم recover gamertag کنم... گفت در حال حاضر شما نمی توانید به XBOXLive وصل بشد... مشکل از کجاست.... :confused:
پ.ن: راستی سر این آدرس هم اعصابمو خورد کرد... هرچی بهش می دادم می گفت: the address you entered is not valid... :mad:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
guys یه مشکل....
من امروز اومدم وصل شم recover gamertag کنم... گفت در حال حاضر شما نمی توانید به XBOXLive وصل بشد... مشکل از کجاست.... :confused:
پ.ن: راستی سر این آدرس هم اعصابمو خورد کرد... هرچی بهش می دادم می گفت: the address you entered is not valid... :mad:
مشکل اینکه شما احتمالا بن شدید. برو یکبار test connection رو اجرا کن تو کنسول، اگه تو قسمت XBOX LIVE گزینه Failed اومد یعنی بن شدی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر