همه چیز درباره ی Xbox Live

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
د اخه نامردا 2 هفته هم نیست ADSL گرفتم واسه چی بن میکنید؟!
از تمام کسایی که الان دارن این پست رو میبینن خواهش میکنم برن لایوشون رو تست کنن ببینن عین من شدن یا نه وقتی CONNECTION TEST میکنم تمام تست هارو CONFIRM میکنه به جز ...........>XBOX LIVE :((
کد ارور: W:0000_000B X:0000_F009 Y:00A8_6820 Z:8015_190D
من اون اولا که 360 گرفتم فقط 2 بار بدون iXtreme وصل شدم(بعد اون iXtreme ریختم) تازه با اون حال بازی هام همه STEALTH PATCH داشتن یعنی توی همون 2 بار شناسایی شدم؟!!!!!!
تازه داشتم تو COD4 رنک میگرفتم اخه چرا؟!تازه دارم حال کسایی که بن شدن رو میفهمم

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
توی XBOX SCENE نوشته اگر این کد رو دارید یعنی بن شدید: Z:8015_190D
جالب تر این که نوشته بچه های خودشون چه سامسونگ چه هیتاچی با داشتن iXtreme بن شدن عین خودم.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام کسی که وارد هست این سوال من را دقیق بده من از اونجایی که حال ریسک تغییر فریمور و ixtream ندارم میخواستم بدونم اگر همین دیسک های که حالت غیر قابل شناسایی دارن را روی این دستگام که xtream هست بندازم کافی هست یا اون چیز خاصی جز نخوندن غیر اینها داره من فقط میخوام بازی ها arcadبگیرم چون دیال دارم بازی هم dirt کافی هست

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
Xbox Live is 5IVE: How to Get the Free 500 MS Points
>> From teamxbox.com:
To claim your 500 Microsoft Points [MS offers to active member who joined the service in 2002], all you have to do is register on this web site using your Windows Live ID associated to your gamertag. You can register until midnight (Pacific Time) on November 29, 2007, and after you do so, you will receive an e-mail with a 25-digit code that lets you to activate your Microsoft Points through your Xbox 360 console. Don't expect that email to arrive instantly as the deadline for that email is December 21, 2007.

Full Story: teamxbox.com
Discuss this news item on our forums: forums.xbox-scene.com
منبع xbox-scene

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اولین سایت فروش آنلاین و لیست قیمت انواع کنسول بازی و قطعات کامپیوتر

RayanSaba.com

1.اینجا جای تبلیغات نیست

2.اصلا این سایت قابل اعتماد نیست و خیلی هم گرون میده.

من یک بار ازش یه مادربورد خریدم چیزی که برام ارسال کرد جنس داخل جعبه با اون چیزی که رو جعبه زده بود و من می خواستم فرق داشت.

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
chejoori account besazam

salam baceheha man vaghti vasl misham azam account mikhad too hotmail ya windows messenger agha man chetori account besazam
accountam ke miam besazam azam adress mikhad ke man dorost hesabi nadaram
bache ha komakam konid?

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
credit card

agha in az ma credit card va yek varify number mikhad ke man nadaram agha age kasi dare lotfan bede ma test konim bebinim miad ya na.joone harki doost darin javabe mano bedin
ayohanaaaaaas!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر